Úplne nový hotel v známych Termáloch Malé Bielice s polpenziou a neobmedzeným vstupom do bazénového komplexu

Termály Malé Bielice, Malé Bielice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(197 hodnotení)

Úplne nový hotel v známych Termáloch Malé Bielice s polpenziou a neobmedzeným vstupom do bazénového komplexu

LokalitaTermály Malé Bielice, Malé Bielice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Preslávené Malé Bielice určite poznáte. Ale to, že sa tam môžete ubytovať v celkom novom hoteli, to je asi novinka. Je priamo prepojený s bazénovým svetom a wellness, takže sa do vodného sveta dostanete pohodlne v župane a papučkách rovno z izby. Bazény, sauny, termálna voda, fitko či in-line dráha je len zlomok toho, čo vás čaká na tejto nezabudnuteľnej dovolenke.

O Termáloch

Termály Malé Bielice sú synonymom pre wellness, relax a zdravie. Základom rehabilitácie je minerálna termálna voda s teplotou 27 – 38  °C.

 

rehabilitácia

 • hydromasážny bazén, odpočinkový bazén, vonkajší bazén
 • masáže
 • saunové centrum

 

Ubytovanie

Ubytovaní budete v modernýchd vojlôžkových izbách s klimatizáciou, pripojením na internet, satelitným televízorom, chladničkou, kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

 

Wellness

K dispozícii je vám vírivý bazén s perličkovou hydromasážou, saunové centrum, rôzne druhy masáži alebo odpočinkový a vonkajší relaxačný bazén.  

Fitness centrum

Hotel disponuje aj fitness centrom. Odporúčame vziať si športové oblečenie a vhodnú športovú obuv. 

Aktivity v okolí

V okolí môžete navštíviť zrúcaninu hradu známej Čachtickej pani, Trenčiansky hrad alebo neďaleký zámok Bojnice či zoologickú záhradu.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nový hotel s priamym vstupom do wellness
  Nový hotel s priamym vstupom do wellness
 • Vnútorný a vonkajší bazén
  Vnútorný a vonkajší bazén
 • Minerálna termálna voda (27 – 38 °C)
  Minerálna termálna voda (27 – 38 °C)
 • Saunové centrum
  Saunové centrum
 • Beach volejbal, fitness, in-line dráha
  Beach volejbal, fitness, in-line dráha

Ukončené
od 108,00 €

Bežná cena: 189 - 609,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

197 hodnotení

147 zákazníkov odporúča

10

Perfekt.hlavně klid.

Zákazník SlevaDne, 30. októbra 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pro 2 osoby na 3 noci v pokoji Standard


10

Byli jsme maximálně spokojeni po všech stránkách, určitě se sem vrátíme. Vřele doporučujeme všem. Nelíbilo se nám,i že musíme napřed zaplatit až potom rezervovat termín.

Zákazník SlevaDne, 9. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pro 2 osoby na 3 noci v pokoji...

Kontakt

Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice

Malé Bielice 103 – 105
958 04 Partizánske
+421 911 252 022

Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.

recepcia@termalymalebielice.sk
http://termalymalebielice.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

14
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

15
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

19
km
Zubria zvernica

Zubria zvernica

Zubor európsky je najväčší európsky cicavec. Jediné miesto na Slovensku, kde toto majestátne zviera môžete vidieť na vlastné oči je táto zubria obora pri Topoľčiankach.

22
km
Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

23
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

23
km
Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Na severnom konci obce Topolčianky sa rozprestiera rozsiahly anglický park, v ktorom nájdete klasicistický kaštieľ. Z klasicistického krídla sa stalo múzeum historického nábytku a... Viac bytových doplnkov (obrazy, staré hodíny, keramika, koberce, vyšívané orientálne závesy či zbrane). Všetok mobiliár zámku je pôvodný tak, ako ho tu zanechali poslední šľachtickí majitelia – arcivojvoda Jozef August Habsburg s manželkou arcivojvodkyňou Augustou. Tri renesančné krídla zámku s manardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť.

24
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

25
km
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO sa rozkladá na ploche 41 ha a zo slovenských zoo je tu umiestnený najväčší počet zvierat – 390 druhov (2 630 jedincov). Medzi najzaujímavejšie patrí pavilón opíc,... Viac slonov, akvárium a terárium. Pre deti je k dispozícií detská zoo a špeciálna atrakcia - sedemmetrová vyhliadková veža, z ktorej sa deti po šmýkačke spustia medzi domáce krotké zvieratá.

25
km
Bojnický zámok

Bojnický zámok

Klenot mesta Bojnice. Romantický zámok, s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Prvé zmienky o hrade, resp. pôvodnom hradisku datujeme do ... Viac12. storočia. hrad počas svojej slávy patril napríklad Matúšovi Čákovi Trenčianskemu, často ho vraj navštevovl aj sám Matej Korvín. V súčasnosti je zámok súčasťou Slovenského národného múzea, od roku 1970 vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku a je prístupný verejnosti.

25
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

25
km
Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

Mohlo by sa vám páčiť