Chutné hody z poctivej kačaciny z maďarského chovu pre štyri osoby, možný osobný odber

REPLAY PUB - restaurant, Bratislava - Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(7 hodnotení)

Chutné hody z poctivej kačaciny z maďarského chovu pre štyri osoby, možný osobný odber

LokalitaREPLAY PUB - restaurant, Bratislava - Nové Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.10.2020 do 15.12.2020 podľa dostupnosti.

Parádna hostina s príjemnou atmosférou pri kačacích hodoch vo štvorici za skvelú cenu. Vynikajúca dostupnosť v blízkosti OC Polus a Kuchajdy robí z tejto reštaurácie obľúbené miesto.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V blízkosti OC Polus a Kuchajdy
  V blízkosti OC Polus a Kuchajdy
 • Lokše a červená kapusta sú samozrejmosťou
  Lokše a červená kapusta sú samozrejmosťou
 • Poctivá kačica z maďarského chovu
  Poctivá kačica z maďarského chovu
 • V cene lokše aj červená kapusta
  V cene lokše aj červená kapusta
 • Reštaurácia s rodinnou atmosférou
  Reštaurácia s rodinnou atmosférou

Ukončené
29,90 €

Bežná cena: 54,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

9,7

veľmi chutne pripravená červená kapusta, mäkká a dobre upečená kačica. Odporúčam, aj keď Replay pub asi nie je veľmi preferované zariadenie.

Iveta, 4. októbra 2019

Hodnotil ponuku Kačacie hody pre štyroch


8,0

Kačacie hody vynikajúce ako vždy. Opakovane sme si dopriali a po každý raz sme boli spokojní. Jedinú výčitku máme voči prevádzke, pretože toalety by si konečne zaslúžili rekonštrukciu. Kazí to celkový dojem z návštevy podniku.

Eva, 21. októbra 2019

Hodnotil ponuku Kačacie hody pre štyroch

Kontakt

REPLAY PUB - restaurant

REPLAY PUB - restaurant

Pluhová 2
83401 Bratislava
902414441

replaypub@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

3
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

4
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

4
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť