9,9

Vynikajúce hodnotenie
(13 hodnotení)

Expresné chudnutie, celotelová lymfodrenáž, Power Plate tréning

Zobraziť kontakt Otvorené

LokalitaAktivFit štúdio, Bratislava – Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Rozprúďte svoj lymfatický systém a schudnite cielene na problémových partiách. Hypoxi® tréning kombinuje podtlakovú a pretlakovú terapiu s ľahkým cvičením, čo umožňuje odbúravať tuk na želanom mieste. Metódu Hypoxi® vyvinul Dr.Egger. Je celosvetovo patentovaná a označuje sa za najefektívnejšiu metódu v boji proti celulitíde.

Hypoxi® lymfodrenáž

Táto mechanická masáž lymfatického systému, pozostávajúca z vákuovej a kompresnej terapie, umožňuje trénovanie a posiľňovanie pokožky. Pracuje na princípe bankovej masáže, 400 aktivačné komory sú pritom sústredené na brucho, boky, zadok a stehná.

Slúži k rýchlemu odplaveniu únavových látok z medzibunkových priestorov, kože, podkožia a svalov s účinkom na rýchlu regeneráciu organizmu.

Pravidelnou aplikáciou pôsobí na úbytok tukových buniek, a tým pomáha pri odstraňovaní celulitídy a tzv. pivného bruška u mužov. Vaša pokožka je pevnejšia, pružnejšia a vyzerá jednoducho mladšia.

Je vhodná na relaxáciu a uvoľnenie svalstva po namáhavej činnosti alebo po športovom výkone. Slúži nielen k estetickému vzhľadu, ale posilňuje aj imunitný systém nášho organizmu a zlepšuje stav vnútorných orgánov.
Účinok je cititeľný a ošetrenie je veľmi príjemné a uvoľnujúce.

 • odstraňovanie celulitídy
 • vyhladzovanie pokožky 
 • intenzívna lymfatická drenáž 
 • relaxácia a uvoľnenie svalstva
 • ošetrenie lymfedému (lymfatického edému)
 • ošetrenie lipedému (tukového edému)

Power plate®

Máte málo času, chcete si udržať štíhlu líniu, zbaviť sa celulitídy a byť znovu FIT? POWER PLATE (vibračný posilňovací prístroj) je tu pre Vás. Len 10 minút na POWER PLATE Vám nahradí 1 hodinu intenzívneho cvičenia v posilňovni.

Tento prvotriedny vibračný prístroj prináša nový rozmer kondičného cvičenia pre všetky vekové kategórie a patrí do novej generácie moderného Fitness.

POWER PLATE využíva princíp "Acceleration Training"(zrýchľovací tréning) ku stimulácií prirodzenej odozvy organizmu na vibrácie. POWER PLATE je vynikajúcou alternatívou pre tých, ktorí majú radi aktívny životný štýl, ale nemajú dostatok času pre dlhý tréning viackrát týždenne. Potenciálne prínosy tohto cvičenia sú naozaj obrovské, bez ohľadu na to, či ste špičkovým športovcom, kondičným nadšencom alebo len bežným užívateľom.

Trainer S120 a Trainer L250

Štíhle nohy a pevný zadoček

Túžite po štíhlych nohách? Snívate už dlho po úzkych nohaviciach a krátkych sukniach? Tak sa teraz prebuďte! Zariadenia TRAINER S120 a TRAINER L250 sú najefektívnejšie prostriedky proti tvrdošijným ložiskám tuku v dolnej časti tela. Sú to jedinečné stroje na cielené spaľovanie  tuku, v ktorých naraz účinkujú 3 vysoko účinné terapie:

 • podtlak-vákuová terapia (aktivácia tukov)
 • pretlak -kompresná terapia (odsun tukov)
 • tréningová a pohybová terapia (spaľovanie tukov)

Odbúrajte tuk na správnych miestach! 

Vychutnajte si pocit, že každá minúta na týchto zariadeniach rozpustí tuk na správnych miestach. Vyspelou technikou a najmodernejším počítačovým riadením sa prispôsobí ošetrovací cyklus počas tréningu každej osobe individuálne. Všetky dôležité hodnoty ako tep alebo prekrvenie pokožky počítač monitoruje a vyhodnocuje. TRAINER S120 a TRAINER L250 sa ovládajú jednoducho a ošetrenie podtlakom a pretlakom prebieha plne automaticky.

 • štíhle nohy, zadok a boky
 • odstraňovanie celulitídy
 • cielené tvarovanie postavy
 • redukcia hmotnosti
 • ošetrenie lipedému (tukového edému)

Vacunaut®

Ak sa u vás tuk tvrdošijne nazbiera okolo stredu tela (brucho a pás), potom existujú nielen estetické dôvody,aby ste sa toho tuku čo najskôr zbavili. Obvod brucha viac ako 88 cm u žien a nad 102 cm u mužov sa považuje za podstatný rizikový faktor u veľkého počtu chorôb a zdravotných problémov.

Zbavte sa cielene tuku na brušku!

Cvičenie a kombinácia na rozpustenie tuku pozostávajúc z kompresnej a vákuovej terapie, nedávajú tuku na bruchu žiadnu šancu.

Vacunaut® rozpúšťa tuky presne tam, kde sú najnebezpečnejšie. A to na bruchu a na bokoch. Toto cvičenie sa vykonáva v špeciálnom vákuovom obleku na bežeckom trenažéri.

 • ploché brucho
 • štíhly pás
 • tvarovanie postavy
 • redukcia hmotnosti

Kardio tréning

Kardio tréning posilňuje kardiovaskulárny systém tvorený srdcom,cievami a krvou. Jeho hlavnou úlohou je transport kyslíka do pracujúcich orgánov a následné odstraňovanie odpadov metabolizmu.

Aby bol kardio tréning účinný, musíte zvýšiť srdečný tep na 60 až 85% maximálneho výkonu srdca. Podľa odporúčaní expertov by ste sa mu mali venovať od 20 do 60 minút, pričom optimum je 30 až 45 minút, 4krát týždenne.

Tento typ tréningu je vhodný pre zdravých jedincov i pre tých, ktorí potrebujú znížiť hladiny"zlého" cholesterolu, čí spáliť prebytočné kalórie.

 • zlepšenie telesnej kondície
 • väčší objem prečerpávania krvi
 • fyziologicky zväčšené srdce
 • zníženie krvného tlaku
 • zväčšenie objemu hemoglobínu
 • posilnenie kostnej hmoty a svalov
 • účinnejšie zásobovanie svalov kyslíkom
 • rýchlejšie odstraňovanie splodín z organizmu
 • zníženie cholesterolu
 • zníženie objemu podkožného tuku
 • zväčšenie objemu krvnej plazmy
 • pôsobí aj na pacientov s depresiami
 • znižuje hladinu stresového hormónu kortisolu
 • vytrvalostný tréning spomaľuje proces starnutia
 • rast sexuálneho apetítu

AktivFit štúdio

Ako jediné autorizované štúdio Hypoxi®  v Bratislave vám ponúka príjemné diskrétne prostredie a profesionálny prístup. Pomocou  jedinečných prístojov, ktoré ako celosvetovo jediné pracujú nielen na princípe vákuovej ale i kompresnej terapie (odsun tukov), vám pomôžu cielene vytvarovať postavu, odbúrať tuk v problémových partiách či zbaviť sa celulitídy. Radi vám poradia správnu kombináciu cvičení aj v oblasti stravovania, pričom odborné a stravovacie poradenstvo je pre klientov Hypoxi zdarma.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Účinné cvičenia zamerané na problémové partie
  Účinné cvičenia zamerané na problémové partie
 • Odbúrava celulitídu a tuk
  Odbúrava celulitídu a tuk
 • Štíhly pás, ploché brucho a vypracované nohy
  Štíhly pás, ploché brucho a vypracované nohy
 • Redukuje hmotnosť a tvaruje postavu
  Redukuje hmotnosť a tvaruje postavu
 • Jediné autorizované štúdio Hypoxi® v Bratislave
  Jediné autorizované štúdio Hypoxi® v Bratislave

od 6,90 €

Bežná cena: 10 - 175,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 6 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 6 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

13 hodnotení

10 zákazníkov odporúča

10

Relax, prijemne prostredie, velmi mila pani.

Simona, 21. mája 2021

Hodnotil ponuku 5 vstupov na HYPOXI® cvičenie (na výber 3...


10

Lymfodrenaz je velmi prijemna. 20 minut prijemnej masaze.

Simona, 13. mája 2021

Hodnotil ponuku 5 vstupov na celotelovú lymfodrenáž HYPOXI...

Kontakt

AktivFit štúdio

Údernícka 2A
85101 Bratislava
+421 948 456 111

Pondelok - Piatok - na objednávku


www.aktivfit.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež