Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Mimovoľný únik moču – ambulantné laserové riešenie bez nutnosti hospitalizácie

LokalitaGYNPOL, s. r. o., Ilava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2021 podľa dostupnosti.

Práve sa s priateľmi schuti smejete. A zrazu to príde. Nechcene si „cvrknete“. Zvyšok večera bojujete sama so sebou a svojim problémom. Tenis s kamarátkou, na ktorý ste každý utorok pravidelne chodievali, však už po niekoľkýkrát preventívne rušíte, lebo behanie po kurte končí rovnako. Nepomáhajú ani cviky a lieky. Nehanbite sa, riešenie totiž existuje – vaginálny laser MonaLisa Touch.

Aj uvoľnenie pošvových stien dokáže poriadne zamávať s našou fyzickou a psychickou pohodou a za dverami spálne aj s intímnym životom. A úplne zbytočne.

Práve sa s priateľmi schuti smejete na dobrom vtipe. A zrazu to príde. Nechcene si „cvrknete“. Očerveniete a zvyšok večera bojujete sama so sebou a svojim problémom. Tenis s kamarátkou, na ktorý ste každý utorok pravidelne chodievali, však už po niekoľký krát preventívne rušíte, lebo behanie po kurte končí rovnako. V podstate, akákoľvek menšia či väčšia fyzická námaha. Dokonca aj kýchnutie. Špeciálne cviky a lieky nepomáhajú a rôzne diskusné fóra na tému riešenia inkontinencie moču vás len vystrašia. Lenže, zdôveriť sa s problémom sa vám zdá trápne. Veď výsmech potrebujete počuť čo najmenej. A tak mlčky obetúvate fyzickú a psychickú pohodu. Hanblivosť víťazí nad sebavedomím.

NEDOVOĽTE HANBLIVOSTI VYHRAŤ

„Práve ostýchavosť hovoriť o chúlostivom probléme, ale aj strach z následkov invazívnych zákrokov, za ktorými často ženy vidia len chirurgický nôž, ich vedie k tomu, že sa snažia neriešiť problém. Pritom neželaný únik moču, tzv. stresová inkontinencia, ale aj vaginálny relaxačný syndróm, teda uvoľnenie pošvových stien, ktorý sa podpisuje pod zhoršenú kvalitu sexuálneho života, trápi počas života skutočne veľké percento žien.“ 

Ošetrenie nie je možné vykonávať počas menštruácie, gravidity a neodporúča sa ani počas laktácie. Samotné ošetrenie trvá cca 20 minút. Klientka odchádza domov bezprostredne po ošetrení a vykonáva bežné denné či pracovné aktivity, avšak 24 hodín po ošetrení je nutné vyhýbať sa nadmernej fyzickej aktivite. Odporúča sa 7- dňová sexuálna abstinencia, nie je potrebná pracovná neschopnosť. 

Optimálne je absolvovať 3 ošetrenia v intervale raz za 4-6 týždňov, udržiavacie ošetrenie raz za rok, resp. individuálne aj častejšie. 

GYNPOL clinic pomáha ženám tento problém liečiť najmodernejšou metódou, bezbolestne a bez skalpela – vaginálnym laserom MonaLisa Touch, s patentovanou technológiou.„Výsledky sú vynikajúce, bez ohľadu na vek ženy,“ MUDr.Peter Petrykowski

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Liečba je bezbolestná, bez hospitalizácie
  Liečba je bezbolestná, bez hospitalizácie
 • Zákrok vykonáva MUDr. Peter Petrykowski
  Zákrok vykonáva MUDr. Peter Petrykowski
 • Vynikajúce výsledky bez ohľadu na vek ženy
  Vynikajúce výsledky bez ohľadu na vek ženy
 • Nehanbite sa, rovnaký problém má mnoho ďalších žien
  Nehanbite sa, rovnaký problém má mnoho ďalších žien
 • Ošetrenie trvá cca 20 min.
  Ošetrenie trvá cca 20 min.

139,00 €

Bežná cena: 250,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 139 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 139 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 968 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

GYNPOL, s. r. o.

Mierové námestie 863
019 01 Ilava
0905 265 558

Pondelok 7.00 - 14.30 hod.
Utorok 7.00 - 14.30 hod.
Streda operačný deň do 11.00 hod., potom od 11.00 hod.
Štvrtok 7.00 - 14.30 hod.
Piatok 7.00 - 14.30 hod.

doktorpp@gmail.com
www.gynpol.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež