Dokonalý relax v Mýte pod Ďumbierom v komfortných apartmánoch a s privátnym wellness pod holým nebom, ideálne miesto pre rodiny

Chata Zinka, Mýto pod Ďumbierom - Nízke Tatry

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dokonalý relax v Mýte pod Ďumbierom v komfortných apartmánoch a s privátnym wellness pod holým nebom, ideálne miesto pre rodiny

LokalitaChata Zinka, Mýto pod Ďumbierom - Nízke Tatry (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 18.12.2020 podľa dostupnosti.

Obloha nad Nízkymi Tatrami je posiata hviezdami a vy si ju užívate plnými dúškami z wellness-u pod holým nebom. Cítite, ako vaše telo dostáva novú energiu. Komfortné apartmány v chate Zinka v Mýte pod Ďumbierom sú len časťou zážitku z dokonalej dovolenky. Nájdete tu kopec služieb a aktivít pre malých aj veľkých a apartmány sú výborný východiskový bod na možnosti v okolí.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 6 štýlových apartmánov v samotnom srdci Národného parku Nízke Tatry
  6 štýlových apartmánov v samotnom srdci Národného parku Nízke Tatry
 • Privátne wellness (sauny, ľadová kaďa, vyhrievaný bazén, jakuzzi)
  Privátne wellness (sauny, ľadová kaďa, vyhrievaný bazén, jakuzzi)
 • Najbližšiu reštauráciu nájdete do cca 3 km
  Najbližšiu reštauráciu nájdete do cca 3 km
 • Detské ihrisko, trampolína, ping pong (možnosť stráženia detí)
  Detské ihrisko, trampolína, ping pong (možnosť stráženia detí)
 • Altánok s grilom, záhradné lehátka
  Altánok s grilom, záhradné lehátka

Ukončené
od 89,00 €

Bežná cena: 123 - 246,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 587 042 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Chata Zinka

Chata Zinka

Mýto pod Ďumbierom 263
97644 Mýto pod Ďumbierom
+421 907 354 874, +421 907 354 874

Check in: od 14.00 hod.
Check out: do 10.00 hod.

info@chatazinka.sk
http://www.chatazinka.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Dedečkova chata

Dedečkova chata

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

3
km
Bystrianska jaskyňa

Bystrianska jaskyňa

Bystriansku jaskyňu tvorí Stará a Nová jaskyňa s celkovou dĺžkou vyše 3 000 m. Jej prieskum sa začal v roku 1923. Sústredil sa najmä na priepasť Peklo, cez ktorú jaskyniari v... Viac roku 1926 zostúpili do Novej jaskyne. Najkrajším priestorom jaskyne je Klenotnica. Súčasná prehliadková trasa má dĺžku 580 m a prehliadka trvá 45 minút.

3
km
Tále

Tále

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

5
km
Horehronské múzeum Brezno

Horehronské múzeum Brezno

Múzeum má regionálnu pôsobnosť a prostredníctvom svojich zbierok poskytuje návštevníkom obraz o dejinách a kultúre okresov Brezno a Banská Bystrica.

5
km
Synagóga v Brezne

Synagóga v Brezne

Breznianska synagóga je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Jej priestory slúžia na kultúrno-spoločenské podujatia, výstavy, expozície koncerty. Návštevníkom je sprístupnená... Viac kupola s výhľadom na mesto.

7
km
Krpačovo

Krpačovo

Vodná nádrž Krpačovo sa nachádza nad obcami Horná a Dolná Lehota v Nízkych Tatrách. Pri vodnej nádrži sa nachádza množstvo turistických trás ale aj bufet, hotel a reštaurác... Viacia. Neďaleko nájdete aj lyžiarske stredisko Tále a Krpačovo.

8
km
Chata Bernardín

Chata Bernardín

Chata Bernardín je obľúbeným cieľom vychádzok a zastávkov počas turistiky. Nachádza sa nad obcami Hronec a Valaská a vedie k nej viacero turistických trás. V chate ponúkajú... Viac občerstvenie, nápoje a krásne výhľady na široké okolie. K chate kedysi viedla jednomiestna lanovka, ktorá však dnes už nepremáva.

8
km
Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

8
km
Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

9
km
Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko v Podbrezovej ponúka okrem troch bazénov aj bufety, ihrisko na plážový volejbal alebo bedminton a stoly na stolný tenis.

9
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

11
km
Chopok

Chopok

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Mohlo by sa vám páčiť