Romantický pobyt v centre historického mesta Lučenec s prekvapením na izbe a raňajkami v hoteli Pelikán***

HOTEL PELIKÁN ***, Lučenec

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Romantický pobyt v centre historického mesta Lučenec s prekvapením na izbe a raňajkami v hoteli Pelikán***

LokalitaHOTEL PELIKÁN ***, Lučenec (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.10.2020 do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Vôňa jesene vás sprevádza historickými uličkami mesta Lučenec. Túlite sa k svojej polovičke a užívate si komornú atmosféru mesta. Navštíviť môžete aj blízke termálne kúpaliská, hradné múzeum, zámok, či synagógu. Po prechádzke oceníte teplo izby alebo apartmánu v hoteli Pelikán***. Romantickú náladu doplní prekvapenie na izbe v podobe šampanského a misy ovocia.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Priamo v centre historického mesta Lučenec
  Priamo v centre historického mesta Lučenec
 • Reštaurácia zameraná na európsku kuchyňu a lobby bar
  Reštaurácia zameraná na európsku kuchyňu a lobby bar
 • Na výber ubytovanie v izbe alebo apartmánoch
  Na výber ubytovanie v izbe alebo apartmánoch
 • Parkovisko zabezpečené kamerovým systémom
  Parkovisko zabezpečené kamerovým systémom
 • Príjemná atmosféra, rodinný hotel s milým personálom
  Príjemná atmosféra, rodinný hotel s milým personálom

Ukončené
od 67,00 €

Bežná cena: 77 - 630,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 906 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

HOTEL PELIKÁN ***

HOTEL PELIKÁN ***

Vajanského 2928/13
984 01 Lučenec
+421 47 43 30 871, +421 911 819 687

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.

reception@hotelpelikan.sk
www.hotelpelikan.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

8
km
Kaštieľ v Haliči

Kaštieľ v Haliči

Kaštieľ sa vypína na kopci nad obcou Halič. V minulosti bol viackrát rekonštruovaný, naposledy na krásny zámocký hotel. Súčasťou zámku sú priekopa, baroková fontána a park z ... Viac18. storočia.

10
km
Mučínska jaskyňa

Mučínska jaskyňa

12 metrov dlhá jaskyňa je výnimočná tým, ako vznikla - zvetraním zvaleného zuhoľnateného stromu, ktorý pred vekmi pokryl sopečný popol. Aj dnes môžete na jej stenách vidieť... Viac odtlačky listov a konárov. Je voľne prístupná verejnosti a vedie k nej chodník z obce Mučín.

12
km
Tatárske pivnice

Tatárske pivnice

Počas vpádu Tatarov na naše územie boli miestni obyvatelia nútení vymyslieť, ako zachrániť svoj majetok prípadne vlastné životy. V 16. storočí preto vyhĺbili do zeme diery, ktoré... Viac slúžili ako pivnice alebo skrýše. Dnes su verejnosti dostupné po turistickom chodníku.

13
km
Zrúcanina Hradu Fiľakovo

Zrúcanina Hradu Fiľakovo

hrad bol kedysi významným najmä v boji proti Turkom, ktorí ho ale nakoniec aj tak obsadili. V tureckom vlastníctve zostal takmer 40 rokov. Stal sa centrom tzv. fiľakovského... Viac sandžaku (turecký správny okres), ktorý zahŕňal celé Poiplie. V bašte je zriadená expozícia histórie hradu a mesta. V hornom hrade možno nájsť zvyšky paláca, strážnu vežu a polkruhovú delovú baštu (tzv. hodinovú). Z hradu sa ponúka nádherný výhľad na mesto a jeho okolie. Turisti tu nájdu náučný chodník ktorý okrem histórie hradu približuje geologickú minulosť hradného vrchu.

14
km
Poltár - Turecký kamenný most

Poltár - Turecký kamenný most

Turecký most cez rieku Ipeľ v Poltári, na juhu stredného Slovenska, je tretím najstarším zachovaným mostom svojho druhu na Slovensku. Most pochádza z obdobia tureckej nadvlády nad... Viac týmto regiónom v rokoch 1554 až 1593.

15
km
Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž sa vďaka svojej výbornej polohe na juhu Slovenska stala obľúbeným cieľom pre turistov a rekreantov najmä počas letnej sezóny. Patrí medzi najteplejšie vodné nádrže na... Viac našom území. Dovolenkári si tu môžu požičať člny, surfy, vodné bicykle a iné športové potreby, využívať volejbalové ihriská a stolnotenisové kurty.

16
km
Kaštieľ Imra Madácha

Kaštieľ Imra Madácha

Nachádza sa tu stála expozícia spisovateľa a dramatika Imreho Madácha a ďalších spisovateľov, ktorí sa narodili, žili a tvorili v tomto regióne. Je zariadený pôvodným nábytkom a... Viac predmetmi osobnej potreby dokumentujúcimi jeho život a dielo. Pri kaštieli v parku sa nachádza Madáchova hrobka. Expozícia je súčasťou Múzea kultúry Maďarov na Slovensku.

16
km
Aquathermal Strehová

Aquathermal Strehová

V letných mesiacoch ponúka návštevníkom oddych a osvieženie v piatich bazénoch, v ktorých sa teplota vody pohybuje v rozmedzí 26 - 36 °C. Areál kúpaliska ponúka široký výber... Viac stánkov s občerstvením a dve reštaurácie, zahŕňa aj autokemping, areál chatiek a parkovisko. Aktívny oddych zabezpečuje tenisový kurt a viaceré ihriská, na ktorých je možnosť hrať minigolf, futbal, volejbal a nohejbal.

17
km
Divínsky hrad

Divínsky hrad

Zrúcanina hradu Divín sa vypína neďaleko vodnej nádrže Ružiná. hrad postavili koncom 13. storočia a najmä v druhej polovici 16. storočia zohral dôležitú úlohu v systéme obrany... Viac stredoslovenských miest pred Turkami. K hradu vedie nenáročný výstup po turistickom chodníku.

21
km
Rozhľadňa na Karanči

Rozhľadňa na Karanči

20 metrov vysoká rozhľadňa sa nachádza na hranici s Maďarskom na vrchu Karanč. Vedie k nej značený turistický chodník z obce Šiatorská Bukovinka a z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac šuroký výhľad na slovenskú aj na maďarskú stranu.

22
km
Hrad Šomoška

Hrad Šomoška

Hrad Šomoška je jednou z najkrajších zrúcanín hradu na Slovensku. Leží v bezprostrednej blízkosti maďarských hraníc na čadičovom brale. Návštevníci hradu Šomoška určite... Viac neprehliadnu unikátny prírodný útvar Kamenný vodopád. Nachádza sa na severovýchodnej strane hradného kopca a je tvorený z vejára šesťbokých kamenných čadičových stĺpcov. V blízkosti vodopádu môžeme navštíviť aj tzv. kamenné more - veľkú plochu uprostred lesa tvorenú len kameňmi.

24
km
Hrad Hajnáčka

Hrad Hajnáčka

Na čadičovom vŕšku nad obcou Hajnáčka sa nachádzajú zvyšky pevnosti z 13. storočia. Zrúcaniny dnes už viac menej splývajú so skalou stále tu však môžete vidieť napríklad schody... Viac vytesané priamo do skaly. Skalné bralo je vyhlásené za prírodnú rezerváciu a naskytne sa vám odtiaľ výhľad na široké okolie.

Mohlo by sa vám páčiť