10

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Lietanie s možnosťou pilotovania na skúšku - pohľad z inej perspektívy vás dostane

LokalitaULpilot, Boleráz (pri Trnave) (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Nemáte pilotný preukaz, avšak vedieť lietať je váš sen? Vidieť krajinu okolo seba z iného uhla pohľadu a zažiť pocity voľnosti a slobody... k splneniu vám pomôže lietanie na UL lietadle alebo školenie pilotom na skúšku pre 1 osobu.

Let a pilotovanie

Pre nepilotov, ktorí chcú zažiť niečo výnimočné a neopakovateľné, je tu možnosť stať sa pilotom na skúšku. Budete mať možnosť dostať sa k pilotovaniu lietadla tak blízko, ako je to len možné. Pilotovanie v modernom celokompozitovom ultraľahkom dolnoplošníku typu FM 250 Vampire pod dohľadom skúseného pilota. Vašou úlohou bude lietadlom odštartovať, letieť do priestoru a následne sa pokúsiť s lietadlom aj pristáť.

Skúsený letový inštruktor vám pred letom počas krátkeho briefingu vysvetlí ovládanie lietadla, oboznámi Vás s organizáciou letištnej prevádzky a s rádiokorešpondenciou, spolu vykonáte predletovú prehliadku a môžete si začať vychutnávať pocity pilota.

Pred letom sa dozviete viac o podmienkach lietania na UL lietadlách, potrebnej predletovej príprave, plánovaní letov a na záver tohto stretnutia si vyskúšate predvádzací let. Počas letu vám letový inštruktor vysvetlí všetko, čo vás zaujíma ohľadne riadenia a navigácie lietadla. Let trvá približne 20-, 30-, resp. 60-minút a trasu, prípadne inú dobu letu je možné dohodnúť individuálne. Po pristátí na poletovom rozbore spolu preberiete priebeh letu a inštruktor vám odpovie na prípadné ďalšie otázky.

Počasie

Vhodné počasie je pre túto akciu veľmi dôležité. Termín akcie si spoločne naplánujete minimálne jeden týždeň vopred a 1 až 2 dni pred stretnutím si ho ešte v závislosti od počasia potvrdíte. Lieta sa po celý rok okrem dní, kedy nevhodné počasie neumožňuje let, ako napríklad pri silnom vetre, pri búrkach, za zníženej dohľadnosti a podobne. Keďže kabína lietadla je vykurovaná, lietať sa dá počas celého roka aj za chladnejších zimných mesiacov.

Pre koho?

Táto akcia je vhodná pre všetkých záujemcov od 18 rokov, ktorí majú telesnú hmotnosť najviac 110 kg a výšku do 190 cm. Osoby mladšie ako 18 rokov potrebujú písomný súhlas zákonného zástupcu.

Čo si vziať?

Nepotrebujete nič špeciálne, stačí každodenné pohodlné alebo športové oblečenie, dámy obuv bez vysokých opätkov. Môžete si so sebou vziať fotoaparát pre zvečnenie zážitku.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Lietanie vami vybranou trasou
  Lietanie vami vybranou trasou
 • Možnosť pilotovania lietadla
  Možnosť pilotovania lietadla
 • Let so skúseným profesionálom
  Let so skúseným profesionálom
 • Pohľad z inej perspektívy
  Pohľad z inej perspektívy
 • Fantastické hodnotenia zákazníkov
  Fantastické hodnotenia zákazníkov

od 49,00 €

Bežná cena: 95 - 180,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

vyborna organizacia, komunikacia, skvely zazitok. odporucam.

Slávka, 22. mája 2021

Hodnotil ponuku Lietanie s možnosťou pilotovania na skúšku...


10

Príjemná skúsenosť, odporúčam každému.

Natália, 10. mája 2021

Hodnotil ponuku Lietanie s možnosťou pilotovania na skúšku...

Kontakt

ULpilot

Letisko Boleráz (pri Trnave)
0903 524 900

info@ulpilot.sk
ulpilot.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Kaštieľ Dolná Krupá

Kaštieľ Dolná Krupá

Dolná Krupá leží len 10 kilometrov od mesta Trnava. Jej dominantou je klasicistický kaštieľ Brunsvickovcov. Kaštieľ je súčasťou veľkého anglického parku so vzácnymi drevina... Viacmi. Svojho času ho navštívil aj Ludvig van Beethoven, ktorý tu údajne zložil slávnu Sonátu mesačného svitu.

8
km
Relax Aqua & Spa

Relax Aqua & Spa

Relax Aqua & Spa je novopostavený aquapark priamo v Trnave. Ponúka masážne bazény, sauny, vírivky ale aj masáže. Nájdete tu aj dva vnútorné tobogany.

9
km
Malá synagóga v Trnave

Malá synagóga v Trnave

V unikátnych priestoroch Malej synagógy je umiestnená štýlová kaviareň. Môžete tu obdivovať nielen architektúru a interiér synagógy, ale aj mnohé podujatia, koncerty či výstavy,... Viac ktoré sa tu pravideľne konajú. Jedná sa o miesto s neopakovateľnou atmosférou.

9
km
Kostol sv. Heleny

Kostol sv. Heleny

V Trnave sa nachádza aj tento gotický kostol zo 14. storočia, ktorý bol v 17. storočí barokovo upravený. V stredoveku slúžil ako špitálsky kostolík. Ústredná socha sv. Heleny... Viac pochádza z roku 1400. V južnej kaplnke kostola nájdete najstarší a zároveň jediný tabuľový oltár v Trnave.

10
km
Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.

11
km
Smolenický zámok

Smolenický zámok

Smolenický zámok je jedna z najkrajších zaujímavostí západného Slovenska. Zámok postavili na mieste hradu zo 14. storočia, ktorý slúžil na ochranu pohraničných malokarpatských... Viac priesmykov a Českej cesty. Od roku 1777 ho vlastnili Pálffyovci, ktorí ho v druhej polovici 19. storočia romanticky prestavali. V súčasnosti je zámok sídlom Slovenskej akadémie vied – Kongresového centra SAV a počas celého roka sa v ňom uskutočňuje množstvo vedeckých konferencií a sympózií.

12
km
Katarínka

Katarínka

Katarínka je zrúcanina kostola a kláštora uprostred lesov Malých Karpát, ktorý bol založený v roku 1618. Vedie sem niekoľko nenáročných turistických trás, napríklad z Dobrej Vody... Viac alebo z obce Naháč. Každoročne v lete ju obnovujú dobrovoľníci z radov mladých ľudí.

12
km
Jaskyňa Driny

Jaskyňa Driny

Jaskyňa driny je jedinou verejnosti prístupnou jaskyňou na západe Slovenska. Nachádza sa pri obci Smolenice, kde nájdete aj krásny Smolenický zámok. Jaskyňa má bohatú kvapľovú... Viac výzdobu, prehliadková trasa meria 450 metrov a trvá približne 35 minút.

15
km
Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

15
km
Záruby

Záruby

Záruby sú najvyšším vrcholom Malých Karpát. Vedie sem niekoľko turistických trás, napríklad zo Smoleníc alebo z Plaveckého Petra.

17
km
Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

18
km
Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda

Nachádza sa nad peknou dedinkou Dobrá Voda v Malých Karpatoch. Postavili ho ako obrannú pevnosť pravdepodobne v 13. storočí. Od 18. storočia však postupne chátra. Dnes je... Viac obľúbeným cieľom turistov, dostanete sa sem po modrej alebo červenej značke.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež