Prudko návykové cvičenie Aerial, zábavný FlyFit alebo vysokoúčinný Forming

Fly Zone, Nitra

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(14 hodnotení)

Prudko návykové cvičenie Aerial, zábavný FlyFit alebo vysokoúčinný Forming

LokalitaFly Zone, Nitra (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.10.2020 do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

Ak chcete veriť zázrakom, verte im. Ak chcete schudnúť, tak jednoducho schudnite. Vyformujte postavu, spevnite telo a zabávajte sa pri tom. Zaveste sa do hamaku na FlyFite - váš chrbát bude priasť blahom. Vstúpte do sveta akrobacie s Aerial Start kurzom. Dajte zbohom aj najodolnejším kilám navyše na Formingu. Vyberte si z 3 druhov cvičení v nitrianskom Fly Zone.

Forming

 • Tréning je určený pre ľudí v kondícii, s nízkou nadváhou, ktorí sa chcú zbaviť posledného prebytočného tuku, formovať svoje telo, alebo je ako pokračovanie po Kurze chudnutia - pokročilý.  Zvoľte si jednorazové hodiny, ktoré obsahujú workout pre formovanie celého tela. Dynamické tréningy vlastnou váhou s obmenami foriem aeróbneho, silového, kruhového, intervalového - tabata cvičenia. Vyberte si čas na svoje tréningy a cvičte v príjemnom a zábavne naladenom kolektíve.

FlyFit

 • V kurze vás postupne prevedú všetkými základnými úchopmi a polohami, až po jednoduché akrobatické prvky v hamaku. Hamak je jemná elastická tkanina s vysokou nosnosťou 500 kg, takže zacvičiť si môže úplne každý. Hamak slúži ako dopomoc - podpora, preto sa veľmi rýchlo naučíte a dostanete do polôh, ktoré by boli bežne náročné. Cvičenie v hamaku (hojdacej sieti) je na prvý pohľad vzrušujúce cvičenie, je efektívne aj zábavné. Ak hľadáte zdravý pohyb a zároveň kvalitný tréning Flyfit je to pravé.
 • Flyfit je veľmi účinný funkčný tréning všetkých svalových partií, pri ktorom namiesto činky používate vlastnú váhu. Svoj postup uvidíte pri každom nasledujúcom tréningu. Hamak umožňuje veľa cvikov na posilnenie chrbtového svalstva a uvoľnenie chrbtice. Posilní vám stred tela a zlepší celkové držanie tela. Tiež vám veľmi rýchlo zlepší flexibilitu. Toto cvičenie zobudí každý váš sval, aj tie, o ktorých ste nevedeli, že ich máte.
 • Nové kurzy sa otvárajú v každom kalendárnom mesiaci.  

AERIAL START

 • Váš prvý kontakt so vzdušnou akrobaciou na šáloch a na kruhu. Naučíte sa tu základné kroky potrebné pre ďalšiu prácu vo vzduchu. V kurze máte možnosť cvičiť na oboch náradiach – šály aj kruhy, prípadne si vybrať len jedno. Kurz je pre každého, či už máte športové skúsenosti, alebo s cvičením len začínate. Vhodný je pre deti od 12 rokov a dospelých.
 • Tieto vzrušujúce cvičenia vám prinesú kopec zábavy a zároveň kvalitný tréning pre celé telo. Okrem toho že na nich vaše pohyby získajú ladnosť, zlepší sa vaša flexibilita, tréningy vzdušného tanca tiež prispievajú k formovaniu postavy. Veľmi rýchlo tu nadobudnete svalovú silu. Posilní sa najmä chrbát, brucho a ruky. Už po pár hodinách vzdušnej akrobacie budete vedieť predviesť prvky vo vzduchu, o ktorých sa vám možno ani nesnívalo. A pritom nepotrebujete žiadne športové základy. Na hodinách pracujete postupne od jednoduchších prvkov k náročnejším, ktoré potom spájate do choreografie.
 • Pozor!!!  Cvičenie akrobacie je prudko návykové ;)
 • Nové kurzy sa otvárajú v každom kalendárnom mesiaci. 
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Tréningy s profesionálnou trénerkou
  Tréningy s profesionálnou trénerkou
 • Bavte sa a chudnite pri tom
  Bavte sa a chudnite pri tom
 • FlyFit a Forming vám vytvarujú postavu
  FlyFit a Forming vám vytvarujú postavu
 • Aerial Start naučí akrobaciu aj úplných začiatočníkov
  Aerial Start naučí akrobaciu aj úplných začiatočníkov
 • Prevádzka na Rázusovej v Nitre
  Prevádzka na Rázusovej v Nitre

Ukončené
od 5,50 €

Bežná cena: 5,50 - 47,20 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

14 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

super cvičenie

Darina, 5. augusta 2019

Hodnotil ponuku Cvičenie FlyFit pre začiatočníkov


10

super cvičenie

Darina, 18. júla 2019

Hodnotil ponuku Cvičenie FlyFit pre začiatočníkov

Kontakt

Fly Zone

Fly Zone

Rázusova 2 (areál starej pekárne)
949 01 Nitra
0905 851 545

info@fly-zone.sk
http://www.fly-zone.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

2
km
Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

6
km
Hradisko Zobor

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

7
km
Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

10
km
Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

15
km
Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

16
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

17
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

17
km
Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

18
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

19
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

21
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

Mohlo by sa vám páčiť