10

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Lavínový kurz s horským sprievodcom – základný alebo rozšírený

LokalitaMountain Kingdom, s.r.o., Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2022 podľa dostupnosti.

Ak chcete sami chodiť do horského prostredia v zimnom období, mali by ste si uvedomiť, že toto obdobie má určité špecifiká, ktoré vyžaduje iný prístup ako v lete. Faktory v zime ako snehové zrážky, teplota, smer a sila vetra či oblačnosť netreba podceniť. Snehová pokrývka prináša lavínové nebezpečenstvo. Základné či rozšírené znalosti/zručnosti v lavínovej problematike by vám preto nemali chýbať.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečná možnosť naučiť sa o lavínach od odborníka
  Jedinečná možnosť naučiť sa o lavínach od odborníka
 • Práca s lavínovým prístrojom
  Práca s lavínovým prístrojom
 • Teória interpretácie lavínovej situácie
  Teória interpretácie lavínovej situácie
 • Lokalizácia a vykopanie postihnutého z lavíny
  Lokalizácia a vykopanie postihnutého z lavíny
 • Medzinárodný certifikovaný horský sprievodca
  Medzinárodný certifikovaný horský sprievodca

od 49,00 €

Bežná cena: 60 - 160,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

Výstup na Končistú bol darček pre dospelé deti. Realizácia samozrejme závisela od počasia. Sprievodca Marcel Kubinský bol maximálne super, komunikatívny, milý, veľa vysvetľoval, ochotný. Dokonca "vybavil " najlepšie počasie, keď malo pršať. Odporúčam každému zažiť výstup s ním. Samotný výstup...

Zákazník ZľavaDňa, 19. júla 2021

Hodnotil ponuku Výstup na vrch Končistá s horským sprievodcom


10

+ Promptná odpoveď na mail v prípade otázok Príjemné vystupovanie horského sprievodcu Stručne a jasne vysvetlené použitie ferratoveho setu a techniky výstupu Kontrola správnosti techniky s opravou chýb priamo v teréne Tempo prispôsobené všetkým účastníkom Zaujímavý výklad prepletený...

Mária, 6. júla 2021

Hodnotil ponuku Jedinečná ferrata Veľký Kyseľ v Slovenskom...

Kontakt

Mountain Kingdom, s.r.o.

Mountain Kingdom, s.r.o.

Komenského 586/14
058 01 Poprad
+421 903 646 099

ferraty@mountainkingdom.sk
mountainkingdom.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

4
km
Aquaspa Gánovce

Aquaspa Gánovce

Gánovské kúpele patrili medzi najstaršie na Slovensku. Liečebné pramene sa v tejto obci spomínajú už od už roku 1549. Kúpele pomáhajú predovšetkým pri kožných problémoch,... Viac problémoch pohybového aparátu, pooperačných stavoch, zažívacích ťažkostiach, reumatizme aj cukrovke.

10
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

11
km
Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

V areáli obľúbeného termálneho parku vo Vrbove nájdete 10 bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne.

12
km
Ski Museum

Ski Museum

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

12
km
Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

13
km
Bilíkova chata

Bilíkova chata

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

13
km
Suchá Belá

Suchá Belá

Suchá Belá je asi najviac navštevovanou dolinou Slovenského raja. Čaká tu na vás množstvo vodopádov, viac alebo menej vysokých rebríkov a lávok. Na krátkom úseku štyroch... Viac kilometrov prekonáva výškový rozdiel až 400 metrov.

13
km
Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

13
km
Rainerova chata

Rainerova chata

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

13
km
Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Táto jedinečná drevená stavba z tisu a červeného smreka bola postavená bez použitia jediného kúska kovu. Barokový interiér kostola je tiež vyrobený z dreva. Umelecky veľmi cenný... Viac je najmä kostolný organ s drevenými píšťalami. Pochádza z roku 1717.

13
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež