Omladenie pleti ošetrením Hydra Beauty Facial v inVisage

inVisage, s.r.o., Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(38 hodnotení)

Omladenie pleti ošetrením Hydra Beauty Facial v inVisage

LokalitainVisage, s.r.o., Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 15.7.2021 podľa dostupnosti.

Starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Ale pocit, keď si pri tom aj oddýchnete, ten je na nezaplatenie. Ošetrenie Hydra Beauty Facial napomáha ozdraviť pokožku, vyhladzuje jemné vrásky, vyrovnáva hydratáciu pleti a redukuje kožný maz aj rozšírené póry.

Priebeh ošetrenia

1. Extrakcia a čistenie do hĺbky - na odstránenie nežiaducich mazových zátok z pórov kože slúži extrakčný nadstavec, ktorý využíva princíp vákua s technológiou Vortex. Následkom prvých dvoch krokov procedúry sú póry „otvorené“ a ľahko sa dajú zbaviť nečistôt. Pri extrakcii sa zameriavame najmä na takzvanú T-zónu tváre, teda oblasť čela a nosa. Na čistenie sa používa činný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej následkom čoho sú póry zminimalizované.

2. Exfoliácia - teda odstraňovanie odumretého tkaniva pomocou exfoliačného nadstavca jemnými brúsnymi hrotmi. Sila abrazie je volená špecificky podľa konkrétneho typu pleti pacienta. V tomto kroku výkonu sa používa roztok obohatený glukosamínmi, kyselinou mliečnou a výživnými výťažkami z rias. Ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože, docháza teda k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.

3. Chemický peeling - do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potreby pleti. Tento krok je pri ošetrení možné vynechať.

4. Použitie komplexu peptidov - do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov - Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovujú pružnosť pokožky.

5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia - Ošetrenie sa robí nadstavcom na infúziu roztoku do kože. Roztok Antiox-6 obsahujúci mix antioxidačných látok, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu a ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

Jedinečné omladenie pleti 

Ošetrenie Hydra Beauty – Facial je vykonávané pomocou účinného kozmetického prístroja najnovšej generácie so širokým využitím v oblasti neinvazívneho kozmetického ošetrenia. Vďaka jeho možnostiam pri ošetrovaní, čistení a omladzovaní pleti je nenahraditeľný pre dosiahnutie viditeľných výsledkov na pokožke. 

Účinky multifunkčného kozmetického prístroja 

Ponúka okamžitý a viditeľný výsledok bez nutnosti rekonvalescencie. VÝSLEDKOM JE VYPNUTÁ, JASNÁ, ROZŽIARENÁ A VÝRAZNE OMLADENÁ PLEŤ.

Ošetrenie napomáha ozdraviť pokožku, vyhladzuje jemné vrásky, vyrovnáva hydratáciu pleti a redukuje kožný maz aj rozšírené póry. Taktiež je vhodné pri odstraňovaní hyperpigmentácie alebo pri poškodení pleti slnkom. 

Hydra Beauty – Facial je unikátne ošetrenie efektívne pre všetky typy pleti v každom veku.

Salón krásy inVisage

Salón dokonalého vzhľadu a regenerácie.

Salón krásy inVisage vás pozýva do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás. 

Pocit relaxu a starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Preto sa salón krásy inVisage už vyše 11 rokov stará o harmóniu  tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné. 

Ponúkame vám široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o vaše vlasy, pleť a telo. 

Zažite zmenu podľa vlastných predstáv, navštívte naše centrum krásy a tím odborníkov vám pomôže naplniť ciele, po ktorých túžite...

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre všetky typy pleti v každom veku
  Pre všetky typy pleti v každom veku
 • Možné parkovať priamo na streche budovy
  Možné parkovať priamo na streche budovy
 • Vyhladzuje jemné vrásky
  Vyhladzuje jemné vrásky
 • Redukuje kožný maz aj rozšírené póry
  Redukuje kožný maz aj rozšírené póry
 • Vaša pleť sa opäť rozžiari
  Vaša pleť sa opäť rozžiari

Ukončené
34,90 €

Bežná cena: 50,00 €

Ponuka je ukončená.

Možnosti ošetrenia:

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

38 hodnotení

26 zákazníkov odporúča

8,3

Procedúru môžem len odporučiť! Vyskúšala som ju prvýkrát a bola som spokojná nielen s priebehom ošetrenia, ale aj profesionálnym prístupom a ochotou personálu.

Ľubica, 11. decembra 2020

Hodnotil ponuku Ošetrenie Hydra Beauty - Facial (45 min.)


7,3

Samotna procedura celkom fajn, prijemna kozmeticka ale pocas procedury mi nukala rozne veci, ktore som neodmietla ale bez informovania ma o tom, ze su extra spoplatnene a este menej o ich cene takze som bola velmi neprijemne prekvapena sumou, ktoru som musela doplacat. Takze salon neodporucam aj...

Sonja, 5. novembra 2020

Hodnotil ponuku Ošetrenie Hydra Beauty - Facial (45 min.)

Kontakt

inVisage, s.r.o.

inVisage, s.r.o.

Košická 56
82008 Bratislava
+421 2/ 50 70 28 50, +421 915 757 293

invisage@invisage.sk
www.invisage.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť