Omladenie pleti ošetrením Hydra Beauty Facial v inVisage

inVisage, s.r.o., Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Omladenie pleti ošetrením Hydra Beauty Facial v inVisage

inVisage, s.r.o., okres Bratislava II, Bratislava – Ružinov inVisage, s.r.o., okres Bratislava II, Bratislava – Ružinov (mapa)

Ukončené 34,90 €

34,90 €

Bežná cena: 50,00 €

Starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Ale pocit, keď si pri tom aj oddýchnete, ten je na nezaplatenie. Ošetrenie Hydra Beauty Facial napomáha ozdraviť pokožku, vyhladzuje jemné vrásky, vyrovnáva hydratáciu pleti a redukuje kožný maz aj rozšírené póry.

9,5

Vynikajúce hodnotenie

25 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Pre všetky typy pleti v každom veku Pre všetky typy pleti v každom veku

Možné parkovať priamo na streche budovy Možné parkovať priamo na streche budovy

Vyhladzuje jemné vrásky Vyhladzuje jemné vrásky

Redukuje kožný maz aj rozšírené póry Redukuje kožný maz aj rozšírené póry

Covid automat

Pre okres Bratislava II

Oranžová Od pondelka 20.09.2021. Zistiť viac

Oranžová Od pondelka 27.09.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

inVisage, s.r.o.

Starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Ale pocit, keď si pri tom aj oddýchnete, ten je na nezaplatenie. Ošetrenie Hydra Beauty Facial napomáha ozdraviť pokožku, vyhladzuje jemné vrásky, vyrovnáva hydratáciu pleti a redukuje kožný maz aj rozšírené póry.

Priebeh ošetrenia

1. Extrakcia a čistenie do hĺbky - na odstránenie nežiaducich mazových zátok z pórov kože slúži extrakčný nadstavec, ktorý využíva princíp vákua s technológiou Vortex. Následkom prvých dvoch krokov procedúry sú póry „otvorené“ a ľahko sa dajú zbaviť nečistôt. Pri extrakcii sa zameriavame najmä na takzvanú T-zónu tváre, teda oblasť čela a nosa. Na čistenie sa používa činný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej následkom čoho sú póry zminimalizované.

2. Exfoliácia - teda odstraňovanie odumretého tkaniva pomocou exfoliačného nadstavca jemnými brúsnymi hrotmi. Sila abrazie je volená špecificky podľa konkrétneho typu pleti pacienta. V tomto kroku výkonu sa používa roztok obohatený glukosamínmi, kyselinou mliečnou a výživnými výťažkami z rias. Ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože, docháza teda k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.

3. Chemický peeling - do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potreby pleti. Tento krok je pri ošetrení možné vynechať.

4. Použitie komplexu peptidov - do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov - Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovujú pružnosť pokožky.

5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia - Ošetrenie sa robí nadstavcom na infúziu roztoku do kože. Roztok Antiox-6 obsahujúci mix antioxidačných látok, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu a ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

Jedinečné omladenie pleti 

Ošetrenie Hydra Beauty – Facial je vykonávané pomocou účinného kozmetického prístroja najnovšej generácie so širokým využitím v oblasti neinvazívneho kozmetického ošetrenia. Vďaka jeho možnostiam pri ošetrovaní, čistení a omladzovaní pleti je nenahraditeľný pre dosiahnutie viditeľných výsledkov na pokožke. 

Účinky multifunkčného kozmetického prístroja 

Ponúka okamžitý a viditeľný výsledok bez nutnosti rekonvalescencie. VÝSLEDKOM JE VYPNUTÁ, JASNÁ, ROZŽIARENÁ A VÝRAZNE OMLADENÁ PLEŤ.

Ošetrenie napomáha ozdraviť pokožku, vyhladzuje jemné vrásky, vyrovnáva hydratáciu pleti a redukuje kožný maz aj rozšírené póry. Taktiež je vhodné pri odstraňovaní hyperpigmentácie alebo pri poškodení pleti slnkom. 

Hydra Beauty – Facial je unikátne ošetrenie efektívne pre všetky typy pleti v každom veku.

Salón krásy inVisage

Salón dokonalého vzhľadu a regenerácie.

Salón krásy inVisage vás pozýva do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás. 

Pocit relaxu a starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Preto sa salón krásy inVisage už vyše 11 rokov stará o harmóniu  tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné. 

Ponúkame vám široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o vaše vlasy, pleť a telo. 

Zažite zmenu podľa vlastných predstáv, navštívte naše centrum krásy a tím odborníkov vám pomôže naplniť ciele, po ktorých túžite...

 

Kontakt

inVisage, s.r.o.

inVisage, s.r.o.

Košická 56 ,
82008 Bratislava ,
+421 2/ 50 70 28 50, +421 915 757 293

invisage@invisage.sk
www.invisage.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem