8,2

Veľmi dobré hodnotenie
(102 hodnotení)

Pevnejšie a väčšie poprsie bez chirurgického zákroku v Beauty Esthetic Centrum

LokalitaBeauty Esthetic Centrum, Bratislava - Nové Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 20.5.2021 podľa dostupnosti.

Pevné a dokonale vytvarované poprsie bez externých výplní? Len za pomoci 30-minútového ošetrenia? Prístroj BreastLiftingPlus to dokáže. Stimulujete niekoľko zložiek, ktoré prispievajú k spevneniu pŕs či ich zväčšeniu, a to až o dve čísla. Navyše podporuje tvorbu podkožného kolagénu, čo vylepší vzhľad pokožky, jej napnutie a pevnosť.

Získajte poprsie, o akom ste vždy snívali. Nikdy to nebolo jednoduchšie. Vaše prsia môžu byť teraz pevnejšie a väčšie bez chirurgického zákroku. 

Prístroj BreastLiftingPlus

Beauty Esthetic Centrum vám ponúka ošetrenie pomocou prístroja BreastLiftingPlus, ktorý striedavým pôsobením podtlakovej a tlakovej fázy na podkožné väzivo stimuluje prekrvenie a lymfatický tok. Zároveň podporuje látkovú výmenu v tkanivových bunkách a činnosť enzýmov, a tie začnú produkovať viac kolagénu a elastínu. Tieto látky dodávajú prsnému podkožnému väzivu viac pružnosti, pevnosti a lepšie držanie. Poprsie bude už po prvej procedúre spevnené a vymodelované. Jedno ošetrenie trvá 30 minút.

Ošetrenie prebieha certifikovaným prístrojom BreastLiftingPlus v kombinácii najmodernejšieho ošetrenia vákuovou pulznou masážou pre prekrvenie tkanív a prsných žliaz. Prístrojom BreastLiftingPlus stimulujete niekoľko zložiek, ktoré prispievajú k spevneniu pŕs či ich zväčšeniu, a to až o dve čísla.

Prvá stimulačná zložka je podtlaková masáž prsného tkaniva prebiehajúca v impulzoch. Pri tejto masáži dochádza k prekrveniu tkaniva a prsnej žľazy a podpory tvorby ženského hormónu estrogénu, ktorý má priamy vplyv na zväčšenie objemu mliečnych žliaz v prsníku. Masáž tiež podporuje spevnenie prsného svalu.

Druhá zložka vibrácie nastaviteľná v niekoľkých úrovniach tvorí mechanickú zložku, kedy tukové bunky ustupujú a naopak tvoria sa svalové, čo má vplyv na napnutie pokožky a celkový tvar pŕs

Tretia zložka fotonovým LED svetlo vlnová dĺžka 650 nm (červené svetlo) podporuje tvorbu podkožného kolagénu, čo vylepší vzhľad pokožky, jej napnutie a pevnosť.

Účinky

 • vitalizácia pŕs
 • zlepšenie vzhľadu i tvaru poprsia (bez externých výplní)
 • spevnenie ochabnutej svaloviny poprsia
 • spevnenie väziva
 • redukcia a zjemnenie strií
 • pozdvihnutie pŕs

Pre maximálny účinok sa odporúča procedúru zopakovať 5– až 6-krát po cca 30 minútach približne raz za týždeň. Už po prvej aplikácii majú ženy pocit napnutia pŕs.

Kontraindikácie

Ošetrenie nie je vhodné počas tehotenstva, pri užívaní liekov na vysoký krvný tlak, rakovine, trombóze, epilepsii a ochoreniach kože.

Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum je miesto kde načerpáte energiu po náročnom dni a obnovíte svoju krásu vďaka najmodernejším prístrojom, prírodnej kozmetike a profesionálnej starostlivosti.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zlepšenie vzhľadu i tvaru poprsia bez externých výplní
  Zlepšenie vzhľadu i tvaru poprsia bez externých výplní
 • Vitalizácia a pozdvihnutie pŕs
  Vitalizácia a pozdvihnutie pŕs
 • Redukcia a zjemnenie strií
  Redukcia a zjemnenie strií
 • Jedno ošetrenie trvá 30 minút
  Jedno ošetrenie trvá 30 minút
 • Už po 1. procedúre bude poprsie spevnené a vymodelované
  Už po 1. procedúre bude poprsie spevnené a vymodelované

od 13,90 €

Bežná cena: 29 - 99,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 13 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 13 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,2

Veľmi dobré hodnotenie

102 hodnotení

58 zákazníkov odporúča

6,7

Mile a ochotne recepčne, príjemné prostredie, horšia dostupnosť termínov. Nechala som si časový odstup na ohodnotenie procedúry a jej výsledkov, lebo mi bolo povedané že výsledky sa nedostavila hneď. Po troch procedúrach a časovej rezerve sa výsledky nedostavili . U mňa to určite nefungovalo aj...

Lenka, 2. augusta 2019

Hodnotil ponuku Neinvazívna liposukcia Lipolaserom (3+1...


5,0

NEMALA SOM VOBEC POCIT RELAXACIE A LUXUSU Z MATERIÁLU KTORÝ BY SM OČAKÁVALA OD ZLATEJ KÚRY. MASAŽ BOLA V CELKU PRIJEMNÁ ALE TRVALA KRÁTKO.

Silvia, 19. marca 2019

Hodnotil ponuku 45-minútový balíček "Zlaté Vianoce"

Kontakt

Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum

Šancová ulica 108 (pri Trnavskom myte vedľa polikliniky)
83104 Bratislava
+421 915 037 885

beautyesthetic@centrum.sk
http://beautyesthetic.wix.com/...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež