Let športovým lietadlom s možnosťou pilotovania

Letecký športový klub, Zvolen - Dobrá Niva

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,8

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Let športovým lietadlom s možnosťou pilotovania

LokalitaLetecký športový klub, Zvolen - Dobrá Niva (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 28.9.2021 podľa dostupnosti.

Pozrite sa na ten krásny svet z výšky a skúste si pilotovať športové lietadlo. Lietanie je naozajstným potešením a zážitok z neho je skutočne neopakovateľný a nezabudnuteľný pre každého.

Až k oblakom

Chcete sa pozrieť sa na svet z výšky? Máte túžbu vyskúšať, aké to je riadiť lietadlo? Od nepamäti ľudí lákalo vzniesť sa k oblakom a skúšali to rôznymi spôsobmi. Dnes už máme pionierske doby letectva dávno za sebou a tento zážitok je dosiahnuteľný pre každého z vás.

Zážitok pre každého

Ak si chcete skúsiť letieť športovým lietadlom alebo si skúsiť, aké je to riadiť lietadlo. Chcete tento neopakovateľný zážitok darovať niekomu blízkemu? Nie je nič jednoduchšie. Nemusíte spĺňať žiadne špeciálne predpoklady, fyzické zdatnosti alebo letecké znalosti. Vyhliadkový let lietadlom je dnes rovnako jednoduchý, ako nastúpiť do taxíka, zaželať si trasu a vzlietnuť k oblakom.

Uvidíte toho veľa

Dĺžka letu závisí od zvolenej trasy. Keď hovoríme o Slovensku, ako našej malej krajine, tak z lietadla to platí dvojnásobne. Vzdušné vzdialenosti sú výrazne kratšie, ako vzdialenosti po cestách. A pri cestovných rýchlostiach týchto lietadiel (okolo 180 km/h) sa toho za relatívne krátky čas dá obletieť veľa. Štandardne lietajú z domovského letiska Dobrá Niva. V prípade záujmu je možné dohodnúť odlet z iného letiska.

Príklady trás

Príklady trasy pri štarte z Dobrej Nivy:

 • cez Vígľaš, popri Poľane, po hrebeni Nízkych Tatier (Ďumbier, Chopok) s výhľadom na Vysoké Tatry s návratom ponad Banskú Bystricu je zvládnuteľný za cca 50 minút.
 • okolo pohoria Poľany s výhľadom na vyhasnutý kráter ponad Hriňovskú priehradu (cca 25-30 min).
 • cez Ostrú Lúku, Hronskú Breznicu do Banskej Štiavnice cez Antol, vodnú nádrž Banský Studenec a návrat na Dobrú Nivu (cca 20-25 min.)
 • Výber trasy je možné dohodnúť vopred s pilotom. Môžete sa ísť pozrieť na miesta vášmu srdcu blízke.

Lietanie je naozajstným potešením za pekného počasia, keď je dobrá viditeľnosť. Zážitok je potom skutočne neopakovateľný a nezabudnuteľný.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Let športovým lietadlom
  Let športovým lietadlom
 • Jednoduché, ako nastúpiť do taxíka
  Jednoduché, ako nastúpiť do taxíka
 • Zaželáte si trasu a vzlietnete k oblakom
  Zaželáte si trasu a vzlietnete k oblakom
 • S možnosťou pilotovania
  S možnosťou pilotovania
 • Skvelý darček pre miloníkov slobody
  Skvelý darček pre miloníkov slobody

Vypredané
od 59,90 €

Bežná cena: 100 - 199,00 €

Ponuka je vypredaná.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

Velmi vhodna volba na darcek. Zazitok bol hodnoteny nad mieru, pocasie vyslo paradne a zazitok asi na velmi dlhoooo

Zákazník ZľavaDňa, 12. októbra 2019

Hodnotil ponuku Let športovým lietadlom pre 1 osobu (60...


10

Bolo to vynikajuce! Naozaj je to skvely zazitok! Organizacia bola dobra, prijemny a ochotny personal. Jednoznacne odporucame!

Zákazník ZľavaDňa, 16. júla 2019

Hodnotil ponuku Let športovým lietadlom pre 1 osobu (60...

Kontakt

Letecký športový klub

Letecký športový klub

Dobrá Niva (Letisko Dobrá Niva)
962 61 Dobrá Niva
+421 905 339 738

info@lsk.sk
www.lsk.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Háj Gavurky

Háj Gavurky

Háj Gavurky je najväčším podobným hájom na Slovensku. Takýchto hájov sa na Slovensku zachovalo už len veľmi málo. Je plný 300-400 ročných dubov a na svoje si tu prídu najmä... Viac milovníci pokoja a pobytu v prírode. Háj Gavurky je domovom mnohých vzácnych druhov vtáctva, hmyzu a iných živočíchov, vďaka čomu ho navštevujú nielen turisti, ale aj domáci a zahraniční prírodovedci. Lokalita je zapísaná v zozname chránených území európskeho významu.

3
km
Dubový háj Gavurky

Dubový háj Gavurky

V tomto nádhernom háji sa nachádza asi 600 dubov, ktoré majú aj viac ako 400 rokov.

8
km
Pustý Hrad

Pustý Hrad

Pustý hrad (alebo tiež Zvolenský hrad či Starý Zvolen) je hradný komplex z 12. storočia, ktorý sa skladá z Dolného a Horného hradu. Najstaršou stredovekou stavbou je veža... Viac kráľovského komitátneho hradu. Na hrad vedie náučný chodník.

10
km
Zvolenský zámok

Zvolenský zámok

Národná kultúrna pamiatka, ktorú nájdete v centre Zvolena. Ku zámku je možné dostať sa buď pešo alebo autom po ceste, ktorá vedie od námestia k hlavnej bráne.

11
km
Čertova skala

Čertova skala

Jedná sa o veľký balvan s objemom približne 5000 litrov, ktorý je s pevným podkladom spojený len malou plochou. Pôsobí tak veľmi vratko, aj keď je na skale zasadený pomerne pev... Viacne. K balvanu sa viaže legenda, ktorá vraví, že balvan vypadol z rúk čertovi, ktorý ho chcel za trest zhodiť na obyvateľov obce Budča. Práve z tejto obce vedie ku kameňu náučný chodník.

13
km
Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová hora vo Zvolene je výnimočné v celoeurópskom meradle sústreďovaním pôvodných druhov drevín v ich vnútrodruhovej a geografickej premenlivosti. Nachádza sa tu aj... Viac najväčšia zbierka ruží na Slovensku. Je reprezentovaná viac ako 800 odrodami v počte takmer 4 000 kríkov s cieľom archivovať odrody ruží, ktoré boli vyšľachtené na území bývalého Rakúsko-Uhorska, Česka a Slovenska, ale aj ďalšie odolné odrody z iných krajín. Zaujímavá je aj zbierka 700 kaktusov.

13
km
Termálne Kúpalisko Kováčová

Termálne Kúpalisko Kováčová

Bazény v Holidaypark Kováčová sú vyhľadávané vďaka možnosti celoročne relaxovať a užívať si príjemné účinky miestnej termálnej vody. V ponuke nájdete niekoľko vonkajších a... Viac vnútorných bazénov s teplotou vody až do 38 °C a vodné relaxačné atrakcie ako chrliče, 60 m tobogán či bazénový bar.

14
km
Arborétum Kysihýbel

Arborétum Kysihýbel

Arborétum, nazývané aj Feistmantelova záhrada, sa rozprestiera na ploche 7,73 ha. Je tu vysadených 282 druhov drevín zo severnej pologule, hlavne zo Severnej Ameriky. Mezdi... Viac najvzácnejšie druhy partí korkovník amazónsky, breza papierová či sekvojovce.

14
km
Kaštieľ a múzeum Svätý Anton

Kaštieľ a múzeum Svätý Anton

Kaštieľ vo Svätom Antone sa nachádza v krásnej prírode Štiavnických vrchov. Súčasťou areálu je veľký anglický park. V súčasnosti je sídlom múzea s historickou a poľovníckou... Viac expozíciou. Okrem nádherných interiérov s pôvodným nábytkom tu nájdete aj dlhú chodbu s veľkým množstvom loveckých trofejí, najmä jeleních parohov.

14
km
Banskoštiavnická kalvária

Banskoštiavnická kalvária

Jedná sa o jednu z najkrajších a najznámejších kalvárii na Slovensku. Týči sa na kopci nad Banskou Štiavnicou a dnes plní najmä rekreačnú a náučno-vzdelávaciu funkc... Viaciu. Banskoštiavnická kalvária je súčasťou územia zaradeného na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Od roku 2007 figuruje i na zozname 100 najohrozenejších pamiatok sveta.

15
km
Turecké studne v Krupine

Turecké studne v Krupine

Turecké studne sa nachádzajú v bývalom kamennom lome neďaleko Krupiny. Do kameňa sú tu vyrezané zaujímavé skalné úkryty, ktoré v 19. - 20. storočí slúžili ako obydlia miestnej... Viac chudobe. Ich pôvodný účel ale nie je celkom známy. Podľa niektorých môže ísť o turecké skrýše zo 16. - 17. storočia.

15
km
Kúpele Sliač

Kúpele Sliač

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

Mohlo by sa vám páčiť