Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Sonická čistiaca kefka na tvár

LokalitaWOWO, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 28.2.2021 podľa dostupnosti.

Sonická kefka na čistenie tváre je výborná v tom, že odstráni váš makeup z tváre ľahko a rýchlo! Je šikovná a zobrať si ju môžete kamkoľvek. Jej rozmery (80,5×76,2 mm) z nej robia skladnú kozmetickú pomôcku, ktorú bez problémov zbalíte do tašky či kabelky, keď niekam budete cestovať. Vďaka sonickej kefke bude vaša tvár rýchlo čistá, pleť pôsobiť mlado a zdravo všade, kam pôjdete.

Prečo sonická kefka na tvár?

Vďaka sonickej kefke na tvár každý z nás môže mať peknú, jemnú a zdravo vyzerajúcu pleť. Avšak nie každý má čas na čistenie pleti a chuť chodiť pravidelne na kozmetiku, kde sa o pokožku na tvári starajú profesionáli. Silikónová sonická kefka na tvár môže byť správnym riešením ak aj vy chcete svojej pleti dopriať čo najlepšie čistenie z pohodlia domova.

Z akého materiálu je sonická kefka na tvár vyrobená?

Sonická kefka na tvár prináša so sebou množstvo výhod. Možno ste už skúšali čistiace kefky na tvár s tradičnými štetinami z nylonu. Bohužiaľ, také kefky sú často na dotyk drsné a po určitom čase sa na nich kvôli maličkým pórom v materiáli začnú množiť baktérie. Z dlhodobého hľadiská vám teda môžu klasické čistiace kefky aj škodiť, lebo baktérie podporujú tvorbu zápalov v póroch na tvári. Na druhej strane silikón sonickej kefky je na svojom povrchu úplne hladký, takže ju ľahšie udržíte v čistote. A asi sa všetci zhodneme na tom, že výrobky zo silikónu sú veľmi príjemné na dotyk, čo je pri čistení tváre dôležitá vlastnosť.

Na čo sa sonická kefka na tvár používa?

Jedna pozitívna vlastnosť sonickej kefky na tvár je čistenie pleti napríklad od makeapu, ale mnohí určite ocenia aj jej masážnu funkciu. Jedna časť je určená na vyčistenie pórov pomocou čistiaceho gélu podľa vášho výberu, zatiaľ čo druhá je určená na masírovanie pokožky. Pravidelné masáže tváre sú tiež pre vaše zdravie a pružnosť pleti veľmi prospešné.

Ak teda hľadáte účinný spôsob, ako rýchlo odstrániť makeup z vašej tvare a pomôcť tak vašej pokožke, práve ste ho našli. Táto sonická kefka na tvár je veľmi univerzálna. Vodotesná konštrukcia je samozrejmosťou, takže ju môžete používať aj v sprche. A aby ste ju mali vždy plne pripravenú na čistenie tváre, výrobcovia ju navrhli s možnosťou nabíjania cez USB kábel. Vďaka tomu nemusíte hľadať zástrčku, stačí vám notebook alebo power-bank a budete pripravení na čistenie.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Starostlivosť zo salónu u vás doma
  Starostlivosť zo salónu u vás doma
 • Zbaví vás odumretých kožných buniek a odstráni zvyšky make-upu
  Zbaví vás odumretých kožných buniek a odstráni zvyšky make-upu
 • Omnoho efektívnejšie čistenie
  Omnoho efektívnejšie čistenie
 • Vodotesná konštrukcia je samozrejmosťou, takže ju môžete používať aj v sprche
  Vodotesná konštrukcia je samozrejmosťou, takže ju môžete používať aj v sprche
 • S možnosťou nabíjania cez USB kábel
  S možnosťou nabíjania cez USB kábel

15,99 €

Bežná cena: 55,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 15 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 15 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 594 905 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

WOWO

WOWO

Pestovateľská 9
821 04 Bratislava
0908 842 824

info@wowo.sk
https://wowo.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež