Pobyt kúsok od zámku v penzióne Myslivna v Lednicko-valtickom areáli s polpenziou, vínom a platnosťou až do decembra 2021

Penzion Myslivna, Južná Morava - Lednice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pobyt kúsok od zámku v penzióne Myslivna v Lednicko-valtickom areáli s polpenziou, vínom a platnosťou až do decembra 2021

LokalitaPenzion Myslivna, Južná Morava - Lednice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 10.12.2021 podľa dostupnosti.

Čo vás čaká v penzióne Myslivna? Relax, bowling, biliard, skvelé jedlo i víno. Rozprávkovú atmosféru si navodíte prechádzkami po okolí zámockých záhrad. Pobyt vám potom spríjemnia bohaté raňajky a večere s džbánkom lahodného vína. Na výlet sa môžete vydať do Aqualandu Moravia, v ktorom sa dá oddychovať aj počas daždivých dní, alebo do obľúbeného vinárskeho mesta Mikulov.

Lednicko-valtický areál

Objavte podklady Česka a prežite rozprávkovú dovolenku v jednej z najkrajších oblastí zapísanej aj v zozname UNESCO, Lednicko-valtickom areáli. V pohostinnom moravskom kraji vám zázemie poskytne penzión Myslivna, iba 10 minút od zámku Lednice a na dosah aj ďalším moravským skvostom.

Okrem rozprávkových zámkov v Ledniciach (10 minút chôdze) a Valticiach (7 km), sú tu aj iné zaujímavosti: zrúcanina Janův hradLovecký zámoček, Apollónov chrám s dórskym stĺporadím, a mnoho ďalšieho.

Mesto Valtice

Dominantou Valtíc je barokový zámok s kaplnkou (využívaná k hudobným produkciám) a kostol Nanebovzatia Panny Márie. Obec sa pýši oficiálnym titulom "hlavné mesto vína". Sídli tu Národné vinárske centrum, ktoré prevádzkuje verejnú degustačnú expozíciu Salón vín ČR.

V okolí sa nachádzajú dve verejne prístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistna a Rendez-vous. Na sever vedie červená turistická trasa do Ledníc a modrá k hraničnému zámočku.

Vinárska turistika

Špecialitou Pálavy je vinárska turistika. Prechádza tadiaľ hneď niekoľko náučných vinárskych chodníkov a cyklotrás:

 • Na bicykli okolo Lednických rybníkov
 • Cyklotrasa č. 5043 Vranovice - Lednice
 • Cyklotrasa č. 5045 Lednice - Valtice
 • Cyklotrasa č. 412 Lednice - U Zlatého jeleňa
 • Cyklotrasa č. 41 Nový Přerov - Mikulov - Břeclav
 • Na bicykloch lužným lesom z Ledníc do Břeclavi
 • Vinársky náučný chodník Mikulov - 20 km trasa pre peších turistov i cyklistov, zoznamujúca s vinárskou históriou kraja pod Pálavou
 • Mikulovská vinárska cesta - 82 km trasa pre cyklistov vedúca Mikulovsku vinárskou podoblasťou, časť chodníka prechádza Lednicko-valtickým areálom
 • Moravská vínna cesta - 280 km trasa pre cyklistov vedúca všetkými moravskými vinárskymi podoblasťami

Wellness a vodné radovánky

Za oddychom môžete vyraziť do najväčšieho stredoeurópskeho aquaparku na Morave Aqualand Moravia s vodnými radovánkami vhodnými ako pre deti, tak i dospelých a všetko v zdravej vode z termálnych prameňov! Komplex na brehu priehrady Nové Mlýny, ktorý využíva miestne termálne pramene, vyrástol na 35 ha pozemku. Len aquapark zaberá plochu ôsmich futbalových ihrísk, okolo sa stavajú ďalšie športové a rekreačné objekty a hotely.

Neďaleko sú tiež obľúbené termálne kúpele Laa an der Thaya, ktoré ležia na samej hranici Rakúska, 2 km od bývalého hraničného prechodu Hevlín. Vodou z prameňov je napúšťaná sústava vnútorných a vonkajších bazénov. Horúca termálna voda sa pohybuje medzi 26 a 36 °C. Doprajte si zaujímavý zážitok z kúpania nielen vo vnútorných priestoroch, ale aj pod šírym nebom. Pripravený je pre vás soľný bazén s podvodnou hudbou, masážny bazén s vodnou stenou a masážnymi lavicami, ako aj zimná záhrada, ázijská odpočiváreň alebo termálne kino.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 10 minút od zámku Lednice zo zoznamu UNESCO
  Len 10 minút od zámku Lednice zo zoznamu UNESCO
 • 0,5 l vína k večeri z vinárstva Nečas Rakvice
  0,5 l vína k večeri z vinárstva Nečas Rakvice
 • V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava
  V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava
 • 1 hodina biliardu a bowlingu
  1 hodina biliardu a bowlingu
 • Poľovnícka reštaurácia s krbom
  Poľovnícka reštaurácia s krbom

Ukončené
od 137,00 €

Bežná cena: 202 - 295,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 791 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Penzion Myslivna

Nádražní 675
69144 Lednice
+420 519 340 220, +420 604 564 111

penzion@myslivna-lednice.cz
www.myslivna-lednice.cz

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

23
km
Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

26
km
Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

26
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

27
km
Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

31
km
Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

31
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

32
km
Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

44
km
Šranecké piesky

Šranecké piesky

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

45
km
Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

45
km
Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

48
km
Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.

48
km
Plavecký hrad

Plavecký hrad

Hrad vznikol koncom 13. storočia, no už v 17. storočí začal pustnúť. Nachádza sa na západnom svahu Malých Karpát a je obľúbeným turistickým cieľom. Neďaleko hradu sa nachádza... Viac Plavecká jaskyňa.

Mohlo by sa vám páčiť