Stanica burger s hranolkami a Pepsi alebo Mirindou so sebou "take away"

Food PARK, Košice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(7 hodnotení)

Stanica burger s hranolkami a Pepsi alebo Mirindou so sebou "take away"

LokalitaFood PARK, Košice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 10.12.2020 do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Poriadny burger dokáže zasýtiť aj tých najväčších jedákov. Zastavte sa na jeden vo Food PARKu na Hlavnej stanici v Košiciach. V ponuke je burger s volským okom, bohatou dávkou zeleniny a chutným mäsom. K nemu nechýbajú hranolky a malá plechovka Pepsi či Mirindy.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Majú aj vianočné okienko, cez ktoré podávajú varené víno či pivo
  Majú aj vianočné okienko, cez ktoré podávajú varené víno či pivo
 • Otvorené 7 dní v týždni
  Otvorené 7 dní v týždni
 • Vezmite si aj kávu so sebou, v ponuke talianska zrnková káva Tostini
  Vezmite si aj kávu so sebou, v ponuke talianska zrnková káva Tostini
 • Burgre s hranolkami sú skvelou pochúťkou
  Burgre s hranolkami sú skvelou pochúťkou
 • Nájdete na na Hlavnej stanici v Košiciach
  Nájdete na na Hlavnej stanici v Košiciach

Ukončené
6,99 €

Bežná cena: 9,58 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

Som spokojný.

Martina, 4. júla 2021

Hodnotil ponuku Stanica burger s hranolkami a Pepsi alebo...


9,0

problem s uplatnenim kuponu v prevadzke. nevedeli nacitat kod. tyka sa len nakupu na zlave dna. zakaznici, ktori prisli po mne a mali kupony zo zlavomatu, tento problem nemali...

Miroslav, 6. mája 2021

Hodnotil ponuku Stanica burger s hranolkami a Pepsi alebo...

Kontakt

Food PARK

Staničné námestie 1459/11
04001 Košice
0918 117 428

pondelok 7–19
utorok 7–19
streda 7–19
štvrtok 7–19
piatok 7–19
sobota 7–19
nedeľa 7–19


stanicakosice.sk/prevadzka/foo...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

600
m
Miklušova väznica

Miklušova väznica

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

700
m
Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

900
m
Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

1
km
Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

2
km
Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

3
km
Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

4
km
Detská železnica Košice

Detská železnica Košice

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

5
km
Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

8
km
Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

8
km
Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

11
km
Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.

17
km
Veľká Ružínska jaskyňa

Veľká Ružínska jaskyňa

Najznámejšiu jaskyňu Ružínskeho krasu nájdete v blízkosti vodnej nádrže Ružín. Nazýva sa aj Rothovou dierou podľa prírodovedca, ktorý jaskyňu skúmal. V dobe kamennej v nej bývali... Viac pravekí ľudia, neskôr tu našli domov jaskynné medvede. Jaskyňa je prístupná verejnosti.

Mohlo by sa vám páčiť