Praktické ubytovanie vo Viedni s raňajkami v cene a výbornou polohou (až 2 deti do 17 rokov zdarma)

A&O Wien Hauptbahnhof, Viedeň - Rakúsko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Praktické ubytovanie vo Viedni s raňajkami v cene a výbornou polohou (až 2 deti do 17 rokov zdarma)

A&O Wien Hauptbahnhof, Viedeň - Rakúsko A&O Wien Hauptbahnhof, Viedeň - Rakúsko (mapa)

Ukončené od 69,00 €

od 69,00 €

Bežná cena: 95 - 318,00 €

Romantické cisárske mesto so všadeprítomnou kultúrou, majestátnou architektúrou a vynikajúcou infraštruktúrou. Metropola s unikátnym šarmom a vkusom, označovaná aj ako kultúrny kapitál Európy. Či už sem prídete na výlet alebo za prácou, oceníte praktické ubytovanie vrátane raňajok v hoteloch a&o Wien Stadthalle a Hauptbahnhof. Majú nielen výhodnú cenu, ale aj polohu s ľahkým prístupom do centra.

9,3

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Na výber 2 nové moderné hotely Na výber 2 nové moderné hotely

Výborná centrálna poloha Výborná centrálna poloha

2 deti do 17 rokov zdarma 2 deti do 17 rokov zdarma

Raňajky v cene Raňajky v cene

Ponuka je ukončená.

A&O Wien Hauptbahnhof

 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • detský kútik detský kútik
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • raňajky raňajky
 • platené parkovanie platené parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • 2 prístelky 2 prístelky

Romantické cisárske mesto so všadeprítomnou kultúrou, majestátnou architektúrou a vynikajúcou infraštruktúrou. Metropola s unikátnym šarmom a vkusom, označovaná aj ako kultúrny kapitál Európy. Či už sem prídete na výlet alebo za prácou, oceníte praktické ubytovanie vrátane raňajok v hoteloch a&o Wien Stadthalle a Hauptbahnhof. Majú nielen výhodnú cenu, ale aj polohu s ľahkým prístupom do centra.

Hotel a&o Wien Stadthalle

Historické centrum s množstvom pamätihodností je z hotela a&o Wien Stadthalle ľahko dostupné v priebehu niekoľkých minút vďaka dobrému spojeniu. Hotel leží len 900 metrov alebo jednu stanicu metrom od vlakovej stanice Westbahnhof. Centrálna poloha je ideálna hlavne pre tých, ktorí cestujú autom alebo vlakom.

Rustikálna klenutá pivnica sa svojím historickým šarmom postará o príjemnú atmosféru. Tomu, kto chce aktívne objavovať Viedeň, ponúka hotel vlastnú požičovňu bicyklov. Pre cestujúcich autom sú k dispozícii parkovacie priestory.

Ubytovanie

Hotel a&o Wien Stadthalle má moderné a priestranné izby v rôznych kategóriách. Hostia si obľúbili útulnú lobby s knižnicou a čitateľským kútikom. Malá záhrada s lavičkami a slnečníkmi je v lete ideálnym miestom na chvíľku relaxu.

Stravovanie

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Hotel a&o Wien Hauptbahnhof

Svojou ideálnou polohou v blízkosti paláca Belvedere je hotel a&o Wien Hauptbahnhof výborným miestom na vzrušujúcu prehliadku mesta. Nachádza sa iba 100 metrov od hlavnej vlakovej stanice. Historické centrum mesta s početnými pamätihodnosťami je preto ľahko dostupné v priebehu niekoľkých minút.

Vďaka svojej centrálnej polohe je hotel ideálny pre tých, ktorí prídu autom alebo vlakom. Budete priamo v centre diania a pritom si vychutnáte všetky výhody nového hotela, ako sú priestranné a moderné izby či impozantný skybar na streche domu, z ktorého je nádherný výhľad na Viedeň.

Ubytovanie

Hotel a&o Wien Hauptbahnhof ponúka moderne zariadené izby v rôznych kategóriách: priestranné jednolôžkové, dvojlôžkové a rodinné izby, ako aj praktické izby so 4 alebo 6 lôžkami.

Stravovanie

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Viedeň

Schönnbrunn, botanická záhrada a ZOO

Bývalé letné sídlo Habsburgovcov. Zámok obklopuje rozsiahly udržiavaný park, kde je v súčasnosti možné navštíviť jednu z najstarších zoologických záhrad na svete, Gloriettu, záhrady, detské ihrisko, labyrinty, skleníky či botanickú záhradu. 

Museumsquartier a Museumplatz

Museumsquartier je rozsiahla štvrť v historickom centre Viedne. Na tomto mieste sa nachádzajú veľké múzeá, ktorých návšteva zaberie hodiny. Museumquartier sa nachádza na ploche 60 000 m2 a patrí medzi 10 najväčších kultúrnych areálov na svete.Dóm sv. Štefana

Symbol Viedne aj celého Rakúska, dominanta mesta a orientačný bod starého mesta. To je Stephansdom, Dóm svätého Štefana vo Viedni. Dóm sv. Štefana je naozaj impozantná stavba - s výškou 136 metrov, dĺžkou 107 metrov a šírkou 40 metrov vám určite má čo ponúknuť na pozeranie. Buď si vyšliapete 343 schodov na vrchol veže s úžasným výhľadom na celé mesto, alebo sa len poprechádzate v interiéri – Stephansdom je naozajstný zážitok.

Wiener Staatsoper

V tejto nádhernej historickej budove sa aktuálne koná každý rok udalosť roka - Opernbal. Viedenská štátna opera je preslávená po celom svete, pričom patrí medzi najvýznamnejšie operné scény na svete. Zákulisie opery je dostupné aj turistom.

Hofburg

Nachádza sa v juhozápadnej časti mesta. Jeho najnovšie postavená a najokázalejšia časť je Neue Burg. Múzeum Sissy a Národná knižnica sú súčasťou Hofburgu. Kaisergrunt

Kaisergrunt (Cisárska hrobka) je miesto, kde to priam dýcha históriou. Kaisergrunt sa nachádza pod Kupizinerkirche a sú to pochovaní členovia panovníckeho rodu. Okrem iných je tu pochovaná aj napríklad Mária Terézia, František Lotrinský a aj František Jozef I.

Prater

Zábavný park je ideálnym miestom pre milovníkov adrenalínu a kolotočov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com

 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)

 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)

 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje

 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK

 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.

 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

 

Kontakt

A&O Wien Hauptbahnhof

Sonnwendgasse 11
1100 Vienna
Rakúsko

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com
Zobraziť partnerskú stránku

A&O Wien Stadthalle

Lerchenfelder Gürtel 9-11
1160 Vienna
Rakúsko

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem