PRVÝKRÁT V PONUKE: Unikátny surfing priamo na Slovensku alebo jazda vodným skútrom po Dunaji

Areál Divoká Voda, Čunovo - Areál Divoká Voda

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

10

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

PRVÝKRÁT V PONUKE: Unikátny surfing priamo na Slovensku alebo jazda vodným skútrom po Dunaji

LokalitaAreál Divoká Voda, Čunovo - Areál Divoká Voda (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2021 podľa dostupnosti.

Darujte alebo sami vyskúšajte jedinečnú aktivitu v Európe. Nepotrebujete more ani letenku. Či ste amatér alebo profesionál, na Divokej Vode si zasurfujete na unikátnej umelej vlne. Môžete si však dopriať aj zážitok z rýchlej adrenalínovej jazdy na vodnom skútri, ktorým poriadne rozčeríte hladinu Dunaja. Kvalitné skútre vám zaručia bezpečnú jazdu a neopakovateľný pocit z nového dobrodružstva.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zasurfujte si priamo na Slovensku na unikátnej umelej vlne
  Zasurfujte si priamo na Slovensku na unikátnej umelej vlne
 • Na výber tiež adrenalínová jazda vodným skútrom
  Na výber tiež adrenalínová jazda vodným skútrom
 • Tip na darček pre rodiny s deťmi či športových nadšencov
  Tip na darček pre rodiny s deťmi či športových nadšencov
 • Inštruktori sa plynule dohovoria aj po anglicky
  Inštruktori sa plynule dohovoria aj po anglicky
 • Obľúbený areál Divoká Voda v Čunove
  Obľúbený areál Divoká Voda v Čunove

Ukončené
od 36,00 €

Bežná cena: 60 - 90,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

Príjemné spestrenie letného dňa

Táňa, 19. júna 2021

Hodnotil ponuku Jazda na vodnom skútri (40 min.)


10

Personál bol veľmi ochotný a priateľský. Je to v krásnom prostredí. Aktivita sa deckám aj manželovi páčila. Určite si to veľmi radi zopakujeme! Odporúčame !!!

Michaela, 2. júna 2021

Hodnotil ponuku Jazda na vodnom skútri (40 min.)

Kontakt

Areál Divoká Voda

Areál Divoká Voda

Vodné dielo – Čunovo
0950 040 340

areal@divokavoda.sk
www.divokavoda.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

400
m
Múzeum moderného umenia Danubiana

Múzeum moderného umenia Danubiana

Danubiana je jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Nachádza sa na cípe polostrova v strede toku Dunaja. Danubiana podporuje mladých umelcov prostredníctvom... Viac výstavy Dunajské bienále, kde sa prezentujú umelci zo 6 podunajských krajín vo veku do 35 rokov. Každý rok má zaujímavú fotografickú výstavu a minimálne jednu slovenskú výstavu. Primárnym cieľom Danubiany je prezentovať a podporovať stredoeurópske umenie.

4
km
Petržalská hrádza

Petržalská hrádza

Inak sa nazýva aj Dunajská hrádza a vedie cez celú Petržalku až po priehradné dielo v Gabčíkove. Hojne je využívaná najmä inline korčuliarmi a cyklistami.

6
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

6
km
Rusovský park

Rusovský park

Rosovský park sa nenachádza ďaleko od Bratislavy ale poskytuje želaný pokoj a ticho. Okrem krásnych zákutí tu nájdete aj známy Rusovský kaštieľ.

6
km
Kaštieľ Rusovce

Kaštieľ Rusovce

Leží v mestskej časti Bratislavy - Rusovce, postavený tu bol v roku 1840. Svoj príťažlivý vzhľad nadobudol uplatnením romantizujúceho slohu tzv. windsorského typu, ktorý... Viac napodobňoval anglickú gotiku. Pri kaštieli sa rozprestiera rozľahlý park.

15
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

15
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

15
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

15
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

15
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

15
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

16
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež