9,0

Vynikajúce hodnotenie
(19 hodnotení)

Darčeková poukážka s 25 % zľavou na predstavenia do Divadla Aréna

LokalitaDivadlo Aréna, Bratislava – Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

Otvára sa opona, zhasnú sa svetlá a vy na malú chvíľu zabúdate na realitu. Aj takéto je divadlo, ktoré vás dokáže vytrhnúť, aspoň na chvíľu z každodenného života. A kedy podporiť divadlá, ak nie teraz. Darujte poukážku s 25 % zľavou na predstavenia do Divadla Aréna a užívajte si svet na divadelných doskách.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Inscenácie s kvalitným hereckým obsadením a výrazným dramaturgicko-režijným konceptom
  Inscenácie s kvalitným hereckým obsadením a výrazným dramaturgicko-režijným konceptom
 • Divadlo Aréna patrí svojou tradíciou medzi najstaršie divadlá v Bratislave
  Divadlo Aréna patrí svojou tradíciou medzi najstaršie divadlá v Bratislave
 • Vhodné ako darček
  Vhodné ako darček
 • Vynikajúce hodnotenie od vás, zákazníkov
  Vynikajúce hodnotenie od vás, zákazníkov
 • DIvadlo Aréna nájdete na Viedenskej ceste 10, pri Sade Janka Kráľa
  DIvadlo Aréna nájdete na Viedenskej ceste 10, pri Sade Janka Kráľa

10,50 €

Bežná cena: 14,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 10 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 10 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

19 hodnotení

15 zákazníkov odporúča

10

Kupón som darovala synovi s priateľkou. Predstavenie Jozef Švejk sa im veľmi páčilo. ďakujeme.

Anna, 16. júna 2021

Hodnotil ponuku Darčeková poukážka s 25 % zľavou na...


7,7

vzhladom na opatrenia dobre zorganizované,aj ked s rozostupmi sme boli v poslednej rade na balkone. originálne spracovaná,zrejme pravdivá , tema o zivote janosika

Sona, 16. júna 2021

Hodnotil ponuku Darčeková poukážka s 25 % zľavou na...

Kontakt

Divadlo Aréna

Divadlo Aréna

Viedenská cesta 10
851 01 Bratislava
+421 2 672 025 53

pokladna@divadloarena.sk
www.divadloarena.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

400
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

600
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

800
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

1000
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

1000
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

1000
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

1
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

1
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež