Hurá na cesty - kurz autoškoly na skupinu B

Autoškola RENNER, Košice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(24 hodnotení)

Hurá na cesty - kurz autoškoly na skupinu B

LokalitaAutoškola RENNER, Košice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Pripútať sa, stlačiť spojku, naštartovať, skontrolovať späťák a ide sa! Samozrejme najskôr je dôležitá teória, až potom prax. Každý sme nejak začínali a aby ste mohli brázdiť cesty, je potrebné zvládnuť základy. V autoškole Renner vás na tento dôležitý míľnik hravo pripravia.

Ako sa prihlásiť?

Do autoškoly sa môžete prihlásiť telefonicky alebo osobne. Prihlášku vo formáte A3 – ktorej súčasťou je aj potvrdenie u lekára – obdržíte priamo na recepcii autoškoly, alebo sú kedykoľvek voľne prístupne pred vstupom do autoškoly.  

Výcvik sa začína po uzavretí skupiny záujemcov o vodičský preukaz v dohodnutých termínoch výuky (spravidla 2x týždenne po 3 vyuč. hodiny). Je potrebné odovzdať vyplnený formulár prihláška do autoškoly s potvrdenou prehliadkou o zdravotnej spôsobilosti uchádzača o vodičské oprávnenie.  Tlačivo musí byť správne vyplnené, podpísané a opečiatkované praktickým alebo všeobecným lekárom. Pečiatka musí byť dobre čitateľná. Medzi žiakom a autoškolou sa uzatvorí „Zmluva o vykonaní kurzu“. Pri zahájení, resp. úvodnej hodine sa platí vopred dohodnutá záloha.

Ako dlho trvá kurz?

Dĺžka štandardného kurzu je individuálna pre každého žiaka, keďže každý žiak si praktické jazdy dohaduje s učiteľom individuálne podľa časových možností. Štandardný výcvik trvá zvyčajne 3-3,5  mesiace, pričom dĺžka kurzu nie je časovo obmedzená, obmedzená je ale platnosť lekárskej prehliadky na 1 rok, potom sa musí predĺžiť.

Podmienkou prihlásenia na skúšky je okrem ukončeného výcviku mať uhradené kurzovné za autoškolu, absolvovaný kurz prvej pomoci a zakúpený príslušný správny poplatok vo forme kolkovej známky (pre sk. B 33 €).  Žiak ak je už nahlásený skúšku musí túto absolvovať do 6 mesiacov  od prvej skúšky, pričom k dispozícii ma jednu riadnu a dve opravné skúšky. Ak je neúspešný, alebo to nestihne v uvedenej lehote, vydáva sa mu z polície rozhodnutie o neudelení vodičského oprávnenia… ak žiak má záujem o získanie vodičského preukazu, musí sa zúčastniť nového kurzu. Po ukončení výcviku sa žiadatelia prihlasujú na skúšku na políciu, ktorá prideľuje autoškole termíny skúšok.

Je pravda, že môžem získať vodičský preukaz na motorové vozidlo od 17-tich rokov?

Áno, podľa nového zákona s platnosťou od 1. 11. 2011 môžete získať vodičské oprávnenie viesť motorové vozidlo už ako17-ročný. Podmienkou je, aby Ste do dovŕšenia 18 veku, najmenej však 3 mesiace viedli vozidlo len v prítomnosti človeka, ktorý musí spĺňať nasledovné podmienky:

 • musí ho schváliť zákonný zástupca a zažiadať oň
 • musí mať vodičák skupiny B najmenej 10 rokov
 • musí byť zapísaný ako spolujazdec v evidencii vodičov orgánom Policajného zboru

spolujazdec je povinný mať pri sebe vodičský preukaz a dodržiavať všetky povinnosti  ustanovené pre vodiča.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Možnosť splácania aj na splátky
  Možnosť splácania aj na splátky
 • Ukončený je absolvovaním záverečnej skúšky
  Ukončený je absolvovaním záverečnej skúšky
 • Moderné výukové priestory v centre mesta pri Jumbe
  Moderné výukové priestory v centre mesta pri Jumbe
 • 25 rokov skúseností
  25 rokov skúseností
 • Vľavo od hlavného parkoviska Dom kultúry pred hotelom Yasmin
  Vľavo od hlavného parkoviska Dom kultúry pred hotelom Yasmin

Ukončené
600,00 €

Bežná cena: 635,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

24 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

10

Príjemná komunikácia,ochota...

Helena, 27. apríla 2021

Hodnotil ponuku Kondičné jazdy 6x 45 min. Fabia II., Fabia...


10

Výhodný balík jázd pre neistých šoférov :)))

Klaudia, 20. apríla 2021

Hodnotil ponuku Kondičné jazdy 6x 45 min. Fabia II., Fabia...

Kontakt

Autoškola RENNER

Hutnícka 22
04001 Košice
0905907907

autoskola@renner.sk
www.renner.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

600
m
Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

700
m
Miklušova väznica

Miklušova väznica

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

1000
m
Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

2
km
Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

3
km
Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

3
km
Detská železnica Košice

Detská železnica Košice

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

4
km
Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

7
km
Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

7
km
Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

11
km
Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.

16
km
Veľká Ružínska jaskyňa

Veľká Ružínska jaskyňa

Najznámejšiu jaskyňu Ružínskeho krasu nájdete v blízkosti vodnej nádrže Ružín. Nazýva sa aj Rothovou dierou podľa prírodovedca, ktorý jaskyňu skúmal. V dobe kamennej v nej bývali... Viac pravekí ľudia, neskôr tu našli domov jaskynné medvede. Jaskyňa je prístupná verejnosti.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež