Novinka roka: BOUNCE PARK 17, najväčší športovo-zábavný park na Slovensku s vyše 50 atrakciami

BOUNCE PARK 17, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Novinka roka: BOUNCE PARK 17, najväčší športovo-zábavný park na Slovensku s vyše 50 atrakciami

LokalitaBOUNCE PARK 17, Banská Bystrica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 10.12.2021 podľa dostupnosti.

V Banskej Bystrici otvárajú nový raj zábavy! Rodiny s deťmi a všetci, ktorí milujú pohyb, nájdu na 4000 m2 vyše 50 atrakcií od trampolín, lezeckých stien, detských hier až po multifunkčné ihrisko s umelou trávou. Užite si dokonalé ozvučenie, svetelné efekty, odfoťte sa s "Marekom Hamšíkom" alebo majte svojich najdrahších na očiach, kým si doprajete občerstvenie v presklenej reštaurácii.

Úplne nový BOUNCE PARK 17 v Banskej Bystrici

JUMP PARK

Je to sieť vzájomne prepojených trampolínových atrakcií rozprestierajúcich sa na rozlohe 1 200 m2 . Svojou rozlohou sa zaraďuje medzi najväčšie trampolínové parky na Slovensku. Je určený pre deti aj dospelých. Preveriť svoju kondičku a zabaviť sa tu môžu jednotlivci, dvojice či skupiny. JUMP PARK je ideálnym miestom pre zábavu a tréning – zdolanie výzvy a prekonanie samých seba. Nájdete tu zóny pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených športovcov.

Popis všetkých atrakcií nájdete na www.bouncepark.sk/atrakcia/jump-park.

 • Vek: 5+
 • Obtiažnosť: 5/12

CLIMB

Farebné a dynamické lezecké steny, na ktorých si sami vyberiete cestu podľa vašich možností.  Sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených lezcov. Všetko je len o vašej vytrvalosti, ohybnosti, sile a rýchlosti. Samozrejmosťou je istenie, ktoré vás vždy podrží. V X-PARK sa zabavíte na prekážkach rôznych náročností, ktoré preveria vašu rýchlosť, kondičku a stabilitu.

 • Vek: 5+
 • Obtiažnosť: 4/12

Súčasťou je RAINBOW NET – absolútna novinka na trhu s atrakciami, ktorú nájdete len u nás v BOUNCE PARK 17. Atrakciu tvoria prepadávajúce sa siete, v ktorých si deti užijú kopec zábavy. Môžu tu skákať, loziť a zdolávať rôzne prekážky. 

KIDS PARK

Skutočný raj pre deti. Tu nuda určite nehrozí! Veľké viacpodlažné ihrisko je určené pre všetky deti. Vybláznite sa na obľúbených atrakciách, ako sú preliezačky, rebríky, tunely, šmýkačky, ale aj rôzne prekážky, ktoré preveria vašu fyzickú zdatnosť, obratnosť a šikovnosť. 

 • Vek: 4+
 • Obtiažnosť: 3/12

Čo všetko tu ešte nájdete?

KIDS – MINI je detské ihrisko pre najmenších. Detičky sa tu bezpečne zabavia v bazéne s mäkkými guličkami, na šmýkačkách či obľúbených preliezkach. Svoje zručnosti si preveria a vyskúšajú na interaktívnych tabuliach. Spoločnosť im budú robiť rôzni plyšoví kamaráti.  KIDS – MINI sa nachádza v kaviarenskej časti a je vám k dispozícii zdarma.

GAME ZONE sa dostanete do virtuálnej reality, ktorá je najnovšou verziou tohto druhu. Nájdete tu aj najobľúbenejšie detské herné atrakcie rôzneho zamerania, ako sú lúč s vodou, formuly, hádzanie lôpt na kôš a mnoho ďalších. 

Reštaurácia a kaviareň sú ideálnym miestom pre oddych s rodinou či priateľmi. 

Multifunkčné ihrisko s umelou trávou, ktoré môžete využiť nielen na futbalový zápas, ale aj volejbal, bedminton a iné športy. Ako bonus si môžete odniesť originálnu fotografiu z fotozóny s vizualizáciou Mareka Hamšíka.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší športovo-zábavný park na Slovensku
  Najväčší športovo-zábavný park na Slovensku
 • Vyše 50 atrakcií na 4 000 m štvorcových
  Vyše 50 atrakcií na 4 000 m štvorcových
 • RAINBOW NET - absolútna novinka na trhu, ktorú inde nenájdete
  RAINBOW NET - absolútna novinka na trhu, ktorú inde nenájdete
 • Pre všetkých od 0 do 99+ rokov
  Pre všetkých od 0 do 99+ rokov
 • Reštaurácia, kaviareň, wifi, virtuálna realita, ihrisko, detský kútik
  Reštaurácia, kaviareň, wifi, virtuálna realita, ihrisko, detský kútik

Ukončené
od 3,50 €

Bežná cena: 3,50 - 14,90 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 603 156 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

BOUNCE PARK 17

Sládkovičova 1432/35
974 05 Banská Bystrica
0904820710

info@bouncepark.sk
www.bouncepark.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

4
km
Múzeum SNP

Múzeum SNP

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

5
km
Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

6
km
Badínsky prales

Badínsky prales

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

7
km
Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

8
km
Mičinské travertíny

Mičinské travertíny

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

9
km
Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

11
km
Kúpele Sliač

Kúpele Sliač

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

11
km
Skalka arena

Skalka arena

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

11
km
stredisko Skalka

stredisko Skalka

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

11
km
Špania Dolina

Špania Dolina

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

11
km
Termálne Kúpalisko Kováčová

Termálne Kúpalisko Kováčová

Bazény v Holidaypark Kováčová sú vyhľadávané vďaka možnosti celoročne relaxovať a užívať si príjemné účinky miestnej termálnej vody. V ponuke nájdete niekoľko vonkajších a... Viac vnútorných bazénov s teplotou vody až do 38 °C a vodné relaxačné atrakcie ako chrliče, 60 m tobogán či bazénový bar.

Mohlo by sa vám páčiť