Vyhľadávaný MOST SLÁVY*** s polpenziou, wellness, masážou a možnosťou procedúr (extra platnosť)

Hotel MOST SLÁVY***, Trenčianske Teplice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Vyhľadávaný MOST SLÁVY*** s polpenziou, wellness, masážou a možnosťou procedúr (extra platnosť)

Hotel MOST SLÁVY***, okres Trenčín, Trenčianske Teplice Hotel MOST SLÁVY***, okres Trenčín, Trenčianske Teplice (mapa)

Ukončené od 115,00 €

od 115,00 €

Bežná cena: 209 - 736,00 €

Pobyty s platnosťou až do 20.12.2021 v jedinečnom hoteli MOST SLÁVY***. Pripravenú budete mať útulnú izbu s rustikálnym nábytkom aj chutnú polpenziu. A relaxu, koľko sa vám len zažiada - v hotelovom bazéne, saune, na masáži či pri iných procedúrach. Vyskúšajte i preslávené orientálne kúpele hammam, ktoré sú veľkým zážitkom. Poteší tiež blízkosť tichého parčíku a centra Trenčianskych Teplíc.

9,1

Vynikajúce hodnotenie

108 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Kvalitne vybavený hotel v historickom centre Kvalitne vybavený hotel v historickom centre

Voľný vstup do bazéna a sauny + masáž v cene Voľný vstup do bazéna a sauny + masáž v cene

Pri pobytoch na 3 a 5 nocí aj ďalšie procedúry Pri pobytoch na 3 a 5 nocí aj ďalšie procedúry

Jedinečný kulinársky zážitok v reštaurácii Jedinečný kulinársky zážitok v reštaurácii

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ponuka je ukončená.

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel MOST SLÁVY***

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • balkón balkón
 • vaňa vaňa
 • baby friendly baby friendly
 • pet friendly pet friendly
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • masáž masáž
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness

Pobyty s platnosťou až do 20.12.2021 v jedinečnom hoteli MOST SLÁVY***. Pripravenú budete mať útulnú izbu s rustikálnym nábytkom aj chutnú polpenziu. A relaxu, koľko sa vám len zažiada - v hotelovom bazéne, saune, na masáži či pri iných procedúrach. Vyskúšajte i preslávené orientálne kúpele hammam, ktoré sú veľkým zážitkom. Poteší tiež blízkosť tichého parčíku a centra Trenčianskych Teplíc.

Hotel Most Slávy

Aj keď sa vám to nezdá, v tomto hoteli budete ako hviezda. Jedinečný hotel Most Slávy sa totiž spája s významnými osobnosťami ocenenými na medzinárodnom filmovom festivale Art Film Fest, s ktorým bol hotel v minulosti niekoľko rokov spojený. V centre svetoznámeho kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice sa aj vy sa budete cítiť ako filmové hviezdy.

Hotel Most Slávy sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, na okraji kúpeľného parku, v tesnej blízkosti rieky Teplička. Súčasťou hotelového komplexu sú vily Miramare-Corfu, Dea a vila Vera.

Ubytovanie je zabezpečené v izbe zariadenej štýlovým rustikálnym nábytkom. Izby sú vybavené  kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené. V 10 izbách sa nachádza rozkladacie kreslo – prístelka, v 2 izbách je na viac pevné lôžko, ktoré je možné použiť ako prístelku. Izby sú vybavené satelitnou TV, rádiom, telefónom a pripojením na internet (na vyžiadanie). V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

Tešiť sa môžete na vynikajúcu gastronómiu, ktorá vám umožní vám ochutnať lahodné jedlá a vína v tradičnej atmosfére, kde prežijete jedinečný kulinársky zážitok. Špecialitou hotela sú jedlá z diviny.

Dopriať si môžete aj procedúry  v hotelovom wellness centre. Oddýchnuť si takisto môžete vo fínskej a parnej saune alebo v slender štúdiu.

Tipy na výlety

Krásne prírodné prostredie, kultúrne pamiatky miest a mestečiek, roztrúsené dedinky s typickým folklórom a tradíciami a množstvo kultúrnych podujatí organizovaných počas roka lákajú turistov k návšteve tohto malebného kúska Slovenska.

Pobyt v Trenčianskych Tepliciach si možno spestriť prechádzkou po kúpeľných chodníkoch v parku a v lesoparku, tenisom alebo minigolfom (nachádzajúcich sa v kúpeľnom parku pri Labuťom jazierku (len 850 m od Hotela Most Slávy), či jazdou na bicykli, ktorý si je možné zapožičať priamo na recepcii Hotela Most Slávy.

K atraktívnym podujatiam patria festival ľudových remesiel a jazdecké preteky konajúce sa v kúpeľnom parku, niekoľko metrov od Hotela Most Slávy. Nielen kúpeľné mesto Trenčianske Teplice ale aj celý trenčiansky kraj predstavuje centrum cestovného ruchu s množstvom historických pamiatok, hradov, zámkov, múzeí, kín, športových a rekreačných centier. Viac o zaujímavostiach a podujatiach regiónu nájdete na www.visittrencin.sk

Trenčianske Teplice

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice leží 15 km od Trenčína. Kúpele sú vhodné na liečbu pohybového ústrojenstva a nervovej sústavy. Prírodné, liečivé vápenato – sírne pramene s teplotou 36 - 40 °C vyvierajú priamo v kúpeľných bazénoch (piscínach) a sú využívané bez akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Najznámejšou a najcharakteristickejšou budovou kúpeľov a mesta je kúpeľný dom Sina s kúpeľom Hammam, postavenom v orientálnom štýle.

Medzi ďalšie zaujímavé turistické objekty patrí pútnické miesto Skalka nad Váhom, či niektoré z mnohých okolitých hradov ako Čachtický hrad, hrad Strečno či majestátny Beckovský hrad. Návšteva romantického Bojnického zámku určite uspokojí rodiny s deťmi vďaka rozsiahlej ZOO.

Dobovú slovenskú architektúru možno obdivovať v malebnej obci Čičmany, ktorej zrubové drevenice sú vyhlásenou národnou pamiatkou. Milovníkov prírody určite nadchne okolité lesnaté prostredie, vhodné na zber húb či bylín či množstvo prírodných úkazov, najmä unikátne Súľovské skaly. Viac info o hradoch nájdete TU.

Kontakt

Hotel MOST SLÁVY***

Hotel MOST SLÁVY***

Ul. 17. novembra 11
91451 Trenčianske Teplice
Slovensko
+421 32 651 36 11

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

recepcia@hotelmostslavy.sk
www.hotelmostslavy.sk/sk/hotel...
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Kúpele Trenčianske Teplice približne 300 m Zelená žaba približne 400 m Trenčiansky Hrad približne 10 km Hrad Vršatec približne 17 km Vršatské bradlá približne 18 km

Mohlo by Vás zaujímať