Hypnopôrod - online kurz pre pokojný a prirodzený pôrod bez strachu

Hypnopôrod Alexandra Gulič, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Hypnopôrod - online kurz pre pokojný a prirodzený pôrod bez strachu

LokalitaHypnopôrod Alexandra Gulič, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Milá maminka, hypnopôrod nie je akési woodoo :) Neživí strach a neučí vás zvládať bolesť. Práve naopak, pripraví vás na to, že bolestivý pôrod nie je nutnosťou. Ide o spojenie niekoľkých techník, ktoré vám pomôžu zmenšiť stres a úzkosť, uvoľniť sa a zvýšiť sebadôveru. Naučí vás veriť sebe, svojmu telu i svojmu bábätku, že všetko zvládnete.

Otázky a odpovede

Čo je cieľom kurzu Hypnopôrod?

Celý kurz Hypnopôrod vás pripravuje na to, aby ste mali z pôrodu pozitívny zážitok, nech sa udeje čokoľvek a nastane akákoľvek nečakaná situácia. Cieľom je, aby bol pôrod s partnerom alebo bez neho pre vás krásny a vnímali ste ho pozitívne.

Čo sa deje, ak počas pôrodu nepociťujete strach?

Keď necítite pri pôrode strach, dokážete dôverovať svojmu telu a bábätku a spoľahnúť sa na prirodzený proces uvoľneného pôrodu. Pôrod bez strachu je väčšinou kratší, bez lekárskych zákrokov, liekov, komplikácií a bolesti.

Akú úlohu pri pôrode zohráva partner?

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že úloha partnera pri pôrode je obrovská. Dodá vám istotu, podporu, povzbudí vás, stará sa o vaše pohodlie. Dohliada a chráni celý harmonický pôrod, aby ste z neho mali čo najkrajší zážitok. Komunikuje s personálom vaše priania a rieši nečakané situácie. Stará sa, aby ste mali čo jesť, piť, aby vám bolo teplo a cítili ste sa príjemne a uvoľnene, robí vám masáž, mojká vás, rozosmieva, pomôže vám správne dýchať, robí s vami prehlbovacie techniky a hlavne, je vám oporou. Na toto všetko ho kurz Hypnopôrod pripraví!

Zoznámte sa s lektorkou Alexandrou

Ako som sa k hypnopôrodu dostala?

O hypnopôrode som toho veľa nevedela. Som maminka vytúženého syna, na ktorého sme čakali 7 rokov. Tento dlhý čas ma previedol mnohými skúsenosťami, uvedomeniami, pádmi, vzletmi, zákrokmi, medicínskymi aj alternatívnymi cestami... No a na konci boli dve čiarky na tehotenskom teste!

Na bábätko som sa veľmi tešila, ale mala som neuveriteľný strach  z pôrodu a bolesti. Vedela som, že musím nájsť spôsob ako mať krásny pôrod, o ktorom budem rozprávať s láskou, hrdosťou a úsmevom. A našla som Hypnopôrod. Som z celého srdca vďačná, že vďaka nemu sme s mojím manželom a synčekom prežili harmonický pôrod, že som dokázala pomôcť svojmu telu a bábätku a že ma môj partner pri pôrode dokázal neuveriteľne podporovať a viesť, keď ja som už nevládala.

A po tejto skúsenosti som vedela, že to potrebujem šíriť ďalej, povedať o Hypnopôrode každému, kto bude chcieť počúvať, pretože veľmi záleží na tom, ako na svet privádzame svoje deti a na tom, ako sa pri tom cítime. Ako certifikovaná lektorka Hypnopôrodu vám môžem pomôcť prekonať strach z pôrodu, obavy, nedôveru, dodať odvahu, vieru v seba, svoje telo, vaše bábätko a pripraviť vás na pokojný a prirodzený pôrod, na ktorý budete s láskou spomínať. Milé maminky, veľmi sa na vás teším ♥

Alexandra Gulič,

certifikovaná lektorka Hypnopôrodu

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 2 dni kvalitnej prípravy + každý mesiac online stretnutie
  2 dni kvalitnej prípravy + každý mesiac online stretnutie
 • Techniky na prekonanie strachu a stresu z pôrodu
  Techniky na prekonanie strachu a stresu z pôrodu
 • Relaxácie, dýchacie cvičenia, dotykové masáže a vizualizácie
  Relaxácie, dýchacie cvičenia, dotykové masáže a vizualizácie
 • Pripravíte sa na to, že bolestivý pôrod nie je nutnosťou
  Pripravíte sa na to, že bolestivý pôrod nie je nutnosťou
 • Podpora lektorky až do pôrodu
  Podpora lektorky až do pôrodu

Ukončené
od 89,00 €

Ponuka je ukončená.

Termín:

Termín:

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 494 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hypnopôrod Alexandra Gulič

Hypnopôrod Alexandra Gulič

Štepánkovická 768/39
059 38 Štrba
+421 948 222 456

alexandra.gulic@gmail.com
www.hypnoporodalexandragulic.s...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Stredoveká osada Šoldov

Stredoveká osada Šoldov

Táto osada je obostretá tajomstvom, niet o nej totiž temer nijakej zmienky v prameňoch. Predpokladá sa, že bola veľmi stará, staršia než všetky okolité obce pod Tatrami. Lokalita... Viac Šoldov predstavuje významné archeologické nálezisko. Okrem množstva cenných historických artefaktov sa tu napríklad našli kostry ľudí vysokých viac ako 200 cm. Na onú dobu to bola priam ohromujúca výška.

7
km
Važecká jaskyňa

Važecká jaskyňa

Celková dĺžka jaskyne je 400 m, z čoho je sprístupnených 230 m pohodlnou prehliadkovou trasou. Nachádza sa tu 2 m vysoký a 80 cm široký kvapľový stĺp, Biele záclony v Húskovej... Viac sieni, Koralové jazierko v Jazierkovej sieni, Galéria a Zbojnícka komora. Zachovali sa tu kosti medveďa jaskynného a v súčasnosti tu žije podkovár malý a chvostoskok.

8
km
Štrbské pleso

Štrbské pleso

Štrbské pleso patrí medzi najznámejšie miesta vo Vysokých Tatrách. V okolí sa nachádza množstvo hotelov, reštaurácii a turistických trás, napríklad náučný chodník na Popradské... Viac pleso.

11
km
Symbolický cintorín pri Popradskom plese

Symbolický cintorín pri Popradskom plese

Jedná sa o miesto, kde sa na pamiatku obetiam ukladajú pamätné tabule s menami ľudí, ktorí zahynuli v Tatrách a iných svetových horstvách. Nájdete ho pod strmou skalnou stenou... Viac Ostrvy. Najpohodlnejšia cesta od zástavky tatranskej električky Zástavka Popradské pleso, odtiaľ asfaltovou cestou (cca 5 km).

11
km
Popradské pleso

Popradské pleso

Popradské pleso je jedným z turisticky najvyhľadávanejších miest vo Vysokých Tatrách. Vedie sem niekoľko turistických trás, nájdete tu aj symbolický cintorín, horskú chatu a... Viac reštauráciu.

11
km
Vodopád Skok

Vodopád Skok

Vodopád Skok patrí medzi najkrajšie a najviac navštevované vodopády Vysokých Tatier ale aj Slovenska. Je asi 30 metrov vysoký a nachádza sa v nadmorskej výške 1789 m.n.m. Výstup... Viac okolo vodopádu je zaistený reťazami a vedie po klzkých žulových platniach. Dostanete sa naň napríklad zo Štrbského Plesa po žltej turistickej značke.

12
km
Batizovské pleso

Batizovské pleso

Batizovské pleso sa nachádza priamo pod Gerlachovským štítom v nadmorskej výške 1884 m.n.m. Dostanete sa sem napríklad zo Sedla pod Ostrvou alebo z Vyšných Hágov.

13
km
Capie pleso

Capie pleso

K tomuto plesu sa dostanete napríklad zo Štrbského plesa. Je pomerne vysoko položené, nájdete ho v nadmorskej výške 2075 m.n.m.

13
km
Kriváň

Kriváň

Kriváň je snáď najznámejší vrch Slovenska. Stal sa symbolom slovenskej štátnosti a najmä Vysokých Tatier. Vedie naň značený turistický chodník, napríklad z lokality Tri Studničky... Viac ale aj zo Štrbského Plesa.

14
km
Chata pod Rysmi

Chata pod Rysmi

Chata pod Rysmi je najvyššie položenou horskou chatou v Tatrách. Nachádza sa v nadmorskej výške 2250 m.n.m. Je obľúbeným cieľom turistov ale aj východiskovým bodom pre horolezcov.

14
km
Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso je najväčšie a najhlbšie pleso na Slovensku. Dosahuje hĺbku až 50 metrov, no kvôli veľkej nadmorskej výške, v ktorej sa nachádza (1950 m.n.m.) je väčšinu roka... Viac prikryté ľadom. Pleso je pravdepodobne najvyššie položeným domovom pstruha potočného v Európe. Dostanete sa sem z Popradského plesa po značenom turistickom chodníku.

15
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

Mohlo by sa vám páčiť