Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Chrumkavé múčne červíky od WormUP: mimoriadny chuťový zážitok, luxusné vzduchotesné balenie a 5 príchutí

LokalitaWormUP, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

Čo majú spoločné chipsy a múčne červy? Sušené červíky sú tiež fantasticky chrumkavé, na rozdiel od chipsov však nie sú vyprážané na oleji, ale sušené horúcim vzduchom, neobsahujú žiadny cukor, laktózu, antibiotiká, sú bez chémie, bez konzervantov a zvlášť pre deti je toto zdravé maškrtenie ideálne. Prelomte ľady, odstráňte predsudky a zaraďte aj vy túto hmyziu potravinu do svojho jedálnička.

Čo sú to za červíky?

Nie, tieto "naše" sušené larvy múčiara obyčajného nie sú tie múčne červy, ktoré sa občas urodia v zle zatvorenej múke v kuchyni. Náš múčiar je z čeľade Tenebrionidae a jeho lahodné larvy plné bielkovín a zdravých nenasýtených mastných kyselín (ako obsahujú napríklad ryby) si ako prvé všimli vtáky a hlodavce, dnes sú však pre svoje kvality v hľadáčiku ľudských gurmánov a hmyzích fanúšikov.

Chov

Larvy sú hýčkané na farme na Morave, v plastových prepravkách si pochutnávajú na ošúpaných zemiakoch, zelenine alebo obilnom šrote a priestor je napojený na výkonnú vzduchotechniku ​​zaisťujúcu čerstvý vzduch. Pred spracovaním larvy držia niekoľko dní prečisťujúcu diétu, ktorá im vyčistí tráviace ústrojenstvo a chov sa potom znovu pretriedi len na najkvalitnejšie kusy. Na druhý svet odchádzajú humánne, a to okamžite v horúcej vode, ktorá ich zároveň ešte finálne dočistí. Následne sa larvy sušia horúcim vzduchom, čím si zachovajú vysokú chuťovú kvalitu aj príjemný vzhľad.

Ako ich jesť

Červíky chutia samotné miesto chipsov alebo orieškov, preto sa tiež stávajú čím ďalej obľúbenejšími vo vinotékach a baroch ako zdravá pochutina k vínu či pivu. Fantastické sú ale napríklad len tak posypané na namazanom chlebe, na špagetách či rizote. 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedlo budúcnosti
  Jedlo budúcnosti
 • Vysoké množstvo najčistejších prírodných proteínov
  Vysoké množstvo najčistejších prírodných proteínov
 • Skvelé pre svaly a mozog
  Skvelé pre svaly a mozog
 • Množstvo blahodarných minerálov
  Množstvo blahodarných minerálov
 • Ekologický chov
  Ekologický chov

od 19,59 €

Bežná cena: 23,16 - 43,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 19 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 19 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 474 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež