Obľúbené 3-chodové menu v reštaurácii Leberfinger

Leberfinger, Bratislava – nábrežie Dunaja

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(16 hodnotení)

Obľúbené 3-chodové menu v reštaurácii Leberfinger

LokalitaLeberfinger, Bratislava – nábrežie Dunaja (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.4.2021 do 31.5.2021 podľa dostupnosti.

S pekným počasím sa nezadržateľne blížia dni, kedy si vychutnáte jedlo aj na terase. Zatiaľ si však musíme chvíľu počkať. Ale nezúfajte, na svojom obľúbenom 3-chodovom menu z reštaurácie Leberfinger si pochutnáte aj u vás doma. Pri objednávke vopred vám jedlo radi pripravia na vyzdvihnutie alebo privezú k vám.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Menu pozostávajúce z 3 chodov
  Menu pozostávajúce z 3 chodov
 • História reštaurácie od druhej polovice 18. storočia
  História reštaurácie od druhej polovice 18. storočia
 • Neskorí obed alebo večera, aj počas víkendov
  Neskorí obed alebo večera, aj počas víkendov
 • Gastronomický zážitok môže byť výnimočným darčekom
  Gastronomický zážitok môže byť výnimočným darčekom
 • Reštaurácia na nábreží Dunaja Reštaurácia na nábreží Dunaja
  Reštaurácia na nábreží Dunaja Reštaurácia na nábreží Dunaja

Ukončené
26,90 €

Bežná cena: 39,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

16 hodnotení

14 zákazníkov odporúča

10

večera bola výborná, všetky 3 chody (sýta polievka a obrovský koláčik).. príjemný personál, všetko fajn. okrem komárov na terase, ale to nesúvisí s reštauráciou :) určite odporúčam

Martin, 25. augusta 2020

Hodnotil ponuku 3-chodové menu pre 2 osoby v reštaurácii...


9,8

Výborné jedlo a pekne naaranžované, dezert bol po dvoch chodoch až príliš veľký :)

Marta, 16. septembra 2020

Hodnotil ponuku 3-chodové menu pre 2 osoby v reštaurácii...

Kontakt

Leberfinger

Viedenská cesta 257
85101 Bratislava
0903 902 922

Pondelok - Nedeľa
11:00 - 24:00

leberfinger@leberfinger.sk
www.leberfinger.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

700
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

900
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1000
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

1
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

1
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

1
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

1
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

2
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Mohlo by sa vám páčiť