9,1

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Fitkrabičky na týždeň s donáškou domov – 5 zdravých jedál denne bez varenia

LokalitaFitkrabičky, Bratislava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

Chcete sa kvalitne stravovať 5 dní do týždňa, no nestráviť hodiny za sporákom? Dá sa to. Môžete jesť 5x denne, dovoliť si pestrosť, kvalitu i čerstvosť. Fitkrabičky sú pohodlným riešením s dovozom priamo domov. Spoznáte aj jedlá, ku ktorým by ste sa inak nedostali, a navyše také chutné, že sa budete oblizovať až za ušami. Získate tiež množstvo voľného času, ktorý by ste inak stratili varením.

Nestrácajte drahocenný čas za sporákom

Väčšina osobných trénerov vám na úvodnej hodine povie, že cvičenie, prípadne chudnutie nie je len o samotnom pohybe, ale aj o zdravom jedálničku. Sú preto takí, čo sa v nedeľu vzdajú výletu do prírody alebo oddychu s najbližšími a v snahe zdravo sa stravovať sa postavia pred sporák a strávia v kuchyni svoj voľný deň. Čo keď vám povieme, že sa to dá aj inak? Nemusíte vymieňať čas nutný na vašu regeneráciu za hodiny varenia. Užite si voľný deň a krabičkový servis si objednajte u nás. Fitkrabičky spravia tú istú službu ako vaše prácne pripravené porcie, no navyše ponúkajú rozmanitosť, nutrične vyváženú stravu a netradičné chute.

Um šéfkuchára v jednej krabičke

Fitkrabičky pripravujeme denne čerstvé. Varíme, balíme, dovážame priamo k vašim dverám. A tešíme sa, že vám môžeme servírovať netradičné chute a vyvážené porcie, ktoré by ste v domácom prostredí asi neochutnali. Ponúkneme vám karfiolový tuniak alebo paradajkovo-kapustovú polievku, po ktorej sa budete oblizovať až za ušami. Bez preháňania. Predstavíme vám potraviny, ktoré pri svojom bežnom nákupe v regáloch míňate, no sú chutné a zdravé zároveň. Na tanieri máte pestrú stravu, v množstve jednej vyváženej porcie a šetríte tak svoj čas na kvalitnú skladbu jedla.

Pri varení myslite na rozpočet

Pre tých, čo na výživnú stravu nehľadia, ale doprajú si na tanieri všetko, na čo majú chuť, je večerná pizza s dovozom minimálne 8-eurovou položkou z rozpočtu. Kde sú raňajky, obed, olovrant, malý snack, káva, ovocie... Koľko míňate denne na stravu? A koľko porcií z vašej stravy nie sú polotovary, ale čerstvé jedlo, nutrične vyvážené a chuťovo nápadité?

Nie nadarmo sa hovorí, že ste to, čo jete. Fitkrabičky pripravujeme v 3 rozličných nutričných plánoch. S nami sa najete pravidelne. Vďaka nášmu premyslenému jedálničku sa nebudete cítiť nafúknutí, prejedení, ani hladní a s vysokou pravdepodobnosťou zaznamenáte aj úbytok hmotnosti.

Týždennú ponuku jedál si môžete pozrieť na https://fitkrabicky.sk/jedalny-listok/

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na 5 prac. dní čerstvé a zdravé jedlo až k vám domov
  Na 5 prac. dní čerstvé a zdravé jedlo až k vám domov
 • 5 jedál denne: raňajky, desiata, obed, olovrant a večera
  5 jedál denne: raňajky, desiata, obed, olovrant a večera
 • Nebudete sa cítiť nafúknuto, prejedene ani hladne
  Nebudete sa cítiť nafúknuto, prejedene ani hladne
 • S vysokou pravdepodobnosťou sa vám upraví aj hmotnosť
  S vysokou pravdepodobnosťou sa vám upraví aj hmotnosť
 • Donáška v cene (rozvoz len pre vybrané časti Bratislavy)
  Donáška v cene (rozvoz len pre vybrané časti Bratislavy)

od 58,90 €

Bežná cena: 62,50 - 70,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 58 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 58 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

Odporúčam, chutné jedlo.

Martin, 24. júna 2021

Hodnotil ponuku Línia – týždenný program (5000 kJ/deň)


10

spokojnost maximalna, urcite odporučam

Martina, 4. júna 2021

Hodnotil ponuku Línia – týždenný program (5000 kJ/deň)

Kontakt

Fitkrabičky

Fitkrabičky

Haanova 10
851 02 Bratislava – mestská časť Petržalka
+421 910 522 227

PO - PIA 8.00 - 13.00 hod.

bratislava@fitkrabicky.sk
www.fitkrabicky.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

4
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

4
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež