Výnimočný hotel International**** Prague v historickej budove blízko pražských pamiatok

Prima zájezd, Praha 6 - Česko Prima zájezd, Praha 6 - Česko (mapa)

Cena od 47,00 € Kúpiť od 47,00 €

od 47,00 €

Bežná cena: 60 - 150,00 €

Nákupom získate minimálne 47 bodov

Pôsobivá historická budova hotela International**** Prague z polovice 20. storočia je zapísaná v zozname chránených pamiatok. Koľkokrát za život sa vám podarí bývať na takom jedinečnom mieste? V rezidenčnej časti Prahy s nádychom luxusu a mnohými významnými pamiatkami ľahko na dosah. K Pražskému hradu je to 1 km, na Staromestské námestie s orlojom vás MHD zavezie za 25 minút.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 620 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

4* hotel zapísaný v zozname chránených pamiatok 4* hotel zapísaný v zozname chránených pamiatok

Centrum pohodlne dostupné metrom či električkou Centrum pohodlne dostupné metrom či električkou

16 poschodí, 88 metrov a úžasné výhľady na Prahu 16 poschodí, 88 metrov a úžasné výhľady na Prahu

Šéfkuchár sa podieľal na úspechu renomovaných reštaurácií Šéfkuchár sa podieľal na úspechu renomovaných reštaurácií

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

1 noc
47,00 €

2 noci
92,00 €

1 noc
59,00 €

2 noci
117,00 €

Nákupom získate minimálne 47 bodov

Prima zájezd má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 7 )

Prima zájezd

Pôsobivá historická budova hotela International**** Prague z polovice 20. storočia je zapísaná v zozname chránených pamiatok. Koľkokrát za život sa vám podarí bývať na takom jedinečnom mieste? V rezidenčnej časti Prahy s nádychom luxusu a mnohými významnými pamiatkami ľahko na dosah. K Pražskému hradu je to 1 km, na Staromestské námestie s orlojom vás MHD zavezie za 25 minút.

Hotel International**** Prague

Budova hotela je českou národnou pamiatkou a významným konferenčným centrom až pre 1 200 návštevníkov. Ponúka luxusné ubytovanie v 254 izbách niekoľkých kategórií a kvalitné gastronomické služby.

Štvorhviezdičkový hotel International**** Prague sa nachádza v rezidenčnej štvrti Praha-Dejvice, blízko Letiska Václava Havla, Pražského hradu, Starého Mesta, Karlovho mosta, Václavského námestia a ďalších zaujímavých miest metropoly, s ktorými má veľmi dobré dopravné spojenie metrom a električkou.

Ubytovanie

V hoteli International**** Prague sú izby Standard navrhnuté pre vaše maximálne pohodlie a vybavené všetkým komfortom vrátane klimatizácie a pripojením k internetu. Budete príjemne prekvapení ich priestrannosťou a svetlosťou. Špičkové materiály a teplé farby pre vás vytvára pohodlné prostredie, ktoré vás nadchne.

Vybavenie a služby všetkých izieb Štandard:

  • kúpeľňa so sprchou a vaňou
  • vybavenie na prípravu kávy či čaju
  • žehlička
  • trezor
  • vysokorýchlostný internet
  • TV/SAT so širokým rozsahom medzinárodných televíznych kanálov
  • klimatizácia s manuálnym nastavením
  • 24-hodinový room service
  • služby práčovne a čistiarne

Gastronómia

Stravovanie na vysokej úrovni zaisťujú reštaurácie Harvest, Volcano Garden & Grill, Račanská vináreň a Club Lounge. Pohodu a relaxáciu ponúka koktejlový bar a kaviareň vo vstupnej hale hotela. Ďalšími službami sú fitness centrum, sauna, solárium, vlastný obchod so suvenírmi a parkovisko strážené 24 hodín denne.

Pôsobivá historická budova hotela International**** zo začiatku 50. rokov 20. storočia má 16 poschodí a výšku 88 metrov, umožňujúca hosťom úžasné výhľady na Prahu. Nepochybne vás nadchne ako architektúra a atmosféra hotela International, tak aj diplomatická štvrť, v ktorej je hotel umiestnený. Listovanie hotelovou knihou hostí je ako prechádzka dejinami Prahy uplynulých 60 rokov. Zapísal sa tu rad svetovo preslávených osobností kultúry i športu.

Čarovná Praha

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Pozdĺž ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Staromestské námestie

Staromestské námestie je najstaršie námestie v historickej časti Prahy a už v desiatom storočí tu bolo významné trhovisko. Obklopujú ho historické domy a stojí tu aj Staromestská radnica s jedným z najznámejších orlojov na svete.

Stredom námestia je socha Jána Husa, neďaleko nej je stanovisko konských záprahov, s ktorými sa môžete po Starom Meste previezť a pripomenúť si dávne doby, kedy sa po Prahe jazdilo na koňoch. A určite si nenechajte ujsť možnosť vyviezť sa výťahom do veže Staromestskej radnice, z ktorej uvidíte celé námestie z vtáčej perspektívy.

Pražský hrad

Dominanta Prahy sa nachádza v mestskej časti pomenovanej práve podľa jej ústredného komplexu - Hradčany. Podľa Guinessovej knihy rekordov ide o najväčší starobylý hrad sveta. Hrad bol tiež dvakrát sídlom svätej ríše rímskej. K hradu patrí aj impozantná katedrála sv. Víta - korunovačné miesto českých kráľov.

Kontakt

Prima zájezd

Prima zájezd

Václavské nám. 21 ,
11000 Praha 1 ,
+420 222 231 630

info@primazajezd.cz
www.primazajezd.cz
Zobraziť partnerskú stránku

HOTEL INTERNATIONAL**** PRAGUE

Koulova 15 ,
16000 Praha 6

ubytovani@primazajezd.cz
internationalprague.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem