Darčekový pivný set na výrobu domáceho piva za 1 týždeň

Domáci-pivovar.sk, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Darčekový pivný set na výrobu domáceho piva za 1 týždeň

Domáci-pivovar.sk, Slovensko Domáci-pivovar.sk, Slovensko (mapa)

Ukončené 44,99 €

44,99 €

Bežná cena: 47,20 €

Ideálny pivný darček pre milovníkov tohto nápoja. V praktickom súdku si v priebehu týždňa pripravíte 5 l, čiže jednu várku výnimočného domáceho piva. Set obsahuje všetko, čo potrebujete. Príprava je veľmi jednoduchá a zvládne ju skutočne každý približne za 20 minút. Popis jednotlivých druhov nájdete po kliknutí na Zobraziť viac.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 609 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Na výber zo 7 druhov domáceho piva Na výber zo 7 druhov domáceho piva

Aj cider, tmavé pivo a menej tradičné typy Aj cider, tmavé pivo a menej tradičné typy

Prípravu zvládne každý za 20 minút Prípravu zvládne každý za 20 minút

Vlastným pivom si uhasíte smäd už týždeň po príprave Vlastným pivom si uhasíte smäd už týždeň po príprave

Viac informácií

Ideálny pivný darček pre milovníkov tohto nápoja. V praktickom súdku si v priebehu týždňa pripravíte 5 l, čiže jednu várku výnimočného domáceho piva. Set obsahuje všetko, čo potrebujete. Príprava je veľmi jednoduchá a zvládne ju skutočne každý približne za 20 minút. Popis jednotlivých druhov nájdete po kliknutí na Zobraziť viac.

Pilsner

Darčekový pivný set s pivom štýlu Pilsner patrí medzi tie najobľúbenejšie. Pivo tohto typu je preslávené po celom svete a vy si ho môžete urobiť doma. Tento pivný štýl sa vyznačuje svetlo zlatou farbou a plnou chmeľovou a horkou chuťou, čo ocení každý milovník dobrého piva.

Pale Ale

Darčekový pivný set s pivom štýlu Pale Ale sa vyznačuje  intenzívnou chmeľovou chuťou a silným sladovým telom. Slady použité na tento typ piva sú mierne pražené a dodávajú pivu zlatú až jantárovú farbu. Tento štýl piva je v našich končinách netradičný, no čoraz viac sa stáva populárnejším. 

Pšeničné pivo

Darčekový pivný set s pšeničným sladom. Sladká, ale jemná chuť pšeničného piva perfektne harmonizuje s prirodzene ovocnou a korenistou chuťou z kvasníc. Varí sa pomocou pšeničného sladu a zapôsobí vďaka svojej jemnej aróme a ovocnej, ale slanej chuti. Špičkové kvasnice použité pre toto pšeničné pivo dodávajú bohatú rozmanitosť chutí – od jabĺk a banánov až po jemnú príchuť klinčekov.

Lager

Darčekový pivný set s pivom štýlu Lager patrí medzi obľúbené ležiaky. Pivo tohto typu je preslávené po celom svete a vy si ho môžete urobiť doma. Tento pivný štýl sa vyznačuje príjemnou chmeľovou chuťou bez trpkosti, má svetlozlatú farbu. Výborne sa hodí na každú príležitosť. 

Tmavé pivo

Darčekový pivný set s tmavým pivom. Pražená, slaná chuť a tmavá farba robia z tohto piva intenzívny pocit chuti. Najstarším štýlom piva v nemeckej oblasti Bavorska je nemecké tmavé pivo. Dokonca sa verí, že amfora naplnená nemeckým tmavým pivom bola pochovaná na pohrebisku z roku 800 pred Kr. V oblasti Horného Franska. Vďaka tomuto štýlu piva patrí k najstarším na svete. Chuť tohto piva je úžasne harmonizovaná s pečenými a mierne pikantnými druhmi syrov. Nemecké tmavé pivo je aromatické a iba mierne horké. Chuť sa môže pohybovať od náznakov kávy po sladké drievka. Je lepšie piť toto nemecké tmavé pivo mierne teplejšie – s ideálnou pitnou teplotou 9 – 12 °C. Pivo má obsah alkoholu 4,0 až 5,5 %.

India Pale Ale

Darčekový pivný set s pivom štýlu India Pale Ale zaručene patrí medzi najobľúbenejšie remeselné pivo. Pivo IPA je výsledkom najkvalitnejších tradičných pivovarníckych skúseností. Má bohatú históriu, ktorá siaha až do polovice 18. storočia, kedy ho anglickí pivovarníci priniesli do Indie. Aby pivo túto dlhú trasu vydržalo a dobre chutilo, tak do neho pridali väčšie množstvo chmeľu, čo sa odrazilo na trvanlivosti a aj na jeho vynikajúcej chuti. Ak máte chuť na netradičnejšiu, no príjemne robustnú chuť piva s jemným ovocným nádychom, vyskúšajte práve tento štýl.

Jablkový cider

Darčekový pivný set s tmavým pivom. Chuť: jemná, perlivá, svetlo citrusová. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete nemecký Apfelwein, francúzsky Cidre alebo anglický cider, vyvinuli sme produkt, ktorý zahŕňa všetky tri: šumivé víno z kvasených jabĺk. Tento jablčný mušt si môžete ľahko vyrobiť a užiť si ho jednoduchými krokmi. Po dokončení práce máte mierne, sladké jablčné víno s obsahom alkoholu medzi 5,2 – 5,5 %.

Kontakt

Domáci-pivovar.sk

Domáci-pivovar.sk

Smreková 11 ,
01007 Žilina ,
+421 915 21 96 16


domaci-pivovar.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem