8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(10 hodnotení)

Dovolenka s najkrajším výhľadom na Tatry vo Vile Hana + 20 % zľava do AquaCity Poprad

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaVila Hana, Vysoké Tatry - Nová Lesná (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 28.2.2022 podľa dostupnosti.

Keď dovolenka v Tatrách, tak nech ten výhľad stojí za to. A z Vily Hany v údolí Novej Lesnej bude prekrásny. Majú tu pre vás pripravené útulné ubytovanie a domácu stravu, ktorú si hostia veľmi pochvaľujú – či už vo forme raňajok alebo polpenzie s dvojchodovými večerami. Energie tak budete mať dostatok na turistiku aj zábavu v aquaparkoch. Do tých navyše dostanete rôzne zľavy.

Vila Hana sa nachádza v Tatranskej oblasti Tatranského národného parku TANAP v obci Nová Lesná, a to v nadmorskej výške 746 m.

Pre svoju výhodnú polohu sa stala vyhľadávaným miestom. Má priame spojenie s tatranskou elektrickou železnicou (Poprad 8 km, Starý Smokovec 4 km, Štrbské Pleso 26 km, Tatranská Lomnica 6 km).

Nová Lesná je križovatkou Vysokých Tatier. Z údolia Novej Lesnej môžete vidieť celú scenériu Vysokých Tatier. Táto oblasť je navštevovaná turistami počas celého roka.

Najmenšie veľhory v Európe ponúkajú vysokohorskú turistiku, prekrásnu prírodu, v zime široké možnosti zjazdového a bežeckého lyžovania.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výborný východiskový bod pre dobrodružstvá po celý rok
  Výborný východiskový bod pre dobrodružstvá po celý rok
 • Raňajky alebo polpenzia, výborná domáca strava
  Raňajky alebo polpenzia, výborná domáca strava
 • Príjemná atmosféra a milý personál
  Príjemná atmosféra a milý personál
 • Zabezpečené parkovanie
  Zabezpečené parkovanie
 • Zľavy do aquaparkov AquaCity Poprad a Vrbov
  Zľavy do aquaparkov AquaCity Poprad a Vrbov

od 86,00 €

Bežná cena: 86 - 264,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 86 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 24.07.2021 o 13:15.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  86,00 €
 • 3 noci
  129,00 €
 • 4 noci
  172,00 €
 • 5 nocí
  216,00 €
 • 2 noci
  105,00 €
 • 3 noci
  158,00 €
 • 4 noci
  211,00 €
 • 5 nocí
  264,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 86 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

10 hodnotení

10 zákazníkov odporúča

10

Perfrktné domáce jedlo, izba super, čistá, je tam všetko, čo treba. Parkovanie zabezpečené. Milí a ústretoví domáci. Dúfam, že sa ešte vrátime!

Denisa, 16. februára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci vo Vile Hana s polpenziou


7,8

Prijemny pobyt, ale uvitali by sme wc na izbe.

Emilia, 10. júna 2020

Hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci vo Vile Hana s raňajkami

Kontakt

Vila Hana

Vila Hana

Školská 183
059 86 Nová Lesná
+421 948 20 30 13

vilahana183@gmail.com
www.vilahana.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

5
km
Ski Museum

Ski Museum

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

5
km
Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

6
km
Bilíkova chata

Bilíkova chata

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

6
km
Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

6
km
Rainerova chata

Rainerova chata

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

7
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.

7
km
Zamkovského chata

Zamkovského chata

Horská chata v Malej Studenej doline sa nachádza neďaleko Hrebienka, podobne ako Rainerova chata. Otvorená je celoročne a ponúka turistom 23 lôžok na prespatie. Dostanete sa k nej... Viac po červenej značke.

7
km
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

9
km
Téryho chata

Téryho chata

Teryho chata je najvyššie položená chata s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa v nadmorskej výške 2015 m.n.m. Najľahší prístup k chate je po červenej a zelenej značke z Hrebienka... Viac cez Zamkovského chatu.

10
km
Zbojnícka chata

Zbojnícka chata

Chata sa nachádza vo Veľkej studenej doline a má celoročnú prevádzku. Slúži ako turistická ubytovňa s kapacitou 16 lôžok, takže ubytovanie v nej je naozaj výnimočný zážitok.

10
km
Zelené pleso

Zelené pleso

Zelené pleso spolu s Chatou pri Zelenom plese sú obľúbeným cieľom množstva turistov. Túra k tomuto plesu sa totiž radí medzi tie menej náročné. Nachádza sa v nadmorskej výške 1545... Viac m.n.m.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež