8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(25 hodnotení)

Kúpanie a spoznávanie čarovných ostrovov Sardínia a Korzika letecky z Bratislavy

LokalitaCK Royal Travel, Sardínia a Korzika - Taliansko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 28.9.2021 podľa dostupnosti.

Aj Európa má svoj Karibik: Sardíniu a divokú Korziku, kde si užijete kúpanie sa v azúrovom mori. V Bratislave sadnete do lietadla a o chvíľu ste tam. Starobylé mestá na útesoch bielych skál, najväčšia podmorská jaskyňa, hviezde Porto Červo, slonia skala, nuragská osada a mnoho ďalších miest už čaká na vašu návštevu. Oddych máte zabezpečený v hoteloch len pár metrov od pláží.

Program zájazdu

1.Deň: 
Odlet z Bratislavy na Sardíniu v obedňajších hodinách. Autokarový transfer do malebného mestečka Castelsardo, ležiaceho v zálive Golfo dell' Asinara. Prehliadka historického centra: hrad Castello s vyhliadkou na malebný ostrov Asinara, kostol Santa Maria delle Grazie, katedrála Sant' Antonio Abate, múzeum tradičných remesiel a košikárstva. Cestou na ubytovanie sa zastavíme pri slonej skale, ktorá je jeden z klenotov západnej Sardínie. Poslednou zastávkou bude nuragská osada. Príjazd na hotel, ubytovanie a osobné voľno s možnosťou kúpania.

2.Deň: 
Raňajky, presun na trajekt a odjazd na celodenný výlet na jedinečný ostrov Korzika, do mesto Bonifacio, ktoré leží na vrchole žiarivo bielych útesov. Uličky starobylého mesta sa týčia vysoko na útesoch z ktorých je nádherný výhľad na južné pobrežie Korziky, severné pobrežie Sardínie a súostrovie La Maddalena. Počas prehliadky si okrem iného pozrieme námestie na ktorom sa kedysi konal rybí trh, obilné sýpky, katedrálu Santa Maria Maggiore z 12. storočia, strážnu vežu Torrione a po Aragonských schodoch, ktoré sú vtesané do krásnych bielych útesov zídeme až k hladine mora. Možnosť krátkej fakultatívnej plavby loďkou pod skalnatými útesmi, počas ktorej môžete obdivovať krásu skalnatých útesov, alebo sa okúpať. Osobné voľno. V podvečrených hodinách odjazd trajektom späť na Sardíniu. Presun na ubytovanie a nocľah.

3.Deň: 
raňajky, autokarový transfer do historického mesta Alghero, odloženie batožiny. Pešia prehliadka starého mesta s mohutnou pevnosťou a spleťou úzkych uličiek, katedrálu Santa Maria, katalánsko-gotický kostol Chiesa di San Francesco s osembokou zvonicou, barokový kostol Chiesa di San Michele s kopulou zdobenou krásnou mnohofarebnou majolikou, v prípade záujmu môžete navštíviť akvárium Mare Nostrum a iné. Sardínia je preslávená výrobou vynikajúcich syra, vína či olivového oleja a preto budete mať dostatok času na ochutnávku miestnych dobrôt. Voľný program, možnosť kúpania.

4.Deň: 
Raňajky, autokarový transfer na mys Capo Caccia s Neptúnovou jaskyňou (Grotta di Nettuno)**, ktorá  je považovaná za najväčšiu podmorskú jaskyňu v Stredozemnom mori. Prehliadku začneme na vrchu Capo Caccia odkiaľ zídeme po„Kozích schodoch“ vytesaných priamo do útesu až k jaskyni, ktorá sa nachádza len 1 m nad hladinou mora. Po prehliadke autokarový transfer na letisko. V poobedňajších hodinách odlet do Bratislavy.

*zmena programu vyhradená
**v prípade nedostupnosti jaskyne z dôvodu vysokej hladiny vody sa prehliadka ruší

Ubytovanie

Hotel Soleado ****

Plážový hotel sa nachádza  50 m  od krásnej pieskovej pláže Lido di San Giovanni. K dispozícii vonkajší bazén so slnečnou terasou. V hoteli sa nachádza 24-hodinová recepcia, , Bar, Wi-fi zdarma. Každé ráno sú k dispozícii pestré bufetové raňajky, v ponuke aj bezlepkové jedlá. Všetky moderne zariadené izby v hoteli  sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV. Niektoré izby ponúkajú výhľad na more.

Hotel Canne al Vento ***

Tento obľúbený hotel leží 500 m od nádhernej širokej pieskovej pláže s priezračným azúrovým morom.  V hoteli sa nachádza , Bar s výbornou kávou, Wi-fi zdarma. Izby sú vybavené minibarom, LCD TV, sušičom vlasov, toaletnými potrebami a hotelovou kozmetikou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Raňajky formou bufetu.

Teplota na Sardínii sa začiatkom októbra pohybuje okolo príjemných 27 ° C a teplota mora okolo 23° C vďaka čomu si na zájazde vychutnáte nielen poznávanie krás „európskeho Karibiku“ ale aj teplé počasie a kúpanie v azúrovo čistom mori. Ubytovanie len pár metrov od nádherných pláží.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Letecká doprava z Bratislavy, 2 ks batožiny
  Letecká doprava z Bratislavy, 2 ks batožiny
 • Program plný výletov na tie najkrajšie miesta
  Program plný výletov na tie najkrajšie miesta
 • Ubytovanie len pár metrov od nádherných pláží
  Ubytovanie len pár metrov od nádherných pláží
 • V septembri je príjemná teplota aj na kúpanie
  V septembri je príjemná teplota aj na kúpanie
 • Služby slovenského sprievodcu
  Služby slovenského sprievodcu

479,00 €

Bežná cena: 349,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 349 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 349 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

super organizácia zájazdu aj profesionalita, odbornosť a skúsenosti sprievodcu

Zákazník ZľavaDňa, 12. decembra 2019

Hodnotil ponuku 5-dňový zájazd pre 1 osobu (23.4.-27.4.2019)


9,0

pacila sa mi sprievodkina snazila sa ukazat nam vsetky zaujimavosti, aj si nasla cas sama odporucit ukazat, ist s nami kupit si miestne kulinarske speciality, dala rady, bola som s nou spokojna, program zajazdu bol tiez fajn, mozno by som pridala den, aby na cely program bolo viac casu

Miriam, 10. decembra 2019

Hodnotil ponuku 4-dňový letecký zájazd (Neapol, Capri,...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4
811 08 Bratislava
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

CK Royal Travel

Hotel Soleado ****

Via Lido 17
07041 Alghero
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

CK Royal Travel

Hotel Canne al Vento ***

Via Nazionale 23
07028 Santa Teresa Gallura
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež