9,6

Vynikajúce hodnotenie
(65 hodnotení)

Kurz istenia a lezenia na Lezeckej stene K2-Bratislava + celodenný vstup

Tento týždeň si kúpilo 23 zákazníkov

LokalitaLezecká stena s.r.o., Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2021 podľa dostupnosti.

Pozývame vás na kurz istenia a lezenia s inštruktorom. Na kurze sa naučíte, ako sa správne používa lezecký materiál, ako sa bezpečne istí a lezie s horným lanom, ako používať samoisty. Po absolvovaní kurzu už budete môcť chodiť na lezecké steny samostatne a naplno využívať možnosti lezeckých stien.

Lezenie od základov

Ak nemáte žiadne alebo máte len slabé skúsenosti s lezením a potrebujete základné informácie, pozývame vás na stretnutie v kurze lezenia pre začiatočníkov. Tu sa naučíte ako istiť, ako používať lezecké vybavenie, ako sa naviazať na lano a komunikovať na stene. Základné lezenie sa učí bezpečne s vrchným lanom Top Rope. Po zvládnutí lezenia s vrchným lanom je možné si kurz predĺžiť o lezenie so spodným lanom na prvom konci – Leading.

V cene kupónu

V cene kupónu je aj vstup na stenu v deň kurzu a zapožičanie komplet lezeckej výstroje t.j. lezecký sedák, lezecké topánky, lano, istenie, magnéziové vrecko s magnéziom.

Zaujímavé lezecké profily

Lezecká stena K2-Bratislava sa s výškou 15,5m, viac ako 300 lezeckými cestami a 8 metrovým členitým previsom radí medzi najväčšie lezecké centrá v Európe.  Sú tu príjemne položené a kolmé profily, laminátová imitácia prírodnej skaly, profil z kvádrov alebo “vlnitý” profil. Dominantou steny je profil v tvare  15m postavy – Monstra. Pre bouldristov je pripravená skvelá bouldrovka s farebne vyznačenými bouldrami a špeciálna telocvičňa s lezeckými tréningovými prvkami, ako je campusboard, pegboard. Ďalej sú tu hrazdy na street workout a konštrukcia na závesné prekážky.

 Svoju optimálnu obtiažnosť si tu nájdu všetci, či už začiatočníci, alebo profesionálni lezci

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčšia lezecká stena na Slovensku
  Najväčšia lezecká stena na Slovensku
 • Vhodné pre začiatočníkov
  Vhodné pre začiatočníkov
 • Zapožičanie kompletného lezeckého výstroja
  Zapožičanie kompletného lezeckého výstroja
 • Inštruktor a celodenný vstup v cene
  Inštruktor a celodenný vstup v cene
 • Výborne hodnotenia od zákazníkov
  Výborne hodnotenia od zákazníkov

19,90 €

Bežná cena: 25,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 19 bodov

Tento týždeň si kúpilo 23 zákazníkov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 19 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

65 hodnotení

52 zákazníkov odporúča

10

Dobrý deň, super zážitok ako sa hovorí "najťažšou vecou v živote je stratiť niekoho a zdolať samú seba a svoj strach z výšok" :) Proste odporúčam. Inštruktor Rišo poradil, pomohol, vysvetlil :) Ďakujem za ten adrenalín :)

Eva, 20. júla 2021

Hodnotil ponuku Kurz istenia a lezenia a celodenný vstup na...


10

Celkový dojem je výborný! Kika bola energická, veselá a trpezlivá. Ukázala nám priestory celej K2, naučili sme sa viazať osmičku, istiť a dôverovať tomu, čo naopak istí nás. Najmä sme veľa liezli. Určite sa na stene vidíme! :) Ďakujem

Jana, 2. júla 2021

Hodnotil ponuku Kurz istenia a lezenia a celodenný vstup na...

Kontakt

Lezecká stena s.r.o.

Lezecká stena s.r.o.

Stará Ivanská cesta 1/B
82104 Bratislava 2
0948 176 060

lezeckastena@lezeckastena.sk
www.lezeckastena.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

6
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

6
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

6
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

6
km
Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

6
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

6
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

6
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

6
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

6
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

6
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež