Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Rodinná dovolenka vo Valčianskej doline v izbách alebo apartmánoch Pohoda

LokalitaApartmány Pohoda, Valčianska dolina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2021 podľa dostupnosti.

Toľko aktivít a rýdzo slovenských pamiatok v okolí, toľko možností, toľko pohody. Už sa vidíte na terase zaliatej slnkom, s kávou v ruke a deťmi bezstarostne šantiacimi na ihrisku? Škoda by bola nespoznať aj chodníčky krásnej Valčianskej doliny. Ubytovanie v izbách či apartmánoch Pohoda dopraje celej rodine priestor a zároveň ušetrí peniaze. O toľko viac môžete investovať do zážitkov.

Ubytovanie

Izby sú vybavené TV s káblovým príjmom, gaučom a stolíkom.

Apartmány majú okrem spálne pripravenú obývaciu miestnosť s TV s káblovým príjmom, gaučom a kompletne zariadeným kuchynským kútikom s posedením.

Súčasťou každej izby a apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Detskú postieľku vám radi prichystajú.

Pre hostí je k dispozícii aj spoločenská miestnosť s gaučovým sedením, TV s káblovým príjmom a kompletne zariadenou kuchyňou, ktorú ocenia predovšetkým hostia ubytovaní v izbách.

V celom priestore ubytovania je zabezpečené bezplatné wifi.

Na prízemí budovy nájdete pub, kde si môžete dopriať obľúbený drink či kávu, zahrať si stolný futbal, biliard alebo šípky. Počas pekných slnečných dní bude príjemné posedieť si na terase. Deti sa medzitým zabavia na detskom ihrisku s hojdačkami a preliezkami. V dome je priestor aj na bicykle a lyže. Autá zaparkujete na parkovisku s bezpečnostnými kamerami.

Tipy v okolí

 • Čičmany
 • Múzeum slovenskej dediny - Jahodnícke háje
 • Sklabinský hrad
 • Znievsky hrad v Kláštore pod Znievom
 • Kúpalisko Sunny Martin
 • Slovenské národné múzeum
 • Turčianska galéria
 • Matica Slovenská
 • Mesto Martin

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Atraktívna lokalita vo Valčianskej doline
  Atraktívna lokalita vo Valčianskej doline
 • Komfortné izby pre celú rodinu
  Komfortné izby pre celú rodinu
 • Apartmány majú okrem spálne aj obývačku s kuchynkou
  Apartmány majú okrem spálne aj obývačku s kuchynkou
 • Pub, terasa, biliard, šípky, úschovňa bicyklov, detské ihrisko
  Pub, terasa, biliard, šípky, úschovňa bicyklov, detské ihrisko
 • Čičmany, Múzeum slovenskej dediny, Sklabinský hrad, kúpalisko Sunny Martin
  Čičmany, Múzeum slovenskej dediny, Sklabinský hrad, kúpalisko Sunny Martin

od 59,00 €

Bežná cena: 80 - 250,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 59 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 24.07.2021 o 13:05.

Vyberte si z nasledujúcich 6 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 59 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 968 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Apartmány Pohoda

Valča 142
038 35 Valča
+421 905 364 875

mtomcany@gaya.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

6
km
Znievsky hrad

Znievsky hrad

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

7
km
Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou národopisnou expozíciou v prírode na Slovensku. Expozícia podáva obraz tradičného ľudového staviteľstva, bývania a spôsobu života obyvateľov... Viac oblastí severozápadného Slovenska v období druhej polovice 19. a prvej polovice 20. storočia.

9
km
Slovenské národné literárne múzeum

Slovenské národné literárne múzeum

Múzeum zhromažďuje, zhodnocuje, spracúva a sprístupňuje zbierkový fond k dejinám slovenského písomníctva, knižnej kultúry a knižnej grafiky. Buduje súbory zbierok so zameraním... Viac všestranne dokumentovať slovenskú literatúru, jej dejiny, prezentáciu a popularizáciu. Trvalá expozícia múzejnou formou predstavuje vývin slovenskej literatúry od 9. storočia po súčasnosť, prezentujú sa tu najvýznamnejšie literárne pamiatky, ktoré poukazujú na históriu slovenského národa. Najvzácnejšie rukopisy, inkunábuly a tlače sú predstavené vo forme faksimile

9
km
Hrad Blatnica

Hrad Blatnica

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

11
km
Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

11
km
Gaderská dolina

Gaderská dolina

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

13
km
Ostrá

Ostrá

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

14
km
Sklabinský hrad

Sklabinský hrad

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

15
km
Kľak

Kľak

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

16
km
Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

16
km
Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

18
km
Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež