9,1

Vynikajúce hodnotenie
(114 hodnotení)

POSLEDNÉ LETNÉ TERMÍNY: Oddych v panenskej prírode s polpenziou a bazénom v Horskom hoteli Gejdák*** s mini farmou

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHorský hotel Gejdák ***, Ružomberok - Liptov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

Dokonalé spojenie panenskej prírody a perfektného výhľadu na panorámu Ružomberku sú len zrnkom toho, čo vám Horský hotel Gejdák*** ponúka. Toto miesto je rajom pre rodiny s deťmi, na ktoré tú čakajú ihriská či mini farma. Ak to pri všetkých možných aktivitách stihnete, k dispozícii je vám i hotelový bazén pre chvíle zaslúženého oddychu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hotel v krásnom prírodnom horskom prostredí
  Hotel v krásnom prírodnom horskom prostredí
 • Na jar a v lete vstup do bazéna a na jeseň vstup aj do wellness (fínska, parná a infra sauna, vírivka)
  Na jar a v lete vstup do bazéna a na jeseň vstup aj do wellness (fínska, parná a infra sauna, vírivka)
 • Chutná polpenzia zahrnutá v cene pobytu
  Chutná polpenzia zahrnutá v cene pobytu
 • Bowling priamo v hoteli, rôzne hry a ihriská
  Bowling priamo v hoteli, rôzne hry a ihriská
 • Detský kútik, vonkajšie ihrisko a obľúbená mini farma
  Detský kútik, vonkajšie ihrisko a obľúbená mini farma

od 99,00 €

Bežná cena: 144 - 360,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 99 bodov

Informačný kalendár

Možný príchod na pobyt. Voľné
Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendár bol aktualizovaný dňa 23.07.2021 o 17:17.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 2 noci
  115,00 €
 • 3 noci
  165,00 €
 • 4 noci
  215,00 €
 • 5 nocí
  260,00 €
 • 2 noci
  99,00 €
 • 3 noci
  145,00 €
 • 4 noci
  190,00 €
 • 2 noci
  119,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 99 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

114 hodnotení

81 zákazníkov odporúča

10

Pobyt môžeme vrelo odporučiť, boli sme veľmi spokojní. Izbu sme mali s výhľadom na zvieratká a les, čo sa páčilo hlavne nášmu dieťaťu. Recepčná i celý personál boli veľmi milí a ústretoví. Určite sa ešte vrátime.. :)

Klaudia, 25. júna 2021

Hodnotil ponuku LAST MINUTE: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci...


10

1. PERSONÁL: príjenný, vo všetkom nám vyšli v ústrety, vytvorili pocit, že nie sme zákazníci, ale že sme na návšteve u priateľov. 2.UBYTOVANIE: zariadenie, priestor a vybavenie nadpriemerné. Najlepšie, aké sme mali (včetne all inklusiv v Grécku a v Turecku) 3.OKOLIE: pôsobí veľmi upokojúco.

Peter, 18. júna 2021

Hodnotil ponuku JAR: Pobyt pre 2 osoby na 5 nocí kedykoľvek

Kontakt

Horský hotel Gejdák ***

Horský hotel Gejdák ***

Cesta na Vlkolínec
034 01 Ružomberok
+421 44 432 02 97

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

info@penziongejdak.sk
penziongejdak.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Vlkolínec

Vlkolínec

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

4
km
Čutkovská dolina

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

4
km
Hrad Likava

Hrad Likava

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

10
km
Veľký Choč

Veľký Choč

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

10
km
Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

11
km
Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

11
km
Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

13
km
Aquapark Gothal

Aquapark Gothal

Rezort Gothal leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn,... Viac relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

13
km
Arpádovský kaštieľ

Arpádovský kaštieľ

Budova kaštieľa pochádza z 18. storočia a je jednou z dominánt mesta Vyšný Kubín. Nachádza sa tu stála expozícia, ktorá približuje život najznámejšieho rodáka tejto obce, Pavla... Viac Országha Hviezdoslava.

14
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

14
km
Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Drevený artikulárny evanjelický kostol z roku 1688 s drevenou zvonicou, bol v roku 2008 zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva... Viac UNESCO. Celý interiér kostola je bohato vymaľovaný, vnútorné zariadenie pochádza zo 17. a 18. storočia.

14
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež