8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(39 hodnotení)

Relaxačný wellness pobyt s raňajkami v hoteli Javorna

LokalitaHotel Javorna, Drienica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 19.9.2021 podľa dostupnosti.

V krásnom prostredí Čergovského pohoria stojí hotel Javorna. Vďaka jeho polohe si môžete užiť pešie túry či cyklovýlety, na ktoré vám dodajú energiu chutné raňajky. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť v krytom bazéne alebo vitálnom centre, kde nájdete tri sauny, soľnú jaskyňu, eukalyptovú inhaláciu a vírivku spolu s ďalšími možnosťami pre relax.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Wellness so saunami, bazénmi a jaskyňou
  Wellness so saunami, bazénmi a jaskyňou
 • Pobyt je možné využiť počas víkendu
  Pobyt je možné využiť počas víkendu
 • Raňajky v cene, možnosť denného obedového menu
  Raňajky v cene, možnosť denného obedového menu
 • Množstvo turistických chodníkov
  Množstvo turistických chodníkov
 • Krásna okolitá príroda Drienickej doliny, Lysej a Čergova
  Krásna okolitá príroda Drienickej doliny, Lysej a Čergova

od 98,00 €

Bežná cena: 98 - 258,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 98 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 26.07.2021 o 00:35.

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 98 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

39 hodnotení

33 zákazníkov odporúča

9,4

Skromný hotel cena zodpovedá kvalite. Wellnes slabšie- v saunach v plavkách, behali tam neustále malé deti. Nefungovali 2 sauny. Raňajky super aj dobrý výber, veľmi milý a ochotný personál. Celkovo dobrý dojem.

Zákazník ZľavaDňa, 21. júla 2021

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci


10

Bolo Supeeeeeeer určite navštívime zas.. Len jednu výhradu :sauna by mala byť bezplavková zóna!!! Nič príjemné Keď vám dôjdu do sauny v plavkách a dokonca v kroksách?!

Zákazník ZľavaDňa, 17. septembra 2019

Hodnotil ponuku Víkendový wellness pobyt na 2 noci pre 2...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Hotel Javorna

Drienica 501
083 01 Sabinov
051/4891 200, 0905 901 010

info@hoteljavorna.sk
www.hoteljavorna.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

9
km
Zrúcanina Hradu Veľký Šariš

Zrúcanina Hradu Veľký Šariš

So zastavanou plochou 2,7 hektára patrí k najrozsiahlejším stredovekým hradom na Slovensku. Prvá zmienka o hrade pochádza z 13. storočia. Prístupová cesta slúži ako náučný... Viac chodník, je možné sa sem dostať aj bicyklom.

11
km
Parný rušeň - Mlinská džurka

Parný rušeň - Mlinská džurka

Historický parný rušeň nájdete vystavený vedľa železničnej stanice Veľký Šariš. Jedná sa o najstarší parný rušeň na Slovensku z roku 1882.

12
km
Jaskyňa Zlá diera

Jaskyňa Zlá diera

Miestny volajú túto jaskyňu aj ZLA DŽURA. Základná trasa trvá približne 40 minút a je fyzicky nenáročná, vhodná aj pre deti.

14
km
Kaštieľ vo Fričovciach

Kaštieľ vo Fričovciach

V malej šarišskej obci Fričovce sa nachádza renesančný kaštieľ zo 17. storočia. Zvláštnosťou kaštieľa je figurálna výzdoba na priečelí, ktorá nemá medzi slovenskými stavbami... Viac obdobu. Kaštieľ sa nachádza v krásnom parku plnom vzácnych drevín.

16
km
Minčol (Čergov)

Minčol (Čergov)

Nachádza sa na východe Slovenska na hranici okresov Stará Ľubovňa a Bardejov, pričom je dôležitým turistickým bodom. Z vrcholu sa vám naskytne krásny kruhový výhľad, za pekného... Viac počasia je vidieť aj Vysoké Tatry.

17
km
Drevený artikulárny kostol Hervartov

Drevený artikulárny kostol Hervartov

Rímskokatolícky drevený kostolík zasvätený sv. Františkovi z Assisi. Zhotovený je z červeného smreka a postavený bol koncom 15. storočia, čo z neho robí najstarší typ na Slovensku.

18
km
Kapušiansky hrad

Kapušiansky hrad

Kapušiansky hrad je stále pomerne dobre zachovalá a krásna zrúcanina hradu zo začiatku 15. storočia. Ku hradu sa dostanete od železničnej stanice Kapušany pri Prešove po zelenej... Viac značke.

19
km
Kúpalisko Plaza Beach

Kúpalisko Plaza Beach

Plaza Beach Rezort je výnimočné svojou slanou vodou a stredomorskou architektúrou so živými palmami. Nájdete tu detský bazén, bazény pre dospelých, reštauráciu, ihriská a mnoho... Viac ďalšieho.

20
km
Solivar v Prešove

Solivar v Prešove

Tento unikátny komplex na ťažbu soli zo soľanky pochádza zo 17. storočia. Je historicky najvýznamnejším soľným ložiskom s množstvom zachovalých technických pamiatok a je... Viac sprístupnený pre verejnosť.

23
km
Hrad Šebeš

Hrad Šebeš

Pôvodne drevený hrad vznikol už v 13. storočí. Jeho majiteľ ale nemal dobré vzťahy s miestnymi obyvateľmi, ktorí ho s vojskom obsadili a následne vypálili. Dnes je održiavaný tak,... Viac aby slúžil ako turistický cieľ. Z hradu je pekný výhľad na okolie a zároveň tu nájdete menšie skalné moria.

24
km
Zbojnícky hrad

Zbojnícky hrad

Tento hrad (známy tiež ako soľnohrad) sa nachádza v Slanských vrchoch. Jeho úlohou bolo strážiť neďaleké ložiská soli. Svoj názov získal vďaka tomu, že na ňom istú dobu sídlili... Viac lúpežní rytieri. V súčasnosti má podobu ruiny. Môžete sa sem dostať priamo z Prešova po červenej značke smerom do Ruskej Novej Vsi.

24
km
Bardejov

Bardejov

Bardejov je jedno z najstarších slovenských miest. Zároveň je zapísané v Zozname svetového dedičstva UNESCO. Príťažlivosť Bardejova sa znásobuje tým, že je súčasťou peknej krajiny... Viac s množstvom turistických atraktivít. O Bardejove sa hovorí, že je najgotickejším mestom na Slovensku. Jeho centrum tvorí ucelený súbor historických budov, ktorý ohraničuje takmer súvislý pás mestského opevnenia.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež