Vilka Podhájčanka blízko niekoľkých termálnych kúpalísk s možnosťou polpenzie, wellness a dieťaťa zdarma

Penzión Vilka Podhájčanka **, Podhájska

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Vilka Podhájčanka blízko niekoľkých termálnych kúpalísk s možnosťou polpenzie, wellness a dieťaťa zdarma

Penzión Vilka Podhájčanka **, okres Nové Zámky, Podhájska Penzión Vilka Podhájčanka **, okres Nové Zámky, Podhájska (mapa)

Ukončené od 60,00 €

od 60,00 €

Bežná cena: 110 - 520,00 €

Chcelo by to pár dní oddychu a veľa možností na kúpanie? Vilka Podhájčanka by už nemohla mať lepšiu polohu. Za 6 minút ste pri termálnom kúpalisku, wellness centre alebo v slávnych Rímskych kúpeľoch. Nielenže zrelaxujete, ale vďaka termálnej vode si preliečite dýchacie cesty, štítnu žľazu, cievy, zlomeniny aj boľavé kĺby. Spojenie príjemného s užitočným a ešte k tomu za skvelú cenu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 397 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Prírodná liečivá slaná termálna voda Prírodná liečivá slaná termálna voda

V tichom prostredí len 6 min. pešo od kúpeľov V tichom prostredí len 6 min. pešo od kúpeľov

Raňajky alebo polpenzia + možnosť vstupu do wellness Raňajky alebo polpenzia + možnosť vstupu do wellness

Pri pobyte na 7 nocí dieťa do 15 rokov zdarma Pri pobyte na 7 nocí dieťa do 15 rokov zdarma

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ponuka je ukončená.

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión Vilka Podhájčanka **

 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • balkón balkón
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • raňajky raňajky
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • vstup do wellness vstup do wellness

Chcelo by to pár dní oddychu a veľa možností na kúpanie? Vilka Podhájčanka by už nemohla mať lepšiu polohu. Za 6 minút ste pri termálnom kúpalisku, wellness centre alebo v slávnych Rímskych kúpeľoch. Nielenže zrelaxujete, ale vďaka termálnej vode si preliečite dýchacie cesty, štítnu žľazu, cievy, zlomeniny aj boľavé kĺby. Spojenie príjemného s užitočným a ešte k tomu za skvelú cenu.

Vilka Podhájčanka

Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v tichej uličke, v príjemnom prostredí so zeleňou neďaleko až 3 rôznych možností kúpania (Rímske kúpele, termálne kúpalisko a wellness centrum Aquamarin). Pekné okolie poskytuje možnosti na relax aj športové vyžitie.

Ubytovanie

Izby v penzióne sú pekne zariadené, každá izba má  vlastnú kúpeľňu s WC. Izby sú vybavené pre vaše pohodlie chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, wifi, fénom a TV s českými a slovenskými programami.

Vilka Podhájčanka ponúka tieto izby:

Bugenvilla, Gladiola, Medinilla, Magnólia, Orchidea, Paulownia, Jasmín, Araucaria a Levanduľa.

Jedáleň

Priamo v penzióne si vychutnáte v jedálni raňajky formou bufetových stolov.

Počas raňajok sú podávané: šunka, syr, párky, vajcia, pečivo, ovocie, zelenina, bio jogurt, maslo, džem, cereálie, čaj, káva, mlieko.

Podhájska

Podhájska, ktorej zázračná minerálna voda bola objavená v r. 1973, sa nachádza na juhu Slovenska neďaleko Šurian, Nových Zámkov a Nitry. Horúca voda dosahuje v hĺbke 1900 m až 83 °C. Svojím zložením sa vyrovná kvalite Mŕtveho mora a je jedinečná svojho druhu v celej Európe. 

Termálna voda pomáha tým, ktorí majú problémy s dýchacími cestami, stimuluje štítnu žľazu, dolieči zlomeniny, zmierňuje bolestivé stavy spôsobené reumatizmom, cievnymi a kĺbovými ochoreniami, či bolesťami chrbtice, alebo poskytuje úľavu unaveným a pracovne vyčerpaným ľudom.

Rímske kúpele

Rímske kúpele sa nachádzajú vedľa termálneho kúpaliska a wellness centra a cca 300 m od Vilky Podhájčanky.

 • Bazén s termálnou vodou 37 stupňov ako na termálnom kúpalisku - vnútorný aj vonkajší
 • V termálnom bazéne 25-minútové intervaly bubliniek v cene kúpania
 • Otvorené denne od 10.00 - 21.30 hod., od pondelka až do nedele, bez odstávky
 • 4 sauny s perličkovým chladivým bazénom – v Soľnej saune – pôsobí soľná terapia, v Slovenskej saune – stimulácia imunitného systému, v Bylinkovej saune – zbavenie tela toxických látok a tuku parnou inhaláciou eukalyptu, vo Fínskej saune – pôsobí priaznivo na zvýšenie imunity organizmu
 • Vaňové kúpele s hydromasážnymi tryskami, s ozónom a bylinkami
 • Teplá relaxačná miestnosť s krbom
 • Kleopatrin kúpeľ s ležadlovým bazénom s perličkou, jacuzzi
 • Kozmetika, Zábaly: Bahenný, Čokoládový, Zo soli z Podhájskej vody, Parafín
 • Manikúra, masáže, pedikúra
 • Ošetrenie ILP prístrojom - omladenie pokožky
 • Z Rímskych kúpeľov pri zakúpení celodňového lístka je možné odísť z areálu a znova sa vrátiť bez obmedzení (napríklad ísť na obed, alebo večeru a znova sa vrátiť kúpať)

Wellness centrum Aquamarin Podhájska

Wellness ponúka vo vodnom svete rekreačný bazén s množstvom vodných atrakcií, ako sú vodostreky, hydromasážne trysky, divoká rieka, jedinečný vodopád, vodná clona, vírivé bazény, bio bazén, detský bazén a Turecký bazén, Kneippov kúpeľ a vodný bar.

Vitálny svet ponúka návštevníkom wellness centra komplex relaxačných procedúr na zrelaxovanie tela i duše a načerpanie pozitívnej energie do každodenného života. Pozostáva z komplexu štyroch sáun, k dispozícii sú dva bazény /ochladzovací a vodné peklo/, tropický tunel, morský kúpeľ, zariadenia slúžiace na ochladzovanie organizmu ako i odpočinkové priestory.

Túto vodu vyhľadávajú i tí, ktorí do nej vkladajú nádej, že ich po úraze znova postaví na nohy, alebo aspoň zlepší stav ich pohybového aparátu. Za skutočný zázrak považujú vodu Podhájskej ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými chorobami. V tejto vode nedochádza k žiadnemu prenosu chorôb, nakoľko vysoko mineralizovaná mimoriadne slaná voda baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množenie.

Termálne kúpalisko Podhájska

Kúpalisko v lete ponúka 10 bazénov s geotermálnou i úžitkovou vodou s teplotami 18 – 40 °C, tobogany, prírodné soláriá na slnenie s bujnou vegetáciou, športoviská, stánky so suvenírmi, 180 vonkajších skriniek na odkladanie vecí, skrinky na odkladanie cenností a gastronomické služby formou bufetov, reštaurácií, kaviarní, cukrární.

Aktuálne informácie o prevádzke nájdete na www.tkpodhajska.sk.

Kontakt

Penzión Vilka Podhájčanka **

Penzión Vilka Podhájčanka **

Úzka 289
941 48 Podhájska
Slovensko
0915 746 068

Check-in : 14.00 - 16.00 hod.
Check-out : 9.30 hod.

katka1gavalcova@gmail.com
penzionpodhajcanka.eu
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Termálne kúpalisko Podhájska približne 2 km Mariánska Čeľaď približne 4 km Platan v Komjaticiach približne 13 km Kúpalisko Strand Emila Tatárika približne 17 km Mašekov mlyn približne 18 km

Mohlo by Vás zaujímať