9,9

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Prudko návykové cvičenie FlyFit pre začiatočníkov i pokročilých

LokalitaFly Zone, Nitra (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Ak chcete veriť zázrakom, verte im. Ak chcete schudnúť, tak jednoducho schudnite. Vyformujte si postavu, spevnite telo a zabávajte sa pri tom. Zaveste sa do hamaku na FlyFite - váš chrbát bude priasť blahom. Kurz pre začiatočníkov alebo jednorazové vstupy pre pokročilých v nitrianskom Fly Zone.

FlyFit

 • Flyfit je veľmi účinný funkčný tréning všetkých svalových partií, pri ktorom namiesto činky používate vlastnú váhu. Svoj postup uvidíte pri každom nasledujúcom tréningu.
 • Hamak umožňuje veľa cvikov na posilnenie chrbtového svalstva a uvoľnenie chrbtice. Posilní vám stred tela a zlepší celkové držanie tela. Tiež vám veľmi rýchlo zlepší flexibilitu. Toto cvičenie zobudí každý váš sval, aj tie, o ktorých ste nevedeli, že ich máte.
 • Lekcie vás prevedú všetkými základnými úchopmi a polohami až po jednoduché akrobatické prvky v hamaku. Hamak je jemná elastická tkanina s vysokou nosnosťou 500 kg, takže zacvičiť si môže úplne každý. Hamak slúži ako dopomoc - podpora, preto sa veľmi rýchlo naučíte a dostanete do polôh, ktoré by boli bežne náročné. Cvičenie v hamaku (hojdacej sieti) je na prvý pohľad vzrušujúce cvičenie, je efektívne aj zábavné. Ak hľadáte zdravý pohyb a zároveň kvalitný tréning Flyfit je to pravé.
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • FlyFit vám krásne vytvaruje postavu
  FlyFit vám krásne vytvaruje postavu
 • Kurz pre začiatočníkov alebo hodina pre pokročilých
  Kurz pre začiatočníkov alebo hodina pre pokročilých
 • Bavte sa a chudnite pri tom
  Bavte sa a chudnite pri tom
 • Tréningy s profesionálnou trénerkou
  Tréningy s profesionálnou trénerkou
 • Prevádzka na Rázusovej v Nitre
  Prevádzka na Rázusovej v Nitre

od 4,90 €

Bežná cena: 6,90 - 47,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 4 body

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 4 body


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

super cvičenie

Darina, 5. augusta 2019

Hodnotil ponuku Cvičenie FlyFit pre začiatočníkov

Kontakt

Fly Zone

Fly Zone

Rázusova 2 (areál starej pekárne)
949 01 Nitra
0905 851 545

info@fly-zone.sk
www.fly-zone.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

2
km
Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

6
km
Hradisko Zobor

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

7
km
Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

10
km
Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

15
km
Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

16
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

17
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

17
km
Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

18
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

19
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

21
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež