Celodenný výlet do Černobyľu - miesto so silným príbehom

X a. s., Ukrajina – Černobyľ

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Celodenný výlet do Černobyľu - miesto so silným príbehom

X a. s., okres Bratislava IV, Ukrajina – Černobyľ X a. s., okres Bratislava IV, Ukrajina – Černobyľ (mapa)

Ukončené od 119,00 €

od 119,00 €

V sobotu 26. apríla 1986 o 1:23:47 hod. miestneho času sa vo štvrtom reaktore Černobyľskej elektrárne odohrala katastrofálna explózia, ktorá vyústila do požiaru, série ďalších explózií a roztaveniu jadra reaktora. Ide o najhoršiu jadrovú haváriu v histórii jadrovej energetiky. Čo to spravilo s ľuďmi, prírodou a so svetom, môžete zistiť počas autentického výletu do Černobyľu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Uvidite opustené mesto Pripyat Uvidite opustené mesto Pripyat

Variant aj s ubytovaním v hoteli v Černobyle Variant aj s ubytovaním v hoteli v Černobyle

Unikátna retro komunistická atmosféra Unikátna retro komunistická atmosféra

Dobrodružstvo, ktoré sa vám navždy vryje do pamäti Dobrodružstvo, ktoré sa vám navždy vryje do pamäti

X a. s.

  • all inclusive all inclusive

V sobotu 26. apríla 1986 o 1:23:47 hod. miestneho času sa vo štvrtom reaktore Černobyľskej elektrárne odohrala katastrofálna explózia, ktorá vyústila do požiaru, série ďalších explózií a roztaveniu jadra reaktora. Ide o najhoršiu jadrovú haváriu v histórii jadrovej energetiky. Čo to spravilo s ľuďmi, prírodou a so svetom, môžete zistiť počas autentického výletu do Černobyľu.

Retro výlet do Černobyľu

Behom dvanástich hodín výletu uvidíte to najzaujímavejšie z Černobyľu a mesta Pripjať. Unikátna komunistická atmosféra, doprava retro UAZ-om, Volgou alebo Ladou, ktoré dokonca môžete aj šoférovať. Fotky v komunistických uniformách vám dajú jedinečný pohľad na Černobyľ, ako aj na časy dávno minulé, či už pred alebo po havárií na černobyľskej atómovej elektrárni. Opustené budovy vrátane bazéna, nemocnice, základnej školy, škôlky, policajnej stanice alebo lunaparku,ale aj tajný vojenský radar Duga. Vďaka expertom a sprievodcovi CHERNOBYLwel.come s dobovými fotografiami Černobyľu a Pripjate sa dostanete späť do roku 1986. Komunistická propaganda so svojou architektúrou, znakmi, heslami či vojenskou technikou sa vám zapíše do pamňte naveky. Prekvapivé fakty a príbehy vám pootvoria dvere do čias, kedy bol svet iba krôčik od nukleárnej kataklizmy.

MIESTA ČERNOBYLSKEJ EXKURZIE

Aj keď fotografie povedia viac ako tisíc slov, stále nestačia na vyjadrenie emócii, ktoré pocítite pri návšteve Černobyľu s CHERNOBYLwel.come. Nazrite do miest, ktoré vám spôsobia zimomriavky počas vášho výletu. Vstup do budov v Pripjati je bohužiaľ zakázaný od roku 2012.

Bezpečnosť nadovšetko

Úroveň radiácie je na väčšine územia Černobyľskej zóny rovnaká ako je prírodné žiarenie. Vyššia je iba v okolí elektrárne a v meste Pripjať, avšak takýto krátky pobyt v týchto častiach nie je nebezpečný pre ľudské zdravie. Počas jedného dňa stráveného spoznávaním zákutí Černobyľu dostanete dávku gama radiácie nie vyššiu ako 3 mikrosieverty, čo zodpovedá približne trom hodinám strávených transatlantickým letom v lietadle (slnečné žiarenie). Aby bol váš privátny pobyt v Černobyle jedným unikátnym a bezpečným zážitkom a viac ako iba spomienkou v albume, CHERNOBYLwel.come sa postará o všetky dokumenty, povolenia, cestu, stravu a maximálnu bezpečnosť. Najmä sa však postará o ten najintenzívnejší, najfotogenickejší a najdobrodružnejší program zájazdu do Černobyľskej uzavretej oblasti. Garantovane.

Kontakt

X a. s.

X a. s.

Valachovej 1
84101 Bratislava
Slovensko

info@chernobylx.com
chernobylx.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Železná studnička približne 3 km Bratislavská ZOO približne 4 km Lanovka na Kamzík približne 4 km Lanoland približne 4 km Bobová dráha - Koliba približne 4 km

Horský park približne 5 km Botanická záhrada Bratislava približne 5 km Hrad Devín približne 5 km Sandberg približne 5 km Slavín približne 6 km Múzeum dopravy približne 6 km Prezidentský palác približne 6 km Bratislavský Hrad približne 6 km Michalská brána približne 7 km Dóm sv. Martina približne 7 km Maximiliánova fontána približne 7 km Galéria Nedbalka približne 7 km Slovenská národná galéria približne 7 km UFO Bratislava približne 7 km Bunker B-S 4 Lány približne 7 km Sad Janka Kráľa približne 7 km Kuchajda približne 8 km Zjazd na horských trojkolkách približne 9 km Dračí hrádok približne 9 km Hrad Pajštún približne 10 km Zlaté Piesky približne 11 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 13 km Hrad Biely Kameň približne 14 km Limbašská vyvieračka približne 15 km Abeland - gazdovská dedinka približne 15 km Vodná nádrž Lozorno približne 16 km Kaštieľ Rusovce približne 17 km Rusovský park približne 17 km Petržalská hrádza približne 18 km Pezinská baba približne 21 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 22 km Modra približne 26 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 26 km X-BIONIC SPHERE približne 27 km Senec - Senecké jazerá približne 27 km Aquapark Senec približne 28 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 30 km Hrad Červený kameň približne 31 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 32 km Kaštieľ v Budmericiach približne 33 km Múzeum včelárstva približne 35 km Vodný mlyn Jelka približne 35 km Plavecký hrad približne 38 km Plavecká jaskyňa približne 38 km Šranecké piesky približne 42 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 42 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 42 km Jaskyňa Driny približne 44 km Záruby približne 45 km Kostol sv. Heleny približne 45 km Relax Aqua & Spa približne 46 km Malá synagóga v Trnave približne 46 km Smolenický zámok približne 46 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 47 km Thermalpark Dunajská Streda približne 47 km Rekreačné stredisko Gazárka približne 50 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať