Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

CK Royal Travel, Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi, Positano CK Royal Travel, Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi, Positano... (mapa)

Cena  429,00 € Kúpiť 429,00 €

429,00 €

Bežná cena: 315,00 €

Nákupom získate minimálne 315 bodov

Čaká na vás jedinečná Kampánia, obdivujte jej nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z Južného Talianska počas 5-dňového leteckého zájazdu s návštevou mesta Neapol, lávou zaliateho mesta Pompeje, či sopky Vezuv. Nebude chýbať plavba na čarovný ostrov Capri, Amalfi a Positano.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Spiatočná letenka z Viedne, vrátane letiskových poplatkov Spiatočná letenka z Viedne, vrátane letiskových poplatkov

Prehliadka so slovenským sprievodcom CK Prehliadka so slovenským sprievodcom CK

Ubytovanie v hoteli s raňajkami Ubytovanie v hoteli s raňajkami

Skúsená a spoľahlivá CK Skúsená a spoľahlivá CK

Vyberte si z nasledujúcich možností

Nákupom získate minimálne 315 bodov

CK Royal Travel má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 9 )

CK Royal Travel

Čaká na vás jedinečná Kampánia, obdivujte jej nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z Južného Talianska počas 5-dňového leteckého zájazdu s návštevou mesta Neapol, lávou zaliateho mesta Pompeje, či sopky Vezuv. Nebude chýbať plavba na čarovný ostrov Capri, Amalfi a Positano.

Program zájazdu:

1.deň:
Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol v poobedňajších hodinách,
transfer súkromným autobusom do hotela. Odloženie batožiny, návšteva historického centra Neapolu. Pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo. Počas našej návštevy centra nebude chýbať ani práva Neapolská pizza. Návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

 2. deň:
Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu. Plavba trajektom na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Na ostrove pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Umberto, Kostol Chiesa di Santo Stefano, Augustové záhrady. Po prehliadke možnosť individuálneho programu, vrátane kúpania, návštevy Modrej jaskyne - Grotta AzzuraVilla Jovismestečko Anacapri alebo plavba loďou okolo pobrežia ostrova. Návrat trajektom do mesta Neapol presun späť do hotela, nocľah.

 3.deň:
Raňajky, celodenná plavba loďou popri rozprávkovom Amalfskom pobreží. Prehliadka ikonického mestečka Positano s pastelovo farebnými domčekmi popretkávanými úzkymi uličkami a nezabudnuteľnými výhľadmi. Ďalšou zastávkou bude mestečko Amalfi s krásnou plážou a malebným prístavom. Prehliadka mestečka s kostolom sv. Ondreja, námestím Piazza Duomo s fontánou Fontana del Popolo a kláštorom Chiostro del Paradiso. Popoludní oddych na pláži a kúpanie v Tyrénskom mori. V podvečerných hodinách návrat loďou späť do Neapola, presun do hotela, nocľah.

4. deň: 
Raňajky, celodenný súkromným autobusom do Pompejí, ktoré boli zničené erupciou sopky Vezuv. Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke autokarový transfer na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera.
V podvečerných hodinách tranfer do hotela, nocľah

 5. deň: 
Raňajky, odloženie batožiny, pokračovanie v prehliadke mesta Neapol: námestie Piazza Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, kostol Santa Chiara, Dóm, Archeologické múzeum a iné. Po prehliadke voľný program, možnosť nákupov na Via Toledo. V poobedňajších hodinách návrat na hotel, prevzatie batožiny, transfer na letisko, odlet z Neapolu do Viedne.


Ubytovanie:
3* Hotel Tiemo sa nachádza  v blízkosti stanice metra a centra mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu s výhľadom na mesto. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.

 

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4 ,
811 08 Bratislava ,
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Hotel Tiemo ***

Via Sannio,19 ,
801 46 Neapol ,
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem