8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(25 hodnotení)

Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

LokalitaCK Royal Travel, Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi, Positano (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 4.9.2021 podľa dostupnosti.

Čaká na vás jedinečná Kampánia, obdivujte jej nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z Južného Talianska počas 5-dňového leteckého zájazdu s návštevou mesta Neapol, lávou zaliateho mesta Pompeje, či sopky Vezuv. Nebude chýbať plavba na čarovný ostrov Capri, Amalfi a Positano.

Program zájazdu:

1.deň:
Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol v poobedňajších hodinách,
transfer súkromným autobusom do hotela. Odloženie batožiny, návšteva historického centra Neapolu. Pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo. Počas našej návštevy centra nebude chýbať ani práva Neapolská pizza. Návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

 2. deň:
Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu. Plavba trajektom na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Na ostrove pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Umberto, Kostol Chiesa di Santo Stefano, Augustové záhrady. Po prehliadke možnosť individuálneho programu, vrátane kúpania, návštevy Modrej jaskyne - Grotta AzzuraVilla Jovismestečko Anacapri alebo plavba loďou okolo pobrežia ostrova. Návrat trajektom do mesta Neapol presun späť do hotela, nocľah.

 3.deň:
Raňajky, celodenná plavba loďou popri rozprávkovom Amalfskom pobreží. Prehliadka ikonického mestečka Positano s pastelovo farebnými domčekmi popretkávanými úzkymi uličkami a nezabudnuteľnými výhľadmi. Ďalšou zastávkou bude mestečko Amalfi s krásnou plážou a malebným prístavom. Prehliadka mestečka s kostolom sv. Ondreja, námestím Piazza Duomo s fontánou Fontana del Popolo a kláštorom Chiostro del Paradiso. Popoludní oddych na pláži a kúpanie v Tyrénskom mori. V podvečerných hodinách návrat loďou späť do Neapola, presun do hotela, nocľah.

4. deň: 
Raňajky, celodenný súkromným autobusom do Pompejí, ktoré boli zničené erupciou sopky Vezuv. Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke autokarový transfer na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera.
V podvečerných hodinách tranfer do hotela, nocľah

 5. deň: 
Raňajky, odloženie batožiny, pokračovanie v prehliadke mesta Neapol: námestie Piazza Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, kostol Santa Chiara, Dóm, Archeologické múzeum a iné. Po prehliadke voľný program, možnosť nákupov na Via Toledo. V poobedňajších hodinách návrat na hotel, prevzatie batožiny, transfer na letisko, odlet z Neapolu do Viedne.


Ubytovanie:
3* Hotel Tiemo sa nachádza  v blízkosti stanice metra a centra mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu s výhľadom na mesto. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Spiatočná letenka z Viedne, vrátane letiskových poplatkov
  Spiatočná letenka z Viedne, vrátane letiskových poplatkov
 • Prehliadka so slovenským sprievodcom CK
  Prehliadka so slovenským sprievodcom CK
 • Ubytovanie v hoteli s raňajkami
  Ubytovanie v hoteli s raňajkami
 • Skúsená a spoľahlivá CK
  Skúsená a spoľahlivá CK
 • Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano
  Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

429,00 €

Bežná cena: 315,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 315 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 315 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

super organizácia zájazdu aj profesionalita, odbornosť a skúsenosti sprievodcu

Zákazník ZľavaDňa, 12. decembra 2019

Hodnotil ponuku 5-dňový zájazd pre 1 osobu (23.4.-27.4.2019)


9,0

pacila sa mi sprievodkina snazila sa ukazat nam vsetky zaujimavosti, aj si nasla cas sama odporucit ukazat, ist s nami kupit si miestne kulinarske speciality, dala rady, bola som s nou spokojna, program zajazdu bol tiez fajn, mozno by som pridala den, aby na cely program bolo viac casu

Miriam, 10. decembra 2019

Hodnotil ponuku 4-dňový letecký zájazd (Neapol, Capri,...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4
811 08 Bratislava
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

CK Royal Travel

Hotel Tiemo ***

Via Sannio,19
801 46 Neapol
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež