Letecký zájazd do Paríža a Versailles na 4 alebo 5 dní s ubytovaním v hoteli, raňajkami a prehliadkou mesta so sprievodcom

CK Royal Travel, Zájazd: Paríž - Francúzsko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Letecký zájazd do Paríža a Versailles na 4 alebo 5 dní s ubytovaním v hoteli, raňajkami a prehliadkou mesta so sprievodcom

CK Royal Travel, Zájazd: Paríž - Francúzsko CK Royal Travel, Zájazd: Paríž - Francúzsko (mapa)

Ukončené od 399,00 €

od 399,00 €

Bežná cena: 269 - 289,00 €

Spravte si výlet do Paríža, čarovného mesta na Seine. Obdivujte jeho nádherné historické pamiatky. Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu a gurmánskych špecialít počas 4-dňového aleho 5-dňového leteckého zájazdu. V rámci zájazdu zažijete aj prehliadku jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad - Versailles.

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

27 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Spiatočná letenka z Viedne, 2 ks batožiny Spiatočná letenka z Viedne, 2 ks batožiny

Ubytovanie v 3* hoteli blízko metra Ubytovanie v 3* hoteli blízko metra

Prehliadka Paríža so sprievodcom Prehliadka Paríža so sprievodcom

Najväčšie svetové pamiatky Paríža a jedinečného Versailles Najväčšie svetové pamiatky Paríža a jedinečného Versailles

CK Royal Travel

  • raňajky raňajky

Spravte si výlet do Paríža, čarovného mesta na Seine. Obdivujte jeho nádherné historické pamiatky. Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu a gurmánskych špecialít počas 4-dňového aleho 5-dňového leteckého zájazdu. V rámci zájazdu zažijete aj prehliadku jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad - Versailles.

Program 4- dňového zájazdu:

1. deň:
Voliteľný súkromný transfer z Bratislavy na letisko Schwechat. Odlet v obedňajších hodinách z letiska Schwechat (Viedeň), prílet do Paríža, súkromný transfer na hotel, odloženie batožiny. Presun metrom do umeleckej štvrťe Montmartre nazývanej aj brucho Paríža, kde si okrem iného prezriete baziliku Sacre Coeur, najstarší parížsky kostola St. Pierre, či svetoznámy kabaret Moulin Rouge. Vo večerných hodinách návrat metrom do hotela, nocľah.

2. deň:
Po raňajkách cesta do Versailles, prehliadka jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad, ktoré patria k najmonumentálnejším dielam tohto druhu na svete a ktoré neskôr kopírovali v mnohých ďalších  krajinách. Jedinečné fontány v záhradách palácu. Po prehliadke zámku návrat do Paríža, možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamätihodnosti z iného uhla. Prehliadka Champs- Elysées - najznámejší bulvár na svete, Víťazný oblúk - symbol moci a víťazstiev. Návrat metrom do hotela vo večerných hodinách, nocľah.  

3. deň:

Po raňajkách presun metrom do centra, výstup na Eiffelovu vežu - dominantu Paríža. Popoludní pešia prehliadka najznámejších pamiatok Paríža Latinská štvrť so Sorbonou, Pantheon, Luxemburské záhrady, jedinečné múzeum Louvre, Tullerijské záhrady, Place de la Concorde, Vo večerných hodinách návrat metrom do hotela, nocľah.

4. deň:
Po raňajkách odloženie batožiny, voľný program/alternatívny program so sprievodcom, v poobedňajších hodinách súkromný transfer na letisko a odlet do Viedne na letisko Schwechat. Voliteľný súkromný transfer do Bratislavy.

*zmena programu vyhradená

Ubytovanie
Hotel Campanile Paris Est – Bobigny ***

Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu.
Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút. Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou.
 

Program 5-dňového zájazdu:


1. deň
Voliteľný súkromný transfer z Bratislavy na letisko Schwechat. Odlet v doobedňajších hodinách z Viedne do Paríža, súkromný transfer z letiska do hotela,  ubytovanie. Presun metrom do umeleckej štvrťe Montmartre nazývanej aj brucho Paríža, kde okrem iného vzhliadnete baziliku Sacre Coeur, najstarší parížsky kostola St. Pierre, či svetoznámy kabaret Moulin Rouge, možnosť nákupov. Vo večerných hodinách návrat metrom do hotela, nocľah.

2. deň
Po raňajkách presun metrom do centra, pešia prehliadka najznámejších pamiatok Paríža - Latinská štvrť so Sorbonou, Pantheon, Luxemburské záhrady, jedinečné múzeum Louvre, Tullerijské záhrady, Place de la Concorde, Champs- Elysées - najznámejší bulvár na svete, Víťazný oblúk - symbol moci a víťazstiev. Vo večerných hodinách návrat metrom do hotela.

3. deň
Po raňajkách pokračovanie prehliadky Paríža so sprievodcom. Ráno výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža. Popoludní presun do najmodernejšej časti Paríža - La Defense, odtiaľ k Radnici s námestím, Centre Pompidou - múzeum moderného umenia, Les Halles - okolie bývalej starej tržnice, osobné voľno s možnosťou nákupov. Návrat metrom do hotela vo večerných hodinách.

4. deň 
Po raňajkách presun do Versailles, prehliadka jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad, ktoré patria k najmonumentálnejším dielam tohto druhu na svete a ktoré neskôr kopírovali v mnohých ďalších  krajinách. Jedinečné fontány a hudba v záhradách palácu. V podvečerných hodinách možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamätihodnosti z iného uhla. Návrat metrom do hotela. 

5. deň 
Po raňajkách odloženie batožiny, voľný program / program so sprievodcom možnosť nákupov, v obedňajších hodinách súkromný transfer na letisko, odlet z Paríža do Viedne.

Ubytovanie
Campanile Paris Est – Bobigny ***  ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu. Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút.Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetových stolov.  

 

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4
811 08 Bratislava
Slovensko
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk
Zobraziť partnerskú stránku

HotelCampanile Paris Est – Bobigny ***

304, Avenue Paul Vaillant Couturier,
93000 Bobigny
Francúzsko


Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem