Pobyt kúsok od zámku v penzióne Myslivna v Lednicko-valtickom areáli s polpenziou a vínom

Penzion Myslivna, okres Břeclav, Južná Morava - Lednice Penzion Myslivna, okres Břeclav, Južná Morava - Lednice (mapa)

Cena od 137,00 € Koupit! od 137,00 €

od 137,00 €

Bežná cena: 202 - 666,00 €

Nákupom získate minimálne 137 bodov

Čo vás čaká v penzióne Myslivna? Relax, bowling, biliard, skvelé jedlo i víno. Rozprávkovú atmosféru si navodíte prechádzkami po okolí zámockých záhrad. Pobyt vám potom spríjemnia bohaté raňajky a večere s džbánkom lahodného vína. Na výlet sa môžete vydať do Aqualandu Moravia, v ktorom sa dá oddychovať aj počas daždivých dní, alebo do obľúbeného vinárskeho mesta Mikulov.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

17 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Len 10 minút od zámku Lednice zo zoznamu UNESCO Len 10 minút od zámku Lednice zo zoznamu UNESCO

0,5 l vína k večeri z vinárstva Nečas Rakvice 0,5 l vína k večeri z vinárstva Nečas Rakvice

V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava

1 hodina biliardu a bowlingu 1 hodina biliardu a bowlingu

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

2 noci
137,00 €

3 noci
200,00 €

4 noci
262,00 €

5 nocí
325,00 €

6 nocí
387,00 €

7 nocí
450,00 €

Nákupom získate minimálne 137 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzion Myslivna

Čo vás čaká v penzióne Myslivna? Relax, bowling, biliard, skvelé jedlo i víno. Rozprávkovú atmosféru si navodíte prechádzkami po okolí zámockých záhrad. Pobyt vám potom spríjemnia bohaté raňajky a večere s džbánkom lahodného vína. Na výlet sa môžete vydať do Aqualandu Moravia, v ktorom sa dá oddychovať aj počas daždivých dní, alebo do obľúbeného vinárskeho mesta Mikulov.

Lednicko-valtický areál

Objavte podklady Česka a prežite rozprávkovú dovolenku v jednej z najkrajších oblastí zapísanej aj v zozname UNESCO, Lednicko-valtickom areáli. V pohostinnom moravskom kraji vám zázemie poskytne penzión Myslivna, iba 10 minút od zámku Lednice a na dosah aj ďalším moravským skvostom.

Okrem rozprávkových zámkov v Ledniciach (10 minút chôdze) a Valticiach (7 km), sú tu aj iné zaujímavosti: zrúcanina Janův hradLovecký zámoček, Apollónov chrám s dórskym stĺporadím, a mnoho ďalšieho.

Mesto Valtice

Dominantou Valtíc je barokový zámok s kaplnkou (využívaná k hudobným produkciám) a kostol Nanebovzatia Panny Márie. Obec sa pýši oficiálnym titulom "hlavné mesto vína". Sídli tu Národné vinárske centrum, ktoré prevádzkuje verejnú degustačnú expozíciu Salón vín ČR.

V okolí sa nachádzajú dve verejne prístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistna a Rendez-vous. Na sever vedie červená turistická trasa do Ledníc a modrá k hraničnému zámočku.

Vinárska turistika

Špecialitou Pálavy je vinárska turistika. Prechádza tadiaľ hneď niekoľko náučných vinárskych chodníkov a cyklotrás:

  • Na bicykli okolo Lednických rybníkov
  • Cyklotrasa č. 5043 Vranovice - Lednice
  • Cyklotrasa č. 5045 Lednice - Valtice
  • Cyklotrasa č. 412 Lednice - U Zlatého jeleňa
  • Cyklotrasa č. 41 Nový Přerov - Mikulov - Břeclav
  • Na bicykloch lužným lesom z Ledníc do Břeclavi
  • Vinársky náučný chodník Mikulov - 20 km trasa pre peších turistov i cyklistov, zoznamujúca s vinárskou históriou kraja pod Pálavou
  • Mikulovská vinárska cesta - 82 km trasa pre cyklistov vedúca Mikulovsku vinárskou podoblasťou, časť chodníka prechádza Lednicko-valtickým areálom
  • Moravská vínna cesta - 280 km trasa pre cyklistov vedúca všetkými moravskými vinárskymi podoblasťami

Wellness a vodné radovánky

Za oddychom môžete vyraziť do najväčšieho stredoeurópskeho aquaparku na Morave Aqualand Moravia s vodnými radovánkami vhodnými ako pre deti, tak i dospelých a všetko v zdravej vode z termálnych prameňov! Komplex na brehu priehrady Nové Mlýny, ktorý využíva miestne termálne pramene, vyrástol na 35 ha pozemku. Len aquapark zaberá plochu ôsmich futbalových ihrísk, okolo sa stavajú ďalšie športové a rekreačné objekty a hotely.

Neďaleko sú tiež obľúbené termálne kúpele Laa an der Thaya, ktoré ležia na samej hranici Rakúska, 2 km od bývalého hraničného prechodu Hevlín. Vodou z prameňov je napúšťaná sústava vnútorných a vonkajších bazénov. Horúca termálna voda sa pohybuje medzi 26 a 36 °C. Doprajte si zaujímavý zážitok z kúpania nielen vo vnútorných priestoroch, ale aj pod šírym nebom. Pripravený je pre vás soľný bazén s podvodnou hudbou, masážny bazén s vodnou stenou a masážnymi lavicami, ako aj zimná záhrada, ázijská odpočiváreň alebo termálne kino.

 

Kontakt

Penzion Myslivna

Nádražní 675
69144 Lednice
Česko
+420 519 340 220, +420 604 564 111

penzion@myslivna-lednice.cz
www.myslivna-lednice.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem