8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(33 hodnotení)

Permanentný makeup, nanoblading obočia, tetovanie obočia metódou mircoblading či so špeciálnou NANO ihlou - tieňované obočie alebo krásne pery

LokalitaEleonor Esthetic, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2021 podľa dostupnosti.

Nie sme každá vizážistka od narodenia. Aj napriek tomu, že sa máte radi, nehodláte stráviť pol života v kúpelni a večne dorovnávať a dofarbovávať to neposlušné obočie. Metódy, vďaka ktorým budete mať obočie hustejšie, pravidelnejšie a čo je najdôležitejšie, prirodzene vyzerajúce. A vydrží vám aj niekoľko rokov.

Snívate po pekne upravenom obočí?

Ideálnym riešením je microblading (vláskovanie) – metóda ručného tetovania obočia, ktorá spočíva v aplikácii pigmentu pod povrch pokožky pomocou špeciálnych čepieľok. Oproti klasickému tetovaniu strojčekom je obočie vytetované microbladingom jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene. S metódou Microblading budete mať už hneď po zobudení krásne upravené obočie.

Ako prebieha microblading?

 • Po konzultácii s klientkou nakreslia obočie, zvolia požadovaný tvar a vyberú vhodný farebný odtieň pigmentu
 • Aplikácia lokálneho anestetika pomocou krému Emla, nasleduje samotné tetovanie pomocou špeciálnych čepieľok
 • Približne po mesiaci k nám klientka prichádza na korekciu/korekcia nie je zahrnutá v cene kupónu
 •  
 • Pigment sa v pokožke udrží približne 1 až 3 roky.

V cene je zahrnuté:

Vstupná odborná konzultácia, úprava obočia, dezinfekcia tetovaného miesta, predkreslenie obočia, krémové lokálne anestetikum EMLA, tetovanie obočia metódou microblading, krém pre domáce ošetrenie, odborné poučenie o domácom ošetrovaní a priebehu hojenia v písomnej forme.

Microblading alebo permanentný makeup?

Permanentný make-up je procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní prírodných pigmentov do pokožky s garanciou absolútnej hygieny. Ihly, ktoré sa používajú pri práci sú sterilné a určené vždy len na jedno použitie. Tetovanie sa prevádza mikropigmentovaním vrchnej vrstvy pokožky, v čom spočíva aj zásadný rozdiel medzi klasickým tetovaním a permanentným make-upom. Permanentné farby neobsahujú ťažké kovy, sú absolútne zdravotne nezávadné a postupne blednú až do úplného zmiznutia.

MICROBLADING  je novšia technika tetovania obočia, obľúbená po celom svete. Ide o špeciálne pero s mikroihličkami. Mikroihličky ručne, nie strojovo, vkladajú minerálny pigment do vyšších vrstiev pokožky a to len do hĺbky max. 1 mm. Rozdiel v prístrojovom a ručnom tetovaní je v tom, že ručnou technikou sa robí vláskovaná realistická technika kresby chĺpkov v povrchu pokožky. Chĺpky sú tak úplne jemné, tenké a prirodzené. Obočie pôsobí absolútne realisticky, čím sa doladí jeho tvar a obočie sa zahustí.

Permanentný makeup vydrží niekoľko rokov, keďže tetovací prístroj ide viac do hĺbky, pri microbladingu je trvanie približne rok. 

Novinka - Púdrové obočie

Permanentný makeup obočia novou vyhľadávanou metódou so špeciálnou NANO ihlou - tieňované obočie. Nie sme každá vizážistka od narodenia. Aj napriek tomu, že sa máte radi, nehodláte stráviť pol života v kúpelni a večne dorovnávať a dofarbovávať to neposlušné obočie. Metódu, vďaka ktorej budete mať obočie hustejšie, pravidelnejšie a čo je najdôležitejšie, prirodzene vyzerajúce vďaka púdrovému tieňovanému efektu. A vydrží vám aj niekoľko rokov.

NANO Blading

Nanoblading obočia je novinka v oblasti permanentného Make-upu. Jedná sa o novú NANO technológiu, so špeciálnou NANO ihlou vyvinutou pre tvorbu naozaj jemných a prirodzených vláskov obočia. Výsledok pôsobí veľmi prirodzene a jemne.

O salóne

Eleonor Esthetic nájdete priamo pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici. Maximálna profesionalita, individuálny prístup a príjemné prostredie. Určite oceníte aj kvalitu materiálov bioEvolution, O.P.I., Smart Lashes a ProNails. Ponúkajú služby v oblasti manikúry, nechtového dizajnu, permanentného predlžovania rias, permanentného make-upu, mezoterapie a microbladingu. Nájdete tu kvalitné produkty, kvalifikované poradenstvo, pedantnosť, profesionalitu a ústretové jednanie v každom smere.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V cene je zahrnuté aj anestetikum a konzultácia
  V cene je zahrnuté aj anestetikum a konzultácia
 • Veľmi prirodzený a jemný výsledný efekt
  Veľmi prirodzený a jemný výsledný efekt
 • Trvácnosť obočia je niekoľko rokov
  Trvácnosť obočia je niekoľko rokov
 • Možnosť doladenia formy a farby
  Možnosť doladenia formy a farby
 • Salón nájdete priamo pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici
  Salón nájdete priamo pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici

od 79,90 €

Bežná cena: 180 - 240,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 79 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 79 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

33 hodnotení

19 zákazníkov odporúča

10

veľmi milá tatérka, pekne a čisto pracuje

Zákazník ZľavaDňa, 9. novembra 2019

Hodnotil ponuku Novinka! Púdrové obočie - permanentný makeup...


10

Velmi mila a ustretova p. kozmeticka. Pekny vysledok aj praca.

Zákazník ZľavaDňa, 7. augusta 2019

Hodnotil ponuku Novinka! Púdrové obočie - permanentný makeup...

Kontakt

Eleonor Esthetic

Eleonor Esthetic

Zámocká 32
81101 Bratislava - Staré Mesto
+421 903 626 397

eleonoresthetic@gmail.com
www.facebook.com/pg/Eleonor-Es...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež