9,3

Vynikajúce hodnotenie
(35 hodnotení)

Rodinný relax v hoteli Glamour**** pri Zemplínskej šírave s polpenziou a wellness

LokalitaHotel Glamour, Zemplínska Šírava - Kaluža (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

Decká sa hrajú na ihrisku a vy si zatiaľ vychutnávate z terasy pohár welcome drinku. Súkromná pláž, vynikajúca večera a spoločná prechádzka s výhľadom na Zemplínsku šíravu. 4-hviezdičkový hotel Glamour totiž stojí priamo na jej brehu. A je pripravený naplniť vaše očakávania o perfektnom pobyte - hneď teraz.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hotel na brehu Zemplínskej šíravy so súkromnou plážou
  Hotel na brehu Zemplínskej šíravy so súkromnou plážou
 • Spoločný relax vo wellness
  Spoločný relax vo wellness
 • Raňajky a večera v cene
  Raňajky a večera v cene
 • Baby friendly - detský kútik, ihrisko, preliezky, kolotoč, hojdačky
  Baby friendly - detský kútik, ihrisko, preliezky, kolotoč, hojdačky
 • 30 % zľava do Thermalparku Šírava
  30 % zľava do Thermalparku Šírava

od 96,00 €

Bežná cena: 125 - 599,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 96 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 25.07.2021 o 11:50.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 2 noci
  229,00 €
 • 3 noci
  339,00 €
 • 4 noci
  449,00 €
 • 5 nocí
  559,00 €
 • 1 noc
  96,00 €
 • 2 noci
  169,00 €
 • 3 noci
  229,00 €
 • 4 noci
  279,00 €
 • 1 noc
  115,00 €
 • 2 noci
  209,00 €
 • 3 noci
  279,00 €
 • 4 noci
  349,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 96 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

35 hodnotení

27 zákazníkov odporúča

10

Pobyt som absolvovala s mamou ako vianočný darček a musím povedať, že to bol skvelý pobyt, ubytovanie, jedlo aj prístup personálu na vysokej úrovni, 10 minút pešo Thermal park, môžem len odporúčať a ďakujem za príjemný pobyt :)

Lucia, 10. februára 2020

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci s...


10

Príjemné prostredie, ochotný personál a veľmi dobrá kuchyňa.

Gejza, 11. novembra 2019

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 3 noci s...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Hotel Glamour

Hotel Glamour

Kaluža 744
07236 Kaluža
056 688 0555, 0908 975 269

recepcia@hotelglamour.sk
www.hotelglamour.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

900
m
Thermalpark Šírava

Thermalpark Šírava

Thermalpark bol oficiálne otvorená v roku 2014. Pozostáva zo štyroch bazénov - masážneho, vlnového, detského a relaxčného.

2
km
Zemplínska šírava

Zemplínska šírava

Zemplínska Šírava patrí najmä v lete medzi obľúbené rekreačné strediská. Na jej severnej strane je viacero rekreačných zariadení, napríklad Hôrka, Kaluža, Paľkov a Kamenec. V... Viac strediskách sú požičovne člnov, vodných bicyklov, vodných skútrov, vodných lyží a windsurfingov. Strediská sú tiež turistickým východiskom do Vihorlatských vrchov. Z lodného prístavu pravidelne premávajú vyhliadkové výletné lode. Na Zemplínskej šírave sú výborné možnosti na rybolov.

5
km
Viniansky hrad

Viniansky hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia pri obci Vinné v okrese Michalovce. Pôvodný hrad bol postavený na sopečnej kryhe na južných výbežkoch Vihorlatských vrchov. Našlo sa tu... Viac takmer 2000 medených mincí v hlinenom krčahu, pestrofarebné renesančné kachlice, rôzne kovové kľúče, hroty šípov a zvyšky keramiky. Objavený bol tiež neporušený vinič, ktorého vek sa odhaduje na približne 200 rokov. Na hrad vedú značkované turistické chodníky.

8
km
Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum

Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum

Zbierka a expozície múzea sú umiestnené v priestoroch barokovo–klasicistického kaštieľa zo 17. storočia. Nájdete tu prírodovednú, archeologickú, umelecko-historickú, etnologickú a... Viac historickú expozíciu.

12
km
Vihorlat

Vihorlat

Vihorlat, najvyšši vrch Vihorlatských vrchov je veľmi obľúbeným cieľom turistov. Jeho vrchná časť bola vyhlásená za národnú prírodnú pamiatku, pretože sa tu nachádzajú pralesovité... Viac porasty s výskytom až 250-ročných stromov. Východiskom na výstup môže byť napríklad obev Poruba pod Vihorlatom.

14
km
Gitarové múzeum

Gitarové múzeum

Múzeum zachytáva kompletný vývoj a výrobu elektrofonických gitár v Československu po 2. svetovej vojne. Možete tu vidieť až 250 z viac ako 1100 dobových exponátov gitár,... Viac kontrabasov či havajských gitár, ale aj klávesové nástroje, zosilňovače, efekty či dokonca dobové koncertné osvetlenie. Nachádzajú sa tu aj gitary známych muzikantov Petra Jandu a Maťa Ďurindu. Zaujímavými exponátmi sú gitara Grazioso Resonet (na takomto modely začínal aj chrobák George Harrison), gitara z plastu či v tvare coca-coly. Niektoré z vystavených gitár si môžete aj vyskúšať.

15
km
Senianske rybníky

Senianske rybníky

Senianske rybníky sú jedným z najvýznamnejších vtáčích území v strednej Európe. Vedie tadiaľto náučný chodník na ktorom sú vybudované vyhliadkové veže na pozorovanie vtáct... Viacva. Okrem bežných druhov vodného vtáctva tu možno vidieť napr. i vzácneho orliaka morského, kormorána veľkého, lyžičiara obyčajného, potápku chochlatú či chriašteľa malého.

16
km
Vihorlatské múzeum (Kaštieľ)

Vihorlatské múzeum (Kaštieľ)

Pôvodne renesančný kaštieľ z roku 1610 bol koncom 19. storočia prestavaný podľa vzoru francúzskych barokových zámkov. V súčasnosti sa v ňom nachádza múzeum.

16
km
Humenné - skanzen

Humenné - skanzen

Expozícia ľudovej architektúry sa nachádza asi 200 m od budovy kaštieľa, v ktorom sídli aj Vihorlatské múzeum. Nájdete tu najtypickejšie stavby ľudovej architektúry... Viac východokarpatskej oblasti a jednu sakrálnu stavbu. Hlavným stavebným materiálom objektov je drevo, hlina a slama. Expozícia je súčasťou Vihorlatského múzea Humenné

17
km
Hrad Brekov

Hrad Brekov

Hrad sa vypína na brale s pekným výhľadom na Humenné a Strážske. Hrad vznikol koncom 13. storočia na mieste staršieho hradiska z obdobia Veľkej Moravy. V čase protihabsburských... Viac povstaní ho viackrát poškodili Rákócziho a Thökölyho vojaci. Ako pevnosť zanikol koncom 17. storočia, pričom dodnes sa z neho zachovala len časť múrov a niektoré klenby.

18
km
Sninský kameň

Sninský kameň

Nachádza sa v pohorí Vihorlat na východe Slovenska. Zároveň je dominantným vrchom okolia Sniny. Skalnaté bralá na jeho vrchole sú pre turistov prístupné pomocou železných schodov... Viac a je z nich krásny výhľad na široké okolie. Vrch bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

19
km
Vihorlatský prales

Vihorlatský prales

Nájdete tu zachovalé bukové pralesy s vyše 240-ročnými exemplármi. Územie poralesa vo Vihorlatských vrchoch bolo vyhlásené za lokalitu Svetového prírodného dedičstva UNESCO.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež