Šachové tréningy online pre každého – rozviňte svojich 10 hlavných zručností

Šachové tréningy, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Šachové tréningy online pre každého – rozviňte svojich 10 hlavných zručností

Šachové tréningy, Slovensko Šachové tréningy, Slovensko (mapa)

Ukončené od 39,50 €

od 39,50 €

Bežná cena: 52,80 - 298,80 €

Každý, bez ohľadu na vek a výkonnosť, sa môže šach naučiť alebo sa v ňom zlepšiť. Rozviniete svoje analytické schopnosti, rozhodnosť, kreativitu, súťaživosť i koncentráciu. Budete ľahšie zvládať prácu pod časovým tlakom. Logika, uvažovanie, ostrá myseľ. Nie je to tak, že túto hru hrajú len nadpriemerne inteligentní ľudia – samotná hra vás nimi urobí.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 941 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Ročné predplatné, 3 balíčky na výber Ročné predplatné, 3 balíčky na výber

Tréningový plán a materiál od profesionálnych trénerov Tréningový plán a materiál od profesionálnych trénerov

To naj od veľmajstra - 6 hodinových lekcií slovenskej jednotky To naj od veľmajstra - 6 hodinových lekcií slovenskej jednotky

Dve e-knihy na zdokonalenie sa Dve e-knihy na zdokonalenie sa

Viac informácií

Každý, bez ohľadu na vek a výkonnosť, sa môže šach naučiť alebo sa v ňom zlepšiť. Rozviniete svoje analytické schopnosti, rozhodnosť, kreativitu, súťaživosť i koncentráciu. Budete ľahšie zvládať prácu pod časovým tlakom. Logika, uvažovanie, ostrá myseľ. Nie je to tak, že túto hru hrajú len nadpriemerne inteligentní ľudia – samotná hra vás nimi urobí.

Šachové tréningy

Učíme ľudí rôznych vekových kategórií hrať šach a zlepšujeme ich v ňom, aby si rozvíjali myslenie a dosahovali tak efektívnejší a hlavne kreatívnejší život. Zakladáme si na 3 základných hodnotách:

1. Koncepcia/systém - overené praxou. Nemusíte vedieť, čo trénovať, máte od nás vytvorený tréningový plán a materiály na rôznych úrovniach.

2. Profesionalita - dostávate od nás tréningové materiály podané profesionálnymi trénermi a profíkmi.

3. Efektivita - využívame interaktivitu - tréner vám povie, kedy si lekciu zastaviť, zamyslieť sa nad danou situáciou, vyriešiť ju a kedy pokračovať ďalej.

Šachové tréningy sú šachový domov pre všetkých :)

Multigeneračný šport, ktorý je s nami už po stáročia

- Na šachu je zaujímavé to, že jestvuje po našom boku tak dlho, že ho môžeme považovať za akýsi mnohogeneračný druh činnosti. Šach rady hrajú deti, radi si ho zahrajú ľudia v strednom veku a dokážu ho hrať aj sedemdesiatnici či osemdesiatnici.
- Šach je skvelá rodinná hra, ktorá môže byť odovzdávaná vo vašej rodine po generácie.

ŠACH VÁM ROZVINIE SCHOPNOSTI A ZRUČNOSTI

1. Analytická schopnosť + schopnosť niesť následky za svoje rozhodnutia
2. Rozhodnosť
3. Kreativita
4. Práca pod časovým tlakom
5. Premýšľanie, predvídanie a plánovanie
6. Vedie k disciplíne a učí nepodceňovať nášho protivníka
7. Súťaživosť
8. Trpezlivosť
9. Koncentrácia alebo sústredenie na jednu vec dlhší čas
10. Logika, uvažovanie a intelekt

Vďaka šachu

- sa stávate kreatívnejším a rozhodnejším človekom,
- začínate viac plánovať a predvídať,
- dokážete sa viac koncentrovať a ste trpezlivejší.

Omyl, ktorý oklamal väčšinu

Väčšina ľudí často trpí mylnou predstavou, že šach hrajú iba inteligentní ľudia. V skutočnosti je to inak. Práve tá hra vás spraví inteligentnými. Dodáva vám hodnoty a zručnosti, ktoré budete využívať po zvyšok svojho života. Veda to dokázala vo viacerých štúdiách.

Šach je vyrovnávacím gólom!

Dôležitým faktom je to, že šach je akýmsi “vyrovnávacím gólom”. Nezáleží na veku, na pohlaví, jazyku, náboženstve, rase či na sociálno-ekonomickej situácii. Šach je vyrovnávacím gólom pre všetkých. Dodáva sebadôveru, zvyšuje sebavedomie a ukazuje, že aj keď nemáme potrebné zdroje, máme potenciál uspieť

Veda je k šachu rozhodne naklonená - vedecké fakty

Vedci spoločne s akademikmi čoraz viac považujú šach za akýsi pokrm pre mozog, ktorý napomáha zvyšovať hodnotu IQ, zdokonaľovať čitateľské zručnosti, zlepšovať pamäť a koncentráciu, a údajne je dokonca schopný v neskorších rokoch života zabrániť vzniku demencie či iných chronických porúch mozgu.

Šach má 64 políčok, 32 figúrok, jasne stanovené pravidlá o tom, čo môžete urobiť, ako aj zásady, ktoré by ste mali dodržiavať a z času na čas aj porušiť. Máte na to kreativitu.

Šach a deti

“Riešenie problémov je pre deti veľmi dôležité. Deti sa musia naučiť disciplíne, za pomoci ktorej sa budú môcť na riešenie problémov sústrediť. Nikto iný im v tom nepomôže. Je to naozaj len na vás, aby ste to zmenili. Ak to bol dobrý ťah, vyhráte, no ak to bol zlý ťah, prehráte. Vďaka šachu sa naučia pocitu zodpovednosti a to nie spôsobom, že im budeme o zodpovednosti rozprávať, no spôsobom učenia a hraním súťaživých hier.”

(Garry Kasparov – ruský šachový veľmajster narodený v Baku a bývalý majster sveta v šachu. Mnohí ho považujú za najväčšieho šachového hráča všetkých čias. Dokázal sa udržať v svetovom rebríčku na 1. mieste 255 mesiacov.)

“Jednoducho verím, že šach je skvelým vzdelávacím nástrojom pre deti a zároveň sa môže stať veľmi príjemnou rodinnou hrou. Môže sa to v niektorých ohľadoch podobať jazyku, ktorý sa kedysi učili – dieťa sa popritom učí a zároveň aj baví. Bez ohľadu na to, do ktorej krajiny idete, vďaka šachu si môžete vytvoriť nové priateľstvá, či už na vlakovej stanici, v parku, alebo kdekoľvek inde.”

(Judit Polgar – maďarská šachová veľmajsterka, považovaná za najsilnejsiu šachistku všetkých čias. V septembri 2015 ukončila svoju kariéru.)

Šach a dôchodcovia

“Momentálne medicínska veda ešte stále nemá odpoveď na chorobu, akou je napr. demencia. Doposiaľ nejestvujú lieky, ktoré by mohli zabraňovať vzniku Alzheimerovej choroby, avšak bolo preukázané, že hranie šachu je schopné spomaľovať progres tejto choroby u pacientov starších než 75 rokov.”

(Franco Campanella DO – neurológ z AdvocateHealthCare)

Kontakt

Šachové tréningy

Šachové tréningy

Korunní 2569/108
101 00 Praha 10 - Vinohrady
Česko
+421 944 501 799

info@sachovetreningy.sk
sachovetreningy.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem