Vychýrená Koliba Kamzík s komfortným ubytovaním a skvelou slovenskou reštauráciou

APLEND KOLIBA KAMZÍK **, Vysoké Tatry – Starý Smokovec

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Vychýrená Koliba Kamzík s komfortným ubytovaním a skvelou slovenskou reštauráciou

APLEND KOLIBA KAMZÍK **, okres Poprad, Vysoké Tatry – Starý Smokovec APLEND KOLIBA KAMZÍK **, okres Poprad, Vysoké Tatry – Starý Smokovec (mapa)

Ukončené od 179,00 €

od 179,00 €

Bežná cena: 205,20 - 765,20 €

Stojíte pred Kolibou Kamzík a dýchate ten perfektný horský vzduch. Nad vami sa rozprestiera prekrásna panoráma Tatier. Dajte si načas, veď raňajky sa vám chystajú. Pôjdete sa prejsť? Skočíte do aquaparku? Alebo si len tak poleňošíte v posteli? Či ste fanúšikom pasívneho alebo aktívneho oddychu, tu si každý príde na svoje.

9,6

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

K lanovke na Lomnický štít len 9 minút autom K lanovke na Lomnický štít len 9 minút autom

1 dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma 1 dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma

Chutné raňajky a fľaša vína v cene Chutné raňajky a fľaša vína v cene

Do AquaCity Poprad je to len 15 km Do AquaCity Poprad je to len 15 km

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ponuka je ukončená.

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

APLEND KOLIBA KAMZÍK **

 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • detský kútik detský kútik
 • reštaurácia reštaurácia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • raňajky raňajky
 • platené parkovanie platené parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • 2 prístelky 2 prístelky

Stojíte pred Kolibou Kamzík a dýchate ten perfektný horský vzduch. Nad vami sa rozprestiera prekrásna panoráma Tatier. Dajte si načas, veď raňajky sa vám chystajú. Pôjdete sa prejsť? Skočíte do aquaparku? Alebo si len tak poleňošíte v posteli? Či ste fanúšikom pasívneho alebo aktívneho oddychu, tu si každý príde na svoje.

Koliba Kamzík

Koliba Kamzík sa nachádza na začiatku jednej z najznámejších častí Vysokých Tatier, v Starom Smokovci. Budova Koliby Kamzík zastrešuje nie len ubytovaciu časť, ale aj reštauračný priestor, v ktorom sú ubytovaným hosťom podávané raňajky formou bufetu. Recepcia situovaná v objekte ponúka hosťom svoje služby denne v čase od 7.00 do 18.00 hod. vrátane možnosti zapožičania bicyklov.

Apartmány a štúdia Koliby Kamzík sú umiestnené v tesnej blízkosti stanice pozemnej lanovky premávajúcej na Hrebienok. Apartmánový dom disponuje štyrmi apartmánmi a štyrmi štúdiami, pričom každé zo zariadení má vlastné sociálne zariadenie, kuchynský kút, televízor a bezplatné internetové pripojenie. Celkovo sa v Kolibe Kamzík nachádza 16 pevných lôžok a 16 prístelkových lôžok, pričom každý apartmán/štúdio má možnosť prístelky.

Štúdio 2+2

 • Štúdio je vhodné pre 2 - 4 osoby. 
 • Štúdio pozostáva z jednej miestnosti s obývacím priestorom s manželskou posteľou (alebo dvomi oddelenými lôžkami) a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, TV, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou a WC.
 • Pri rezervácii prosíme o upresnenie typu postelí (manželská posteľ/oddelené lôžka). Preferencia typu lôžok záleží na dostupnosti štúdii.

Apartmán 2+2

 • Apartmán je vhodný pre 2-4 osoby.
 • Apartmán pozostáva z 2 miestnosti: spálňa s manželskou posteľou pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC.

Reštaurácia

Budova Koliby Kamzík zastrešuje nielen ubytovaciu časť, ale aj reštauračný priestor, v ktorom sú ubytovaným hosťom podávané raňajky formou bufetu.

Okolie

Prostredie Starého Smokovca poskytuje jedinečný zážitok rodinám s deťmi, vysokohorským turistom i bežnému návštevníkovi hľadajúcemu nové miesta. Rozmanitosť jednej z najznámejších lokalít Vysokých Tatier nepozná hraníc. 

Poloha Starého Smokovca je ideálnou z hľadiska nenáročnej i vysokohorskej turistiky, ktorá má svoj štartovací bod práve tu a to platí pre väčšinu vyššie položených tatranských štítov, dolín, kotlín, jazier i plies. Obľúbenými cieľmi nadšených turistov sú vysoké tatranské štíty, medzi inými Slavkovský štít, rovnako ako magické Studenovodské vodopády. Vysoko navštevované sú taktiež horské chaty, ktorých je v blízkosti Starého Smokovca viac, ako by ste dokázali spočítať na jednej ruke.

Jedinečný zážitok poskytuje taktiež pozemná lanovka premávajúca na Hrebienok, ktorý je jedným z najnavštevovanejších miest v rámci celého Tatranského Národného Parku. Okrem dych vyrážajúcej panorámy a čistého horského vzduchu poskytuje aj veľa kultúrnych zaujímavostí. V zimnom období sa jedná predovšetkým o Tatranský Dom, no a v letných mesiacoch sa, predovšetkým s menšími ratolesťami, oplatí zavítať na Medvedie dni či vyskúšať tubing.

Pokiaľ ste fanúšikmi športových aktivít, istotne oceníte možnosť dobrej lyžovačky alebo cykloturistiky na Popradskej magistrále prechádzajúcej Starým Smokovcom až na hranice Poľska. Za povšimnutie určite stojí aj očarujúca Tatranská magistrála z Hrebienka na Skalnaté pleso. 

Ak je vaším cieľom navštíviť v rámci svojho voľna i menej typické miesta, odporúčame magickú Tricklandiu. Medzi charakteristické črty Starého Smokovca radíme predovšetkým drevenú architektúru, ktorú vidno na nejednom hoteli, reštaurácii i na unikátnom drevenom kostole. 

Starý Smokovec je jednoducho dokonalým útočiskom pre návštevníka akéhokoľvek veku či povahy. Pohľad na majestátne štíty Tatier v kombinácii s okolitou panenskou prírodou vytvára v srdci snáď každého Slováka hrdosť na naše prírodné dedičstvo a zanecháva neopakovateľný dojem v mysliach zahraničných návštevníkov. 

Kontakt

APLEND KOLIBA KAMZÍK **

APLEND KOLIBA KAMZÍK **

Starý Smokovec 8
06201 Starý Smokovec
Slovensko
+421 904 744 000

tatry@aplend.com
www.aplend.com/ubytovanie/54/a...
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem