Odstránenie červených žiliek na tvári alebo na tele v Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum, Bratislava - Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Odstránenie červených žiliek na tvári alebo na tele v Beauty Esthetic Centrum

Beauty Esthetic Centrum, okres Bratislava III, Bratislava - Nové Mesto Beauty Esthetic Centrum, okres Bratislava III, Bratislava - Nové Mesto (mapa)

Ukončené od 14,90 €

od 14,90 €

Bežná cena: 35 - 79,00 €

Ak máte starosti so žilkami, zbavte sa ich pomocou najnovšej technológie - prístrojom Anife 3D. Výsledok už po prvom sedení. Už nebudete musieť skrývať svoju tvár pod vrstvami mejkapu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 397 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Takmer okamžitý efekt Takmer okamžitý efekt

Oblasť 1 - 5 cm² Oblasť 1 - 5 cm²

Na tvári alebo na tele Na tvári alebo na tele

Už žiadne krycie manévre Už žiadne krycie manévre

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Beauty Esthetic Centrum

Ak máte starosti so žilkami, zbavte sa ich pomocou najnovšej technológie - prístrojom Anife 3D. Výsledok už po prvom sedení. Už nebudete musieť skrývať svoju tvár pod vrstvami mejkapu.

Žilky na tvári a na tele

Aj vy patríte medzi ženy, ktoré sa deň čo deň snažia mejkapom zakryť červené žilky? Na tvári skutočne nie sú žiadnou ozdobou a môžu vytvárať dojem nesprávnej starostlivosti.

Červené žilky nás netrápia len na tvári, ale veľmi často aj na stehnách, lýtkach či chodidlách. Dôvodov môže byť viacero, či už je to dedičnosť alebo zvýšená námaha alebo nosenie vysokých podpätkov.

Prístroj ANIFE 3D

Precíznosť ošetrenia prístrojom ANIFE 3D, ktorý pracuje s ihlou tenšou ako vlas, a digitálne riadený kontrolný systém nastavenia energie zaručuje odstránenie už prvých prejavov rozšírených žiliek pri minimálnom resp. žiadnom poškodení pokožky.

Pri menších ošetreniach a jemnejších žilkách nezostávajú takmer žiadne chrastičky, pri hrubších cievkach alebo citlivejšej pokožke môžu vzniknúť chrasty, ktoré však po pár dňoch zmiznú.

Na rozdiel od iných ošetrení ako je intenzívne pulzné svetlo (IPL), lasery, fotónové svetlo, kde je nutných viacero ošetrení na dosiahnutie želateľného efektu, pri tomto prístroji nastáva takmer okamžitý efekt a vo väčšine prípadoch postačí len jedno ošetrenie.

Prístroj na odstránenie červených žiliek Anife 3D využíva ultra vysokú frekvenciu 30 MHz k okamžitej koagulácii hemoglobínu vo väčších kapilároch a k ich uzatvorení. 3D efekt odstraňuje a rozbíja hemoglobín cielene vysokou teplotou s frekvenciou 1/100 za sekundu.

 

Výsledný efekt ošetrenia

Rozšírené cievky môžu byť odstránené už po jedinom ošetrení. Pomáha aj pri odstraňovaní lézií, kapilár a intravaskulárneho hemoglobinu, ktorého malé molekuly sú absorbované do kožného tkaniva.

Vysoká hustota energie spôsobuje to, že tkanivo je koagulované takmer okamžite a sú absorbované v priebehu 3-7 dní. Pre červené žilky väčšieho rozsahu je nutné ošetrenie opakovať.

Kontakt

Beauty Esthetic Centrum

Šancová ulica 108 (pri Trnavskom myte vedľa polikliniky)
831 04 Bratislava
Slovensko
+421 915 037 885

beautyesthetic@centrum.sk
beautyesthetic.wix.com/home
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať