EXTRA DLHÁ PLATNOSŤ: Penzión Modrá ryba s raňajkami a výhľadom na Dunaj i ostrihomskú baziliku

Penzión Modrá ryba, okres Nové Zámky, Chľaba Penzión Modrá ryba, okres Nové Zámky, Chľaba (mapa)

Cena od 119,00 € Kúpiť od 119,00 €

od 119,00 €

Bežná cena: 130 - 390,00 €

Nákupom získate minimálne 119 bodov

Dlhá platnosť

Príjemný penzión v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov, len kúsok od mesta Štúrovo či Ostrihom, v ktorom stojí známa bazilika. A práve na ňu a tiež na Dunaj dovidíte priamo z okna vašej izby. V penzióne sa nachádza aj vyhľadávaná reštaurácia so špecialitami, ktoré si zamilujete.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 620 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Neďaleko Štúrova alebo Ostrihomu (7 km) Neďaleko Štúrova alebo Ostrihomu (7 km)

Krásny výhľad na hory, Dunaj a baziliku z každej izby Krásny výhľad na hory, Dunaj a baziliku z každej izby

V prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov V prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov

Vyhľadávaná reštaurácia priamo v penzióne Vyhľadávaná reštaurácia priamo v penzióne

Covid automat

Pre okres Nové Zámky

Oranžová Od pondelka 11.10.2021. Zistiť viac

Oranžová Od pondelka 18.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

2 noci
119,00 €

3 noci
179,00 €

4 noci
236,00 €

5 nocí
296,00 €

6 nocí
356,00 €

Nákupom získate minimálne 119 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión Modrá ryba

Príjemný penzión v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov, len kúsok od mesta Štúrovo či Ostrihom, v ktorom stojí známa bazilika. A práve na ňu a tiež na Dunaj dovidíte priamo z okna vašej izby. V penzióne sa nachádza aj vyhľadávaná reštaurácia so špecialitami, ktoré si zamilujete.

V okolí

Vadaš Thermal Resort

Vadaš Thermal Resort

Jednou z najobľúbenejších atrakcií v Štúrove je miestne termálne kúpalisko Vadaš. Termálna voda bola objavená v roku 1973 pri vŕtaní studne, má teplotu 39,7 °C. Vo Vadaš Thermal Resort nájdete celkom 12 zážitkových bazénov, z toho 6 celoročne otvorených. Okrem bazénov ponúkame zábavu aj v toboganovom parku, na multifunkčnom športovom ihrisku, na kolotočoch, v lanovom parku a na celoročne otvorenom rybárskom jazere. Vo wellness centre s celkovou rozlohou 900 m2 sú tri bazény s termálnou vodou, vírivka s exkluzívnym výhľadom na ostrihomskú baziliku, saunový svet, soľná kabína a zážitkové sprchy so svetelnou a zvukovou terapiou.

Vyšehrad

Visehrad

Veľký význam pre naše dejiny má len 25 kilometrov vzdialené mestečko Vyšehrad (Visegrád), nesúce rovnaký slovenský názov ako známa štvrť v Prahe. Z Ostrihomu sa sem cestou popri Dunaji dostanete asi za pol hodinku. Neváhajte si však spraviť aspoň malú prestávku, v oblasti nájdete mnoho malebných prírodných zákutí aj niekoľko csárd, kde môžete ochutnať to najlepšie z lokálnej kuchyne. Starobylé mestečko v ohybe Dunaja je nám známe najmä ako miesto vzniku Vyšehradskej skupiny (V4) v roku 1991. Hrad, ktorý bol svedkom významných udalostí môžete navštíviť dodnes. 

Pohorie Burda

Pohorie Burda

Pohorie Burda sa nachádza na juhozápadnom Slovensku, na hraniciach s Maďarskom. Územím pohoria vedú tri značkované turistické trasy. Červeno-značený z obce Kamenica nad Hronom južnými svahmi NPR Burdov k železničnej zastávke Kováčov, najdlhší modro-značený z osady Kováčov, okrajom obce Chľaba, cez Veľkú dolinu, popod Kráľovu horu (373,5 m n. m.) a pripája sa k černo-značenému chodníku. Žlto-značený turistický chodník je krátkou spojkou od železničnej zastávky Kováčov do rekreačnej osady Kováčov. 

Štúrovo

Štúrovo

Štúrovo leží v najteplejšej oblasti Slovenska, kde prírodu dotvárajú rieky Dunaj, Hron a Ipeľ spolu s Kováčovskými kopcami. Medzi najznámejšie pamiatky mesta patrí most Márie Valérie spájajúci Štúrovo s maďarským Ostrihomom. Štúrovo je vďaka známemu kúpalisku hojne navštevované najmä počas letných mesiacov. Je však aj vstupnou bránou k našim južným susedom.

Bazilika v Ostrihome

Bazilika v Ostrihome

Dominantou mesta je bazilika sv. Štefana, hrdo sa týčiaca na pahorku nad Dunajom. Predpokladá sa, že ide o druhú najväčšiu baziliku na svete, hneď po bazilike vo Vatikáne. Na Hradnom návrší, kde leží, bolo v minulosti až sedem kostolov. Tie sa stali základom prekrásnej baziliky. Jej stavba sa začala v roku 1822. Bazilika je 118 m dlhá a 40 m široká, vnútorná výška kupoly je 71,6 metra a držia ju múry s hrúbkou 17 metrov. Priečelie zdobí osem 22 m vysokých stĺpov korintského štýlu. Chrám mal nezastupiteľnú úlohu v maďarských dejinách, stalo sa z neho duchovné centrum celej krajiny.

Kontakt

Penzión Modrá ryba

Penzión Modrá ryba

Kováčov 337 ,
943 66 Chľaba ,
0908 036 539, 0905 241 100

info@modraryba.sk
modraryba.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem