Pobyt v čarovnej Levoči v Penzióne Rodina

Penzión Rodina, okres Levoča, Levoča Penzión Rodina, okres Levoča, Levoča (mapa)

Cena od 79,00 € Kúpiť od 79,00 €

od 79,00 €

Bežná cena: 96 - 297,00 €

Nákupom získate minimálne 79 bodov

Stredoveké mesto Levoča je niečo ako celebrita medzi slovenskými mestami. Historické centrum a okolie je zaujímavé vďaka svojej histórii, unikátnym pamiatkam a prírodným krásam. A vďaka rodinnému ubytovaniu s príjemnou atmosférou a nádhernou záhradou si tento slovenský unikát vychutnáte plnými dúškami.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 952 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Na skok Levočská dolina alebo Vysoké Tatry 20 min. autom Na skok Levočská dolina alebo Vysoké Tatry 20 min. autom

Knižnica, spoločenské hry, bar pre ubytovaných hostí, veľký detský kútik Knižnica, spoločenské hry, bar pre ubytovaných hostí, veľký detský kútik

Krásna veľká záhrada Krásna veľká záhrada

V srdci Levoče hneď vedľa Menhardskej brány V srdci Levoče hneď vedľa Menhardskej brány

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
79,00 €

3 noci
118,00 €

4 noci
158,00 €

5 nocí
193,00 €

6 nocí
228,00 €

7 nocí
263,00 €

Nákupom získate minimálne 79 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión Rodina

Stredoveké mesto Levoča je niečo ako celebrita medzi slovenskými mestami. Historické centrum a okolie je zaujímavé vďaka svojej histórii, unikátnym pamiatkam a prírodným krásam. A vďaka rodinnému ubytovaniu s príjemnou atmosférou a nádhernou záhradou si tento slovenský unikát vychutnáte plnými dúškami.

Penzión Rodina - váš príjemný pobyt

Je príjemným miestom na oddych vďaka svojej nádhernej záhrade a rodinnej atmosfére. Máte to na skok všetky historické pamiatky v Levoči. Penzión sa nachádza len 100 m od kultúrneho diania centra.

Izby

Ubytovaní môžete byť v dvoj - troj lôžkových izbách alebo v apartmánoch. Jedna dvojlôžková izba na prízemí je bezbariérová. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením a sprchovacím kútom. Pripojenie na rýchly internet je v celom objekte bezplatne (wi-fi). Penzión Rodina ma kapacitu 27 lôžok.

Počas letnej sezóny je k dispozícii terasa, altánok, kde sa pravidelne griluje, spoločenská miestnosť a knižnica. Deti sa bohato vyjašia v detskom bazéne a kútiku. Pravidelne sa tu konajú filmové večery v spoločenskej miestnosti, ktorá je taktiež využívaná na rôzne oslavy, prezentácie a školenia. Pre vášnivých cyklistov je k dispozícii úschovňa bicyklov. Počas letných dní sa môžete schladiť v 500-ročnej vínnej pivničke pri poháriku dobrého slovenského vínka alebo kvalitného destilátu v tónoch príjemnej hudby.

Lokalita

Penzión Rodina je situovaný v tichej časti centra mesta s veľkou a krásnou záhradou. Záhrada sa na jar mení na oázu pokoja obkolesenou romantickými hradbami.

Malebné historické mesto Levoča so zachovaným mestským jadrom a opevnením bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Takmer celý obvod mesta je obohnaný hradbami ktorých súčasťou sú bašty a tri zachované brány, Poľská, Košická a Menhardská. Námestie Levoče je jedným z najväčších stredovekých námestí na Slovensku, ktorého dominantou sú Renesančná radnica, Zvonica a kostol Sv. Jakuba. Kostol Sv. Jakuba ma najvyšší gotický oltár na svete s výškou 18,6m vytvorený majstrom Pavlom z Levoče. Prvá písomná zmienka o Levoči pochádza z roku 1249.

Levoča a blízke okolie

Spiš je nádherný kraj ktorý ponúka veľké množstvo aktivít či už pre mladých, starších alebo rodiny s deťmi, naši hostia sú na križovatke aktivít. Turistika na Spiši či v Tatrách. Bohatá história celého okolia a nespočetné množstvo wellness a Spa možností dáva tomuto kraju prívlastok Top.

Pri návšteve penziónu môžete využiť bezplatné parkovanie vo vnútri areálu, kde máme k dispozícií 6 parkovacích miest.

Kontakt

Penzión Rodina

Gustáva Hermana 10
05401 Levoča
Slovensko
+421909220978

penzionrodina@gmail.com
www.penzionrodina.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem