Liečba bolestí a stresu energiou: Relax pod pyramídou alebo na podložke Metatron Mat™

Antaria - centrum novej zeme, okres Piešťany, Piešťany Antaria - centrum novej zeme, okres Piešťany, Piešťany (mapa)

Cena od 16,00 € Kúpiť od 16,00 €

od 16,00 €

Bežná cena: 20 - 60,00 €

Nákupom získate minimálne 16 bodov

Tie najjednoduchšie vyzerajúce riešenia sú často najúčinnejšie. Napríklad liečivú silu pyramídy poznali už starovekí Egypťania v Gíze a v ANTARIA – centrum novej zeme ju môžete pocítiť na vlastnej koži. Po chvíli ležania sa celé telo zharmonizuje, miznú bolesti či stres. Podobne účinná je aj podložka Metatron Mat™, ktorá prirodzene upokojuje emócie a odbúrava staré vzorce správania.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 613 022 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

2 veľmi silné energetické technológie 2 veľmi silné energetické technológie

Odbúranie stresu, harmonizácia tela, odstránenie bolestí Odbúranie stresu, harmonizácia tela, odstránenie bolestí

Liečenie, relax či meditácia v pyramidálnej energii Liečenie, relax či meditácia v pyramidálnej energii

Metatron Mat™, elektromagnetická liečivo-meditačná podložka Metatron Mat™, elektromagnetická liečivo-meditačná podložka

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

od 16,00 €

Bežná cena: 20 - 60,00 €

Nákupom získate minimálne 16 bodov

Antaria - centrum novej zeme

Tie najjednoduchšie vyzerajúce riešenia sú často najúčinnejšie. Napríklad liečivú silu pyramídy poznali už starovekí Egypťania v Gíze a v ANTARIA – centrum novej zeme ju môžete pocítiť na vlastnej koži. Po chvíli ležania sa celé telo zharmonizuje, miznú bolesti či stres. Podobne účinná je aj podložka Metatron Mat™, ktorá prirodzene upokojuje emócie a odbúrava staré vzorce správania.

SHAMBHALA pyramidálna vzostupná technológia

Podporujúcou energiou v centre je aj Galéria obrazov SVETLA. Multidimenzionálne obrazy Svetla sú vyššia vzostupná technológia nakódovaná cez posvätnú geometriu a Kódy Svetla.

V každom obraze je naprogramovaná čistá Láska a kódy Svetla na energetickú očistu všetkých našich tiel a naladenie sa na Božiu podložku. Obrazy otvárajú naše energetické pole a spájajú nás s našimi neobmedzenými možnosťami. Berú nás do vyššieho vedomia, otvárajú nám energetické pole, naše srdce a rozpaľujú v nás Božiu iskru, aby sme sa vedeli stretnúť so svojím Božstvom vo svojom vnútri.Obrazy majú viac rozmerný účel, čistia priestor v ktorom sa nachádzajú a ukotvia v ňom Božie Svetlo. Taktiež asistujú pri otváraní vnútorných darov, múdrosti a plne zmyslových schopností. Balancujú, aktivujú, transformujú a narovnávajú nás s novou vibráciou zdravého a harmonického bytia už len keď sme v ich prítomnosti. 

SHAMBHALA pyramidálna vzostupná technológia

 • Zvýšte svoju vibráciu pyramidálnou energiou.
 • Znížte stres a úzkosť.
 • Cíťte sa pokojnejší a uvoľnenejší, získajte nadhľad a lepšiu intuíciu.
 • Precíťte väčšiu radosť  a sebadôveru, napojte sa na múdrosť svojej Duše...
 • Príďte sa stíšiť, meditovať si, liečiť sa aj zrelaxovať zároveň...

SHAMBHALA pyramidálna liečivá technológia je veľmi Božský posvätný nástroj. Pyramída je postavená na presný 51 stupňový uhol, ktorý sa nachádza vo Veľkej pyramíde v Gíze, a jej konštrukcia pomáha chrániť posvätné energetické vzory na Zemi. Jej proporcie sa vzťahujú na ľudskú podobu a posvätnú geometriu Zeme a jej vzťahu k Mesiacu, Slnku a Vesmíru. Predstavuje Slovo Božie ...

Pyramídové systémy sa používajú na terapiu duše a liečenie fyzického tela. Pri meditácií sa vytvorí telepatický most, cez ktorý prichádza silná liečivá energia priamo zo Zdroja, ktorá prichádza spolu s atribútmi Krista a jeho vedomím bezpodmienečnej lásky.

Metatronova meditačná pyramída je tvorená zo 4 Octahedronov ( Platónské telesá ) v jej základni, ktoré sú vyrobené z pozlátenej medi.

Na jej špici je zasadený dvojitý svetelný solárny Orb. Celá požehnaná technológia je ručne zhotovená mníchmi v kláštore Shambhala v severnej Kalifornii.

Pyramída je zasvätená archanjelom  - Archanjel Michael, Gabriel, Raphael, Uriel, Zadkiel a Božskej Shekinah zdobia stred každého rohového štvorstenca ( octahedron ) a ArchanjelMetatron sedí v hviezdnom dvojitom Svetelnom Orbe, ktorý žiari zo špica pyramídy.Sedem archanjelov predstavuje sedem Božích lúčov. ArchanjelMichael (druhý Lúč láskyplnej múdrosti), Metatron (prvý lúč Božej vôle) a Shekinah (tretí lúč tvorivej inteligencie, Duch Svätý) sú tri aspekty ktoré v nás potrebujeme otvoriť a rozvíjať.

Meditácia v pyramíde stimuluje viac synaptickej aktivity a prebúdza väčšiu aktivitu mozgu, balancuje pravú a ľavú hemisféru. Aktivuje hypofýzu a epifýzu.

Liečenie pod pyramídou je možné praktikovať denne.Meditácia v pyramíde má transcendentálny účinok a systém sa môže použiť aj na dlhodobé liečenie s ťažšími fyzickými diagnózami.

V tom prípade je odporúčaný pobyt min. 6 x po sebe.

Je vhodná pre začínajúcich, ale aj pokročilých meditujúcich, alebo ako čisto pomôcka na ceste k zdravému fyzickému telu.

Shambhala pyramidálna technológia prináša :

 • výhody pokojnej mysle, celkové zlepšenie zdravotného stavu a harmonizácia fyzického tela a svetelných tiel
 • odstránenie migrény, lieči nespavosť či žalúdočnú nervozitu
 • odbúranie stresu, posilnenie organizmu, dodanie vitality
 • omladenie a celkové liečenie fyzického tela
 • okamžitá úľava od bolestí a kŕčov
 • pomáha na liečenie ľadvinových a žlčníkových kameňov
 • zrýchlenie metabolizmu, zníženie cukru v krvnom obehu, odvodňuje, pomáha pri chudnutí
 • zrýchlené liečenie po absolvovaní chirurgického zákroku, urýchlené hojenie zlomenín, aj starších zranení, či zrastov po operáciách
 • zvyšuje sexuálnu aktivitu aj vo vyššom veku
 • optimalizuje krvný tlak
 • prirodzene vyvažuje, čistí a harmonizuje čakry
 • pomáha chrániť fyzické aj svetelné telá pred astrálnymi vplyvmi
 • odstraňuje staré programy správania, energetické bloky, negatívne vzorce alebo návyky a uzdravuje myseľ, telo aj emócie
 • čistí auru a odstraňuje všetko čo nie je v súlade s naším najvyšším Ja a Božou voľou

Tento systém sa používa na terapiu duší, fyzického tela a svetelných tiel - nie je to mechanický spôsob prebudenia duše.

Je to pomôcka na zosúladenie sa s Vyšším Ja a s Božou voľou. 

Metatron Mat ™ Systém výkonná vzostupná technológia

Je navrhnutá ako elektromagnetická liečivo-meditačná podložka. Vieme ju kdekoľvek preniesť a pohodlne položiť.Ležanie  na Mat podložke má hlboko meditatívny a transformačný efekt, ktorý umožňuje človeku reagovať pozitívnejšie a radostnejšie v prítomnom okamžiku.  

Mat Systém sa používa na samoliečenie, meditáciu, hlbokú relaxáciu a pokojný spánok.  Pomáha stimulovať vitalitu a vyrovná éterické pole. Obnovuje energiu, regeneruje fyzické telo, prirodzene upokojuje emócie a čistí myseľ. Prenáša Božské požehnania a liečivú zdrojovú energiu do fyzického a éterického poľa. Posilňuje osobu v jej cnostiach, uvoľňuje telo od astrálnych vplyvov a negatívnej energie, neutralizuje zlé návyky, odbúrava staré vzorce správania. Celkovo lieči fyzické a emočné telo a pomáha sa emocionálne a duševne rozvíjať do  svojej Božskej prirodzenosti.  Je to liečivá technológia odovzdaná archanjelom Metatronom ľudstvu k  liečeniu sa na najhlbšej duchovnej úrovni ľudského bytia, ktoré spája Dušu s našou Osobnosťou.

Metatron Mat ™ je navrhnutá cez tvary posvätnej geometrie  VesicePiscis. Je to symbol Lásky Otca/Matky Boha uprostred ktorého je portál Svetla, ktorý predstavuje lono stvorenia a zdroj Jednoty Vedomia. VesicaPiscis navzájom prepája hmotný a duchovný svet.

VesicaPiscis sú zabudované do metatronickej rohože prostredníctvom série tvaru diamantov, ktoré vytvárajú dve veľké kosoštvorcové siete.

Posvätná geometrická mriežka je vyrobená z medených prúžkov položených v presnom vzťahu k Vesica, takže každá mriežka obsahuje maticu 64 proporcionálnych menších diamantov. Výkonný neodymový magnet zo vzácnych zemín je umiestnený na každom z 81 spojovacích bodov v mriežke, čím sa mriežka aktivuje ako elektromagnetické pole s magnetickými impulzmi v špecifickom vzore zarovnanom s posvätným tvarom Vesica. Neodynium magnet rezonuje s meridiánovou energiou v tele, prispôsobuje sa samotnému telu. Vďaka geometrickej konfigurácii dochádza k zmierňovaniu degenerácie existujúcej DNA. Magnetické pole prenáša svetlo a rohož tak vyvažuje všetku energiu meridiánov a čakier.

Mriežka je vyrobená z Medi, ktorá umožňuje prirodzeným prúdom elektrónov prúdiť vo forme éterickej magnetickej prány (vitalita), čo vedie k zvýšeniu pránovej tekutiny.

Kontakt

Antaria - centrum novej zeme

Antaria - centrum novej zeme

Bratislavská 40/A
921 01 Piešťany
Slovensko
+421 945 445 744

Podľa objednávky

antaria@antaria.eu
www.antaria.eu
www.facebook.com/antariacentru...
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem