Thajské masáže v Starom Meste na Panenskej s parkovaním

Changdee massages, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Thajské masáže v Starom Meste na Panenskej s parkovaním

Changdee massages, okres Bratislava I, Bratislava – Staré Mesto Changdee massages, okres Bratislava I, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Ukončené od 18,90 €

od 18,90 €

Bežná cena: 25 - 60,00 €

Stuhnutá šija, krk, boľavé kríže či lopatky... homeoffice na gauči či jedálenskej stoličke sa pomaly ale isto prejavuje na boľavých miestach na chrbte. Nechajte sa rozmasírovať tými najlepšími masážnymi rastlinnými olejmi a vycvičenými rukami a doprajte si relax na thajských masážach priamo na Panenskej s parkovaním.

9,5

Vynikajúce hodnotenie

75 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dlhé otváracie hodiny Dlhé otváracie hodiny

Vynikajúce hodnotenie od vás, zákazníkov Vynikajúce hodnotenie od vás, zákazníkov

Špeciálne masážne oleje Špeciálne masážne oleje

K dispozícii sprcha a uteráky K dispozícii sprcha a uteráky

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Changdee massages

Stuhnutá šija, krk, boľavé kríže či lopatky... homeoffice na gauči či jedálenskej stoličke sa pomaly ale isto prejavuje na boľavých miestach na chrbte. Nechajte sa rozmasírovať tými najlepšími masážnymi rastlinnými olejmi a vycvičenými rukami a doprajte si relax na thajských masážach priamo na Panenskej s parkovaním.

Masážny rastlinný olej Sara Beauty Spa Kokos obsahuje cenné prírodné látky a rastlinné extrakty. Arganový olej a vitamín E zjemňujú a jemne sa starajú o pokožku. Poskytuje dlhotrvajúcu klzkosť.

Kokosový olej rozmaznáva sladkou aromaterapeutickou vônou a privádza do príjemného
relaxačného stavu.

Hlavné zložky: Arganový olej, Vitamín E

Kozmetický rastlinný olej Sara Beauty Spa Slimming obsahuje cenné prírodné látky, bylinné a esenciálne oleje a rastlinné extrakty. Arganový olej a vitamín E zjemnujú a jemne sa starajú o pokožku. Masážny rastlinný olej je vhodný na zmiernenie pomarančovej pokožky a na miestne odbúranie tukov. Používa sa na tvarovanie tela a zoštíhlujúce procedúry celého tela.

Mystická vôňa pomarančového a škoricového oleja znásobuje hrejivý a prekrvujúci účinok.

Hlavné zložky: Arganový olej, Vitamín E, Pomarančový olej, Škoricový olej

Masážny olej Tomfit Tea Tree sa vyrába s obsahom vzácneho oleja, ktorý vzniká zmiešaním unikátnej kombinácie špeciálne vybraných minerálov spolu so silicami z listov stromu čajovníka (Melaleuca alternifolia), ktorý pochádza až z Austrálie. Vďaka vysokému obsahu prírodných antiseptík pomáha pri hojení kožných infekcií, popálenín, menších rezných poraneniach a pri oparoch. Základom minerálneho oleja Tomfit so silicami je čistý minerálny olej, do ktorého sú pridané vonné silice. Silice blahodárne pôsobia na psychiku, majú ukľudňujúce a relaxačné účinky. Masážne oleje sú vhodné pre relaxacnú masáž s aromaterapeutickým účinkom.

Vlastnosti Tomfit masážneho oleja so silicami Tea Tree:

 • jeden z najsilnejších prírodných antiseptík
 • pomáha proti kožným infekciám
 • pomáha pri popáleninách, drobných rezných ranách alebo oparoch

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, D-Limonene.

Masážny olej Tomfit čokoláda regeneruje, vyživuje a prekrvuje pokožku. Minerálny parafínový olej čokoládový má antistresové, relaxačné a povzbudzujúce účinky. Pleť zbavuje vrások, je preto pružnejšia, zlepšuje látkovú výmenu.

Vlastnosti Tomfit masážneho oleja čokoláda:

 • regeneruje, vyživuje a prekrvuje pokožku
 • má relaxačné a povzbudzujúce účinky
 • zlepšuje látkovú výmenu
 • zbavuje pleť vrások
 • vhodný pre všetky typy pleti

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Parfum.

Parafínový masážny olej Tomfit neobsahuje žiadne parfémy, farbivá a konzervačné látky. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný na kozmetickú masáž tváre a dekoltu, na športovú a rehabilitačnú masáž celého tela, k uvoľneniu svalstva, pri okamžitých i dlhodobých bolestiach z únavy a pretaženia. Je vhodný ako kvalitný nosný olej, do ktorého je možné pridávať bylinné extrakty, esencie alebo aromaterapeutické oleje.

Masážny olej Tomfit základný priaznivo pôsobí na pokožku, má relaxačné účinky a priaznivo pôsobí na pokožku. Masážny olej Tomfit je vhodný i pre citlivú pleť. Masáž má veľmi priaznivý vplyv na fyzickú i duševnú pohodu tela.

Vlastnosti Tomfit základného masážneho oleja:

 • relaxačné a uvoľňujúce účinky
 • vhodná na úľavu pri bolestiach z únavy a preťaženia
 • priaznivo pôsobí na pokožku
 • vhodný pre citlivú pleť
 • bez parfumov, farbív a konzervačných látok
 • vhodný pre športovú masáž

Zloženie: Paraffinum Liquidum.

Relaxačná soľ do kúpeľa Sara Beauty Spa s euforickou vanilkovou a jazmínovou vôňou navodzuje aromaterapeutický efekt, rozmaznáva a odbúrava stres. Morská soľ dezinfikuje, regeneruje a osviežuje unavené svaly, kĺby. Uvoľňuje ich a upokojuje.

Hlavné účinné látky:

Morská sol je prírodné antiseptikum a píling. Osviežuje, regeneruje a podporuje vylučovanie toxínov cez pokožku. Obsahuje vápnik, železo a horčík, ktorý odbúrava stres a upokojuje. Extrakt z nechtíka lekárskeho má dezinfekčné prostriedky s obsahom účinných látok. Čistí pokožku. zjemňuje ju, lieči popraskanú, drsnú pokožku. Jedlá sóda osviežuje chodidlá, zmäkčuje tvrdú kožu. Má fungicídny účinok.

Hlavné zložky: Morská soľ, Jedlá sóda, Extrakt z nechtíka lekárskeho, Jazmínový olej

Ovocná vôňa Jahodovej Soli do kúpeľa Sara Beauty Spa osviežuje, energizuje a vitalizuje, odbúrava stres.
Morská sol dezinfikuje, regeneruje a osviežuje unavené svaly a kĺby. Upokojuje ich a uvoľňuje.

Hlavné účinné látky:

 • Morská sol je prírodné antiseptikum a píling. Osviežuje, regeneruje a podporuje vylučovanie toxínov cez pokožku. Obsahuje vápnik, železo a horčík, ktorý odbúrava stres a upokojuje.
 • Jedlá sóda osviežuje chodidlá, zmäkčuje tvrdú kožu. Má fungicídny úcinok.
 • Extrakt z nechtíka lekárskeho má dezinfekčné prostriedky s obsahom účinných látok. Čistí pokožku. zjemňuje ju, lieči popraskanú, drsnú pokožku.

Hlavné zložky: Morská sol, Jedlá sóda, Extrakt z nechtíka lekárskeho, Citrusový olej

Relaxačná sol do kúpeľa Sara Beauty Spa s euforickou vanilkovou a jazmínovou vôňou navodzuje aromaterapeutický efekt, rozmaznáva a odbúrava stres.
Morská soľ dezinfikuje, regeneruje a osviežuje unavené svaly, kĺby. Uvoľňuje ich a upokojuje.

Hlavné účinné látky:

 • Morská sol je prírodné antiseptikum a píling. Osviežuje, regeneruje a podporuje vylučovanie toxínov cez pokožku. Obsahuje vápnik, železo a horčík, ktorý odbúrava stres a upokojuje.
 • Extrakt z nechtíka lekárskeho má dezinfekčné prostriedky s obsahom účinných látok. Čistí pokožku. zjemňuje ju, lieči popraskanú, drsnú pokožku.
 • Jedlá sóda osviežuje chodidlá, zmäkčuje tvrdú kožu. Má fungicídny účinok.

Hlavné zložky: Morská sol, Jedlá sóda, Extrakt z nechtíka lekárskeho, Jazmínový olej

Gerovital H3 je kozmetická línia produktov obsahujúca tri aktívne zložky, ktoré spoločne spomaľujú proces starnutia pokožky. Je zameraná na dve vekové skupiny a obsahuje tri základné látky SOD, TRYLAGEN, GP4G anti aging komplex, ktoré pôsobia na bunkovej úrovni s cieľom znížiť tvorbu vrások, zvýšiť regeneráciu kolagénu, ktorý je zodpovedný za pružnosť pleti.

Gerovital H3 pokračuje v Gerovital histórii prostredníctvom revolučného vzorca na základe najnovších poznatkov v molekulárnej kozmetike, je vytvorená pre vekové skupiny 30+ a 45+ a dokonale prispôsobená fyziologickým potrebám pleti (vrásky, cuperosis, tmavé škvrny). Produkty pre ženy nad 30 rokov pôsobia proti prvým príznakom starnutia:

 • jemné vrásky v okolí úst a očí
 • očné vačky a kruhy pod ocami
 • strata jasu pleti

Štruktúry týchto produktov sú ľahké a zabezpečujú trvalú hydratáciu. Produkty pre ženy nad 45 rokov sú špeciálne vytvorené pre riešenie zložitejších problémov spôsobených foto-Agingom a miznutím produkcie estrogénu po menopauze:

 • zrýchlenú stratu elasticity kože
 • hlboké vrásky
 • výskyt tmavých škvŕn

Výrobky z tejto rady sú bohaté na živiny a ponúkajú zjemnený pocit pokožky, dlhotrvajúcu hydratáciu a viditeľnú tonizáciu pokožky.

Kontakt

Changdee massages

Changdee massages

Panenská 7
811 03 Bratislava
Slovensko
+421 917 290 194

Po – Pia: 9.00 - 21.00 hod. (iba na objednávku)
So: 13:00 - 21:00 (iba na objednávku)
Ne: Zatvorené

changdeemassages777@gmail.com
changdeemassages.business.site
www.facebook.com/ChangDee777
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať