Lacné ubytovanie v Prahe s ľahkým prístupom do centra a 2 deťmi do 17 rokov zdarma

A&O Prague Metro Střížkov, okres Hlavní město Praha, Česká republika - Praha A&O Prague Metro Střížkov, okres Hlavní město Praha, Česká republika - Praha (mapa)

Cena od 63,00 € Kúpiť od 63,00 €

od 63,00 €

Bežná cena: 190 - 318,00 €

Nákupom získate minimálne 63 bodov

Extra dlhá platnosť

Praha má svoje nezameniteľné čaro v akomkoľvek ročnom období. Najlepšie sa vám však bude objavovať, keď pred potulkami naberiete sily na pohodlnom a ľahko dostupnom mieste. Takými sú hotely Praha Metro Strížkov a Rhea len pár krokov od zastávky MHD. Raňajky sú tu v cene a rodiny poteší ubytovanie pre dve deti do 17 rokov zdarma.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 904 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

2 moderné hotely na výber + raňajky v cene 2 moderné hotely na výber + raňajky v cene

Iba pár krokov od zastávok MHD Iba pár krokov od zastávok MHD

Ubytovanie až pre 2 deti do 17 rokov zdarma Ubytovanie až pre 2 deti do 17 rokov zdarma

Možnosť parkovania (za príplatok) Možnosť parkovania (za príplatok)

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
63,00 €

3 noci
85,00 €

2 noci
63,00 €

3 noci
85,00 €

Nákupom získate minimálne 63 bodov

A&O Prague Metro Střížkov

Praha má svoje nezameniteľné čaro v akomkoľvek ročnom období. Najlepšie sa vám však bude objavovať, keď pred potulkami naberiete sily na pohodlnom a ľahko dostupnom mieste. Takými sú hotely Praha Metro Strížkov a Rhea len pár krokov od zastávky MHD. Raňajky sú tu v cene a rodiny poteší ubytovanie pre dve deti do 17 rokov zdarma.

O hoteli Praha Metro Strížkov

Hotel a&o Praha Metro Střížkov je cenený pre svoj fantastický výhľad na Prahu. Dajte si v lobby chutné latte macchiato a potom sa odvezte metrom rýchlo a jednoducho priamo do centra. Hotel sa nachádza v mestskej časti Střížkov a je vzdialený len niekoľko krokov od stanice metra Střížkov. Za štvrť hodiny ste odtiaľ v centre mesta. Je to tiež ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti veľtržného paláca, Výstaviska Holešovice a Letňany či O2-Arény. 

Vďaka svojej centrálnej polohe je hotel výborne prístupný autom, autobusom, vlakom alebo inými dopravnými prostriedkami a hodí sa ako vynikajúci východiskový bod pre výlety do "Zlatého mesta". Okrem pohodlných izieb Vám a & o Prag Metro Střížkov ponúka tiež moderné spoločenské priestory ako pre odpočinok, tak aj pre prácu. Veľký lobby a bar s bezplatným wifi vytvárajú uvoľnenú atmosféru a ponúkajú miesto na stretnutie s ľuďmi.

Izby

Na 13 poschodiach má hotel 359 jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a spoločných izieb. Izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou/WC a všetkými dôležitými toaletnými potrebami. wifi v celom hoteli a prémiová Sky TV vo vstupnej hale sú zdarma. Priateľský personál v snack bare a na recepcii je k dispozícii 24 hodín denne.

Stravovanie

Raňajky v hoteli a&o Praha Metro Strížkov prebiehajú formou bufetových stolov.

O hoteli Praha Rhea

Od 30. marca 2018 vás víta zrekonštruovaný a&o Praha Rhea v novom vzhľade: všetko je krajšie, modernejšie a lepšie, len cena je rovnako nízka ako predtým. Bezplatné wifi v celom hoteli a 24-hodinový servis a bar sú samozrejmosťou. Na mieste prijímajú iba české koruny.

Hotel a&o Praha Rhea sa nachádza len 3 minúty chôdze od najbližšej zastávky električky. Vďaka svojej polohe v centre je skvelým východiskovým bodom pre objavovanie najkrajších miest Prahy ako pre skupiny, tak pre rodiny a páry alebo turistov. K dispozícii je dostatok parkovacích miest pre autobusy i autá. Do hotela sa ale tiež bez problémov dostanete prostriedkami verejnej dopravy. Hotel ponúka pracovné stoly v lobby, plne vybavenú kuchyňu pre hostí a kvalitnú práčku vrátane sušičky. 

Izby

V 350 jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a viaclôžkových izbách je priestor pre každého, či už ide o turistov, školský zájazd alebo rodinu. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, šampón 2v1 a kozmetické obrúsky.

Stravovanie

Raňajky v hoteli a&o Praha Rhea prebiehajú formou bufetových stolov.

Tipy na výlety

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálom, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petŕína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí. Námestie pretína Pražský poludník (14 ° 25'17 " východnej dĺžky).

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Je tradičným miestom osláv, demonštrácií a masových stretnutí. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv. Václava, za ňou dominantné budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - Palác Koruna, Rokoko, Wiehlův dom.

Určite by ste mali vidieť aj ďalšie nádherné miesta Prahy:

  • Petřín
  • Orloj
  • Prašná brána
  • Vyšehrad
  • Národné divadlo
  • ZOO a množstvo ďalších krásnych miest

Kontakt

A&O Prague Metro Střížkov

Děčínská 1
180 00 Praha
Česko

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com
Zobraziť partnerskú stránku

A&O Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19
10800 Praha
Česko

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem